|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TEŽA
9.4.2006 12:59:40   
Kaštrun
Ne vem pod katero temo naj bi tole dala, pa sem dala kar sem.

Namreč zanima me:

- koliko ste tehtale ko ste zanosile,
- koliko ko ste rodile in
- koliko kil vam je ostalo po porodu (recimo pri prvem).

Zanima me namreč zato, ker sem zadnje čase slišala tako neverjetne zdodbe - od groznih, do lepih. Ena bivša sodelavka je med nosečnostjo shujšala (tudi otrok je imel potem prehranjevalne motnje) in je zdaj po porodu bolj suha kot je bila ko je zanosila. Zdajšnja sodelavka je rodila pred 6 meseci in jo je tudi skoz manj, pa je rekla, da nič ne merka. Spet druga sodelavka je pa neprepoznavna z 25 kg več.

Kaj pa ve?

LP

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TEŽA
9.4.2006 13:03:43   
ona
Prvič sem šla gor za 20 kg in po 6 mesecih prišla na mojo težo,
drugič sem sezredila 18 kg,shujšala pa 16,tako,da imam dve kili v dobrem,a se niti ne pozna!Tudi isem nikoli pazila kaj jem in je šlo samo dol,verjetno z dojenjemuser posted image user posted image

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TEŽA
9.4.2006 14:39:29   
TONČI.
Ojla, jaz sem se med nosečnostjo zredila za slabih 9 kg. Ko sem rodila sem to takoj izgubila, sedaj po operaciji 2 meseca nazaj sem se pa začela tko redit da to nikamor več ne pelje. V teh dveh mesecih že 6 kg. Moram začet hujšat s temi puncami na forumu. Menda da začnejo zdej enkrat.

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TEŽA
9.4.2006 15:32:16   
Jančika_
Ob prvi zanositvi sem imela 47 kil, roditi sem šla s 60. Ob prihodu iz porodnišnice sem imela 4 kile manj (otrok 3 kile, posteljica in plodovnica po pol kile - tudi grama špeha mi ni uspelo pustiti tamuser posted image ).

Prva dva meseca je šla sama od sebe dol še ena sama samcata kila, za ostalo sem se pa peklensko namučila (s pripombo, da sem bila vmes še dvakrat krajši čas noseča). 14 mesecev po porodu sem z dieto in športom končno prišla do 48 kil, takrat pa sem spet zanosila.

Zdaj sem v 28. tednu in imam 7 kil plusa, večino teh sem dobila gor v prvih štirih mesecih, ko mi je bilo strašno slabo in sem ves čas po malem grickala, ker je edino to malenkost pomagalo.

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TEŽA
9.4.2006 17:28:58   
Ninica
zanosila sem z 56kg, rodit sem šla z 70 kg. Po porodu sem pa ful shujšala (zaradi dojenja), še preveč, imela sem še 5 kil manj kot pred nosečnostjo.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TEŽA
9.4.2006 17:42:01   
skuštrana
1. v nosečnosti sem se zredila 10 kg
2. takoj (teden po porodu) mi je šlo nazaj 7 kg, potem pa počasi. Sem imela tam nekje tri mesece po pordu strašen apetit in sem jedla kot konj, ampak kile so pa še kar šle dol.
3. sedaj 15 mesecev po porodu sem na istem, samo je kilaža malo drugače razporejena. Boki so širši za kakšne pol cm, pa na trebuhu je malo več kože. Ja, pa celulit se mi je nabral na stegnihuser posted image . Sicer gre nazaj, ampak počasi.

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TEŽA
9.4.2006 17:45:40   
HuAnita
1. zredila za 13 kg, razen 1 kg je šlo vse dol v 3 tednih, ampak ne samo po sebi, temveč zaradi (moje) bolezni.
Zdaj sem v 23t, sem se zredila že za 6kg, čeprav se skušam paziti, enostavno ne gre, tako da upam, da ne bo šlo prek 15 kg. Upam tudi, da bom zdrava po  porodu, pa da bom vseeno prišla na svojih 53 kg.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TEŽA
9.4.2006 17:54:18   
jasnica
Pred nosečnostjo sem imela 53kg, rodit sem šla z 69kg! Sedaj je 6 tednov po porodu in jih imam 56kg.

_____________________________

Rebeka je najlepše kar se mi je zgodilo v življenju!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TEŽA
9.4.2006 18:18:36   
anckabancka
Pred zanositvijo sem imela 56 kil. Zredila sem se za 14 kil na okroglo 70. Iz porodnišnice sem prišla 7 kil lažja, ostalih 7 pa je tudi šlo dol v parih tednih in zraven še 3 kile v munus.
Zdaj, 9 mesecev po porodu sem še vedno 2 kili v minusu.

(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TEŽA
9.4.2006 18:45:35   
kofetek2010
pred 1.nosečnostjo: 53 kg, zredila na 73 kg (+20), iz porodnišnice: 65 kg, na kilah pred nosečnostjo: v 6.mesecih


pred 2. nosečnostjo: 53 kg, zredila na 83 kg (+30), iz porodnišnice: 73 kg, sedaj po 4.mesecih imam še 8 kg viška

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TEŽA
9.4.2006 20:46:10   
lelaval
V 1. nosečnosti sem se zredila 20 kg (iz porodnišnice prišla z 11 kg manj), ostalo pa sem v 6 mesecih vse dobila dol - prišla na isto težo, kot pred porodom. Potem sem bila 2. noseča in se zredila 18 kg (v porodnišnici pustila 4 kg), nekje v letu dni pa sem prišla še pod težo pred nosečnostjo.
V 3. nosečnosti pa sem se zredila 14 kg (v prvih 3 mesecih 11 kg, v ostalih 6 pa le 3 kg - sem se ful čudila in bila zaskrbljena, ker sem ogromno jedla - in imela tudi super prebavo user posted image ).

V nobeni nosečnosti se nisem 'nazaj držala' pri hrani. user posted image . V 1. in 2. sem dobesedno žrla sladkarije, v 2. pa lubenice. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: TEŽA
9.4.2006 20:47:01   
lin
V nosečnosti sem se zredila za cca. 8-9KG in po porodu sem pršla takoj na svojo prejšnjo težo.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: TEŽA
9.4.2006 20:53:33   
Maja22
jaz sem se med prvo nosecnostjo zredila 20 kg, pri porodu izgubila cca. 5 kg, ostalo pa v 5 tednih (pri meni je bilo namrec zelo veliko vode in sem se po porodu zelo potila - ponoci sem se hodila veckrat tusirat, morala sem nonstop menjat pizamo in rjuhe in kovtre, ker je bilo vse mokro). potem sem kmalu zgubila se dve kili, tako da sem drugo nosecnost zacela z dvemi kilami manj kot prvo. zdaj sem v 18 tednu in sem gor pridobila kaksne 3 kg, je pa pred mano se dolga in ne vem, kako se bo zadeva tokrat končala.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: TEŽA
9.4.2006 20:58:28   
Anonimen
najprej preden se vsi zgrozite nad kilami povem da sem visoka 181 cm , ma j apa kile so še zmeri grozne :)
pri prvi sem zanosila z 78 kg (pred tem sem jih mela še skor 100 pa sem shujšala!) in se pol zredila in šla rodit z 98 kilami :) se prav + 20 kil. ko sem pršla iz porodnišnice sem jih mela 87..shujšala sem do 82  ampak pol sem se odločila met šeenga otroka in sem nehala hujšat in ponovno zanosila  na 85 podlage..zdej mam še 3 tedne do konca vaga pa kaže 101 kilo user posted image user posted image  tolk jih še nism mela v živlen in komi čakam da rodim in se lotim hujšanja ker tko slonasto in kitasto k se pa zdej se pa še nism nikol počutila. ko to pišem se zravn bašem s čokobananen user posted image  super a? :) no zredila sem se pa mn zdej k pa v prvo user posted image  samo +16 kil do zdej :)

(odgovor članu Kaštrun)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: TEŽA
9.4.2006 21:01:25   
spacey
Pred zanositvijo 50 kg, tik pred porodom 80 kg, ko sem prišla domov sem jih v 2 tednih izgubila cca. 15 kg in zdej, ko ima sinek 1 leto jih imam 55 kg. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Maja22)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: TEŽA
9.4.2006 21:43:10   
Dejča
Pred nosečnostjo 50 kg, med nosečnostjo sem se zredila za 14 kg, zdaj sem pa že na stari teži (to sem bila že kakšne 4 mesece po porodu. Ko sem šla iz porodnišnice, sem imela že 7 kg manj, v naslednjih 7 dneh pa še dodatne 3, tako da sem imela le še kake 4 kg viška. Jedla sem normalno, je pa naša pri 5 M fasala alergijo in sem bila na strogi dieti brez mleka in jajc, ker sem jo do pol leta izključno le dojila, tako da sem imela že tudi 48 kg.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: TEŽA
9.4.2006 21:49:37   
Anonimen
Jaz sem se zredila kakšnih 20 kil, malo manj. Ko sem prišla iz porodnišnice, sem imela še kakšne 6 plusa, ampak sem bila skupaj 10 dni v proodnišnici in nisem skoraj nič jedla.
Potem pa doma namesto da bi hujšala dalje, sem se pa začela redit in kmalu prišla skoraj že na kilažo ob koncu nosečnosti. No ja, potem me je pa le pamet srečala.

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: TEŽA
9.4.2006 23:13:46   
Kaštrun
Punce user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo!

Vsem tistim, ki ste tako lepo shujšale in se merkale. Tistim pa, ki je kakšna kila ostala - pa so bile prej suhe - pa naj vas potolažim, da je možovom to sigurno bolj všeč - boki, pa "bučike"...

No jaz imam zdaj težave s PCO in se malo nazaj držim. Sem imela cca. 75 kg, zdaj gre tehtnica proti 70-im. Sem se pa že spraševala, kaj če zdaj zanosim, ko sem kot "buhtelj". Me je bilo kar malo groza.
No, zdaj so se začeli topli dnevi, pa je lažnje malo zunaj športat.

Še enkrat user posted image  vsem pridnim!

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: TEŽA
13.4.2006 11:56:14   
Maxica
Zanosila sem z 62 kg, rodit sem šla s 73, domov sem prišla s 66 kg. Nič se nisem pazila, samo dojila sem in precej jedla, pa sem potem kar hitro prišla na še manj kg kot prej (61).user posted image  Upam, da bo tudi v drugo podobno.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: TEŽA
20.4.2006 11:26:46   
Yasminka
Ko sem zanosila sem imela 56kg, rodit sem šla z 74kg, zdaj - skoraj 4mesece po porodu jih imam 55kg. Vse gre dol z dojenjemuser posted image .

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: TEŽA
22.4.2006 23:21:00   
Maleal
56kg
70kg
55kg

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: TEŽA
22.4.2006 23:27:25   
Zasanjana
Pri prvem sem tehtala, ko sem zanosila 55kg.V nosečnosti sem dobila + 11.Takoj po porodu sem zgubila 4kg.Na svojo kilažo sem prišla po treh mesecih.

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: TEŽA
23.4.2006 3:10:59   
Margareta
Ob zanositvi 55 kg
na koncu nosečnosti 69 kg
iz porodnišnice 62 kg
en mesec po porodu 55 kg
tri mesece po porodu 55 kg


11 mesecev po porodu 60 kg

Preprosto ne vem kaj se je z mano zgodilo. Ampak konzumiram nenormalne količine hrane. Imam grozen apetit, ampak dokler sem do 6. meseca izključno dojila, so kg stali na 55 kg. Po 6 mesecu sem pa tamalemu začela dodajati gosto hrano, od takrat se pa samo še redim.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: TEŽA
5.5.2006 9:41:36   
Ženkica
Čao punce!

Mene pa nekaj zanima in sicer predvsem odgovori tistih punc, ki so malce bolj okrogle narave oz. se morajo že celo življenje zelo zelo pazit, da se ne zredijo; sama sicer nimam ravno sreče s kilogrami; že celo življenje se bolj ali manj uspešno borim z njimi; zadnja leta sem v svoje življenje vnesla tudi različne športe in to mi je omogočilo, da je bila moja postava kar ok. Nikoli ne bom in nisem bila koščena, če sem bila ravno v pravšnji formi sem imela cca 63 kg na mojih 167 cm. Ampak sedaj se pojavi manjši problemček user posted image . Noseča sem 9 1/7 t, zelo mi paše jest, predvsem kruh in same nezdrave zadeve (sicer zelo pazim, da se fast foodu in kruhu raje na široko ognem, prakticiram tudi ločevalni način prehranjevanja - ogljikovi hidrati in beljakovine). No, in ko se takole pogledam v trebuh, me je kar groza, špehec se že kar veselo pozna, pa sem komaj dva meseca user posted image ; kaj šele bo. Vem, da bom morala hujšati po porodu, ampak bojim se, da mi ne bo uspelo (enkrat sem sicer že shujšala za skoraj 30 kg in do user posted image  ostala na tej teži).  Koliko ste se ve kaj zredile v user posted image , predvsem v prvih mesecih? Saj vem, kar bo pa bo; čez en mesec, ko bo mimo krizno obdobje začnem z aerobiko za nosečke, pa plavat bom šla, pa sprehodi, pa vendar, bojim se sama sebe - dobesedno.

No, sicer pa se odlično počutim in sem vesela srečka nosečka user posted image user posted image .

PObožajte svoje bušije.

pa pa

Ženkica

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: TEŽA
5.5.2006 10:34:49   
tt79
O tem sem že enkrat govorila, ampak ker vidim, da si res zaskrbljena bom napisala še enkratuser posted image
Sicer z težo nimam ne vem kakšnih problemov na 180 cm sem imela vedno nekje73kg. Problem se je pojavu v nosečnosti, ko so mi prav tako kot tebi začele dišat same prepovedane stvariuser posted image
Po štirih mesecih sem se zredila za 6kg in to v glavnem samo v noge-trebuha do šestega meseca sploh nisem imela.

Pol sem se pa vzela v roke in naslednje štiri mesece jedla res samo zdravo hrano (ogromno sadja, enolončnice na 1001 način, zjutraj namočene suhe slive za prebavo...kruha v štirih mesecih nisem niti približala ustom kaj šele jedlauser posted image ...
In morem rečt da mi ni žal, kajti do devetega meseca sem dobila +12kg. Če bo tut pri tebi kot pri meni boš videla kaj se ti bo dogajal v devetem mesecu-men je hormonsko čisto ponorelo, sem kot prazna luknja-pjem lahko prav vse, kar mi pride pod roke, sam se zdej ne sekiram več, ker vem da imam rezervo za teh štirinajst dniuser posted image

Res ti svetujem, da se začneš pazit zdej, na koncu bo dosti težje...
Pa lepo nosečnost!

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?