|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaktusi
5.4.2006 15:44:44   
dulcinea
A ima še katera doma veliko kaktusov?

Jst sm jih dobivala za RD, in ker se mi niso posušili kot ostale rože, sem jih začela še sama kupovati. Imam jih okrog 20.

Zanima me, če jih ima še katera in kako za njih skrbite. Kakšno zemljo uporabljate, pa lončke...

LP; D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaktusi
5.4.2006 16:14:02   
smrček
V Kaliji se dobi posebna zemlja za kakteje, ne vem kako se ji reče, ker je še nisem kupila.
Gnojim pa z gnojilom COMPO Kakteendunger tudi kupljen v Kaliji.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaktusi
5.4.2006 16:52:46   
lelaval
Imam še 4 (božični bo še enkrat cvetel, user posted image , pa še en ful bodičasti ima vsak dan več popkov user posted image ). Je moja tašča poskrbela in mi jih počasi stran metala user posted image . Je mislila, da sem tako neumna, da nič ne vidim, ko pa sem ji rekla, pa je vedno bila kriva mačka.

Gnojim jih posebej ne. Ko zamenjam lonček za večjega, dam not kupljen kompost, potem pa še voda. Aja, tisto palčko dam občasno v lonček.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaktusi
5.4.2006 19:43:25   
tascha
Jest jih sicer nimam, jih ma moj mož. user posted image Jest jih sam gledam, zalivat jih ne smem user posted image , ker ponavadi rože utapljam. Jih pa ima posajene v koritih, takih kot so npr. za bršljanke, po več 3-4  različnih skupaj. Čez zimo jih imamo notri v kleti, tam okrog maja pa jih damo ven, ker kaktusi šele zunaj lepo cvetijo. Imamo pa jih na ful toplem (streha narejena za skrivat pred soncem), tako, da če je sonce cel dan, jih greje, ne sveti pa direktno na njih. Zemjo pa navadno meša z malo mivke in zaenkrat ful lepo uspevajo.
Aja, ima pa ji tam okrog 80.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaktusi
5.4.2006 21:07:21   
dulcinea
Tascha, bravo user posted image za tvojega možeka... Ja, kaktuse se ne sme preveč zalivati. No, kot sem že prej rekla jih imam kar precej. Vsakič ko opazim, da kakšen raste in dobiva nove poganjke, sem presrečna. Do sedaj mi rože namreč niso uspevale.

Jaz jih moram zdaj presadit. Saj zemljo sem že kupila (prav za kaktuse), sedaj pa moram še lončke. Verjetno bom lončene, ker sem nekje prebrala, da so boljši, kot plastični. Pa mende je treba na dno dat tudi malo peska ali pa tudi mivka je vredi.

Kako jih pa presajate? A uporabljate rokavice al kaj drugega? Nekje sem slišala, da uporabiš stiropor za prijemanje. Ali se jim ne polomijo bodice na tak način?


LP, D

< Sporočilo je popravil dulcinea -- 5.4.2006 21:11:45 >


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
6.4.2006 20:03:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaktusi
6.4.2006 21:57:36   
dulcinea
Mene pa zelo veseli, ker so začeli eni kaktusi, ki sem jih kar potakniula v zemljo, cvetet.

A mislite, da je dobro, če vsadim več kaktusov v eno posodo al morm vsazga posebej?

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaktusi
7.4.2006 6:51:57   
CUKRČEK
Evo še eno, ki je "usekana"na kaktuse. Imam jih ogromno. In še jih nosim domovuser posted image
Jaz jih imam kar v navadni zemlji za rože, kateri primešam droben pesek Pa mi lepo uspevajo. Poleti jih imam na balkonu, kjer nanje cel dan sveti sonce.
lončki so pa večinoma plastični.

Zadnjič jih je napadla vatasta ušuser posted image  Samo na srečo sem se je rešila z škropivom. 2 pa ji je vseeno totalno uničila, da jih nisem mogla rešit.



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaktusi
7.4.2006 21:16:41   
Magi*
meni pa vse ostale rože uspevajo, kaktusi mi pa vedno crknejouser posted image  pa so mi sicer zelo všeč. ampak kaj, ko na njih pozabim ali jih pa preveč zalijem. trenutno imam samo še enega, pa še ta je videti kot da ga bo vsak čas pobralouser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
1.5.2006 11:29:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaktusi
1.5.2006 22:24:37   
dulcinea
Jst sm pa pred dnevi presadila vse moje kaktuse. Kar nekaj jih je. Sm jih dala v zemljo za kaktuse.

Zalivam jih pa vsake tolko časa z gnojilom za kakteje, drugače pa z navadno postano vodo.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
4.5.2006 20:38:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaktusi
4.5.2006 21:59:30   
dulcinea
Jst jih imam kar na balkonu. Letos sm razmišljala da bi jih kam vn dala pa s kakimi kamnčki obložila... pa ne vem kako. Maš kako idejo?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
17.5.2006 22:06:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Ime za deklico
tanjusi

Kaj pa je vam všeč?

Nika (17%)

Nina (10%)

Maja (8%)

Taja (16%)

Lara (21%)

Julija (28%)


Število vseh glasov: 283

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!