|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ŠKRIPANJE Z ZOBMI
6.4.2006 8:47:28   
KAURA
Pozdravljene!

Zanima me, kako in kaj s škripanjem z zobmi, namreč naš otrok tako veselo škriplje z zobmi, da ga je kar groza poslušat. user posted image  Star je 4 in v bistvu že odkar ima zobke, pač škriplje, a ne.

Seveda psihiatri ne bi bili psihiatri, če ne bi bili naučeni iz raznih definicij in pravijo, da je otrok pod stresom. user posted image  O.k. Tudi to sprejmem.

Mogoče ga pa vrže iz tira kakšen pretep v vrtcu (ker je bolj nežne narave),ampak o tem noče govoriti, ker pravi, da mu je všeč v vrtcu.user posted image

Kakorkoli že, potolažite me ali pa me spravite na realna tla.


Hvala, hvala in lep snežen dan!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ŠKRIPANJE Z ZOBMI
6.4.2006 9:16:31   
*pepelka*
Seveda psihiatri ne bi bili psihiatri, če ne bi bili naučeni iz raznih definicij in pravijo, da je otrok pod stresom. O.k. Tudi to sprejmem.


Ne bi rekla, da je to od stresa. Naša mala bo stara 8 mesecev in tako veselo škripa z zobki, da je joj. Med igro začne škripati, ko pa jo prosim naj neha, se lepo nasmehne in škripa dalje. Bojim pa se, da bo to počela tudi kasneje.

(odgovor članu KAURA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ŠKRIPANJE Z ZOBMI
6.4.2006 11:20:35   
mika
Ne vem no, ampak verjetno so mu fajn zdi škripanje z zobmi. naša je pri enajstih mesecih dobila en zob spodaj, drugega zgoraj in je ful škripala, mene je pa mrazilo. Pa jo je minilo in nič več ne škripa.

lp, Mika

(odgovor članu KAURA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ŠKRIPANJE Z ZOBMI
6.4.2006 20:27:02   
tanja75
Tudi naš 13 mesečnik škripa z zobmi že kar nekaj časa.

Je možno, da to počne, ker ga bolijo dlesni zaradi novih zobkov?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ŠKRIPANJE Z ZOBMI
7.4.2006 1:13:47   
KODA
Naš tastarejši je zaškripal samo nekajkrat z zobmi,pa gre to mojemu možu ful na živce.Sva ga pregovorila,da to ni lepo in ni zdravo za zobke,pa je nehal.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ŠKRIPANJE Z ZOBMI
7.4.2006 12:26:31   
KAURA
Pozabila sem povedat, da se to dogaja le med spanjem.user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...




Datum poroda
endrina

Kako je prišlo do datuma poroda?

počakala sem na popadke (70%)

sprožili so mi ga zaradi medicinske indikacije (20%)

spro (10%)


Število vseh glasov: 258

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!