|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DRUGI VOZIČEK
30.3.2006 11:14:16   
inara
KAJ MI PREDLAGATE, DA KUPIM KOT DRUGI VOZIČEK.ZDAJ IMAM CHICCO 6 WD TECH IN JE KAR OGROMEN.KO GREMO KAM NA HITRO PA NA OBISKE K BABICI (VČASIH TUDI Z VLAKOM ) PA BI IMELI ŠE EN VOZIČEK PO MOŽNOSTI, DA SE ZLOŽI NA MARELO-KAKE VOZIČKE KAJ IMATE PA VE????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DRUGI VOZIČEK
30.3.2006 11:28:21   
pika_b
Chicco ct 0.1 marelo.

user posted image

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DRUGI VOZIČEK
30.3.2006 11:34:31   
viv_
Chicco caddy... idealen... 5 kg, zloži se, ful trpežen, super!

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DRUGI VOZIČEK
30.3.2006 12:22:19   
bombonček
Mi imamo zappa!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DRUGI VOZIČEK
30.3.2006 13:28:36   
April
mi imamo tud 6 wd, pa je res ogromen. Zraven imamo še marelo od mothercare. Tako čist navadno, brez senčnika. Ampak men ravno ni všeč, ker je mali čisto pri tleh, ne da se poležat, ni zaščite za sonce. Jaz bi kot drug voziček imela nekaj bolj kompaktnega, takega, li ima tudi lok, da ga ni treba privezovat. Sem jih včeraj gledala v rutarju ene chiccotove, so ful luštni, majhni, ampak imajo vse kar je meni pomembno. Stane pa, mislim da 23.000 SIT.  Pa sedaj gruntam, če se mi sploh splača kupovat, ker bo mali kmalu shodil, pa tud finance so problem.
Bo najbrž samo pri gledanju ostal.

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DRUGI VOZIČEK
30.3.2006 14:49:18   
beba76
Mi mamo 3wd, pred par dnevi smo pa kupili še PP Pliko, ker je ful lažji in na manjše se zloži. Pa še v akciji je v Pikapolonici user posted image

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DRUGI VOZIČEK
30.3.2006 15:09:56   
Bubamaraa
Mi imamo Zapp-a in smo zelo zadovoljni....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: DRUGI VOZIČEK
30.3.2006 15:43:14   
Gina
Meni je bilo važno samo to, da se ga zloži na čim manjše in da ima naslon več stopenj, da otrok lahko notri zaspi. Vsako leto prodajajo take vozičke v akcijah. Jaz sem ga v šparu kupila za se mi zdi 10.000.- in je ful fajn. Blago drži, nič se še ni pokvarilo, pa voziček imam skozi v avtu. Itak namontiraš poleti senčnik gor, pa je.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: DRUGI VOZIČEK
30.3.2006 19:53:44   
tinica
Mi imamo kot drugi voziček peg perego pliko p3 in je full fajni.

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: DRUGI VOZIČEK
30.3.2006 21:32:56   
Annny
Mi imamo marelo Teutonia Solano, ki je po mojem mnenju najbolj praktična od vseh marel- jo pa prodajajo najbližje v Avstriji.

http://www.teutonia.de/

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: DRUGI VOZIČEK
30.3.2006 21:33:36   
Anonimen
Jane energy je ZAKON!!!user posted image

(odgovor članu tinica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?