|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dr.Čavič
27.3.2006 20:31:26   
ZOOJA
Pozdravljene,

stara sem 35 let, lansko leto po dolgem času sem končno zanosila, a žal
se je moja kratka sreča končala s splavom. Kmalu zatem sem dobila slab izvid
brisa(PAPIII) in napotena sem bila v Leonišče. Prišla sem k dr.Čaviču.
Zanima me ali ima kakšna izmed vas kakšne izkušnje z njim? Oziroma ali mi
lahko predlagate kakšnega zdravnika, ki deluje na področu brisov v Leonišču.
Hvala vam za vašo pomoč.Mogoče ta rubrika ni ravno za take teme, ampak največ žena jo prebira in vsaka izkušnja pride prav.
Zato vam hvala za vaše nasvete.

Zooja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dr.Čavič
28.3.2006 8:14:42   
Vilma
Hm...
Če imaš PAP III se bodo sigurno poslužili kakšnega operativnega posega, najverjetneje konizacije. Lahko da tudi lletz-a.
Mene je iz Leonišča operiral primarij Omahen, ga hvalijo vsi, menda je najboljši.
Za dr. Čaviča pa še nisem slišala user posted image
Če imaš veze in če lahko izbiraš potem ti jaz priporočam tega Omahna. Menda je tudi nek Miglič, Milič al neki takega dober, samo se pozabila točen priimek.

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dr.Čavič
28.3.2006 8:19:46   
MarijaPo
Meni se zdi, da ga poznam. Mislim, da je sosed od moje tasce, pa tudi, da je na svet spravil mojo sestro.
Ce gre za to osebo, potem je zelo v redu. Neki casa je bil tudi predstojnik ginekoloske, tko da je kar fant od fare. Upam, da je to on.

(odgovor članu ZOOJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dr.Čavič
28.3.2006 19:32:29   
ElaM
Ojla, jaz ga poznam osebno in je fajn oseba, mislim, da je tudi strokovnjak na svojem področju.
No, jaz sem tud imela bris PAP III, napotena sem bila v Leonišče k dr. Možini. Opravil mi je lasersko vaporizacijo in zdaj sem ok. Trkam.user posted image
Moja G mi je razložila, da če so spremembe na površini ter, da so vidne naredijo, laser ali leetz, če pa ne morejo točno soločit pa konizacijo.
Srečno!user posted image


_____________________________

:)

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




plavanje
tjaShiika

ali pri plavanju/kopanju z dojenčkom uporaljate obroče, rokavčke...

da (72%)

ne (28%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!