|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Reljič
3.4.2006 13:07:38   
agnes
Po lanski laparos. op (endometrioza) in letošnji konizaciji, me čeka junija ambulanta za neplodnost (MB). Z možem sva naročena pri dr. Reljiču. Ali ga katera pozna? Kaj lahko pričakujem?

Lp, A

_____________________________

Biti moramo pripravljeni, da se odpovemo življenju, ki smo ga načrtovali, da bi zaživeli življenje, ki čaka na nas. -j.c.-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. Reljič
3.4.2006 15:13:29   
Neža81
Zdravo!

Jaz hodim k dr.Reljiču. Sicer sem bila do zdaj samo enkrat in je fuuuuuuuuuuul vredi dohter. Jaz sem se z njim pogovarjala kot da je moj dober kolega. No razen tega, da sem ga vikala. Jaz sem si že doma pripravila vprašanja, kaj ga moram vprašati in na vsa mi je lepo odgovoril in vse obrazložil. Pa tak fajn prijazn je. Pa vse sestre so tam prijazne. Vsaj ko sem jaz bla tam so ble. <Bodi srečna, da si dobla njega.


Lp

(odgovor članu agnes)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. Reljič
3.4.2006 16:03:36   
potocnik
Tudi jaz sem hodila k njemu in ga lahko samo pohvalim. Je zelo človeški, vzame si čas in odgovori na vsa vpašanja-. Jaz sem se ob obiskih v ambulanti vedno v redu počutila, čeprav sem tja hodila zaradi neprijetne zadeve (neplodnost). Rezultat njihovega dela pa je sedaj moj 9-mesečni sinek Enej. 

_____________________________

Suzana

Enej je rojen 22. junija 2005 v Mariboru.

http://enejpo.moj-album.com/

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr. Reljič
3.4.2006 19:20:46   
vampirka
Agnes, dr. Reljič je "moj" doktor in jaz razen ogromno pohval nimam čez njega povedati nič drugega...

Pozoren, prijazen, človeški...user posted image user posted image user posted image ...pa veliko uspeha v MB vama želim!!!

user posted image

(odgovor članu potocnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr. Reljič
3.4.2006 20:01:07   
agnes
Hvala punce za odg. To je pa zelo vzpodbudno.


_____________________________

Biti moramo pripravljeni, da se odpovemo življenju, ki smo ga načrtovali, da bi zaživeli življenje, ki čaka na nas. -j.c.-

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr. Reljič
4.4.2006 19:17:33   
Sulfinija
Tudi jaz hodim v MB in tudi jaz moram tega zdravnika lepo pohvaliti mi je delal transfer v nedeljo po najinem prvem ISCI je ful v redu,vse lepo pove,le nekatere rečejo da je na momente predirekten kar je v redu za nekoga za nekoga pa tudi ne.

Sestre v tej ambulanti pa so od a do ž pravi sončki.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu agnes)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr. Reljič
10.4.2006 14:33:56   
Nikita
Da še jst pristavim svoj lonček. Doktor 1A! user posted image Evo on bi moral biti za vzgled vsemu ostalemu osebju v bolnišnicah po SLoveniji. Sej, ne rečem, da se še kje ne najde kak podobn, ampak njega sem si pa res zapomnila in sem imela precej stikov z zdravniki vseh vrst.

Vglavnem...fant od fare je tale naš dr. Reljićuser posted image

Me pa nekaj zanima...zadnjič sem ga pozabla vprašat, če bi si ga lahko vzela kot izbranega ginekologa, ker bi rada zamenjala svojo ginekologinjo (kadar koli jo rabim je nedosegljiva...da ne govorim o njeni sestri, ki je pravi vrataruser posted image ).

Ve katera, če je to možno?

dijo,
Nikita

(odgovor članu agnes)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr. Reljič
10.4.2006 22:18:56   
brigita
Dr. Reljič je resnično pravi zdravnik. Pri njem spoštujem, da je direkten. Povedal nama je, da nič ni 100 %. Midva pa mu verjameva, da bo nama pomagal da bova imela bebico.  Pri takšnih postopkih, pa moramo imeti same veliko sreče, da nam uspe. IN VERJAMEM DA NAMA BO. Midva čakava na pošto iz konzilija, na čakalni listi sva za IVF že 130 dni in mislim, da bova jo že kmalu dobila, tako da se najin prvi postopek začne. Zato pa glavo gor in pogumno naprej.

_____________________________

BIBA76

(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




spanje
Lelly28 RR

kdaj je vaš otrok opustil popoldansko spanje?

pri manj kot 3 letih (60%)

nekje med 3-6 letom (30%)

z vstopom v šolo (10%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!