|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katera steklenička je boljša?
10.4.2006 17:55:56   
alenkica
Pozdrav!

Moj sin je star 3 mesece in počasi mu bom dodajala čaj, glede na to, da je vse topleje.

Me pa zanima, kakšne izkušnje imate s stekleničkami?

Katere so boljše od Aventa ali Nukove? In kakšen cucelj je boljši iz silikona(prozoren) ali iz kavčuka?

Hvala za odgovore, pa L.P.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Katera steklenička je boljša?
10.4.2006 18:02:19   
total
Jaz imam vse flaške Aventove in sem zelo zadovoljna,pa silikonski cucelj.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Katera steklenička je boljša?
10.4.2006 18:03:03   
kofetek2010
naša ima dudo Nuk, flaške (stekleničke) pa Avent in Nuby user posted image

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Katera steklenička je boljša?
10.4.2006 18:19:39   
Marogica
Mislim, da je to stvar mamice, kaj bo kupila, kar se stekleničke tiče, pri dudah je pa včasih tudi dojenček lahko zelo izbirčen. Tako da......
Mi imamo Aventovo, pri prvem nismo imeli dude, temveč nastavek, ker ni znal iz dude pit, ta drugi pa je imel silikonsko dudo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Katera steklenička je boljša?
10.4.2006 18:24:46   
šnucika
Pri nas se Nukova flaška s silikonskim cucljem kar dobro obnese!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Katera steklenička je boljša?
10.4.2006 19:07:30   
Tricia
Začela sem z Aventovo, ker sem jo dobila poleg črpalke, vendar je nisem dolgo uporabljala, ker mi je šlo na živce da je bila Mei skozi mokra pod brado. Ko je pila, ji je mleko vedno teklo pri strani iz ust ven. Ko sem kupila Nukovo se to ni nikoli več zgodilo. Tako da... meni je najboljša Nukova.
Aja pa silikonski cucelj.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Katera steklenička je boljša?
10.4.2006 19:12:22   
Anonimen
Jaz sem imela namen uporabljati Nukovo in sem jo kupila. Cucelj na flaški pa iz kavčuka. Potem je naneslo, da mi je mož moral v porodnišnico prinesti črpalko in mi je Aventovo kupil v lekarni. Zraven so bile že stekleničke, tako da smo se potem že v porodnišnici na tiste navadili. Imele so silikonski cucelj. Ko sem mu potem doma enkrat hotela dati piti iz Nukove, se mi je tisti mehek cucelj kar nekam upogibal ali kako bi rekla, sploh nisem vedela, koliko mu ga moram poriniti v usta.user posted image  Tako smo ostali na Aventovih flaškah in so bile super. Menda imajo zdaj tudi Nukove širok vrat, da se lahko normalno pomijejo z gobico, takrat tega še niso imele in so se tudi zato meni zdele boljše Aventove.
Dudo pa smo imeli in imamo še sedaj Nukovo. Najprej smo imeli silikonske, velike dude pa ima Nuk itak potem samo še kavčukove, ker so mehkejše in ne porivajo prednjih zob toliko naprej.

(odgovor članu Tricia)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Katera steklenička je boljša?
10.4.2006 23:22:10   
rija
Za čaj je definitivno boljša Aventova, ker ima manjšo luknjico in ni potrebno dajati tistega čepka pod dudo, pa vseeno nič ne teče.

Za mleko pa je meni Nuk zakon, one ta stare, tele nove, širše so user posted image

Aja, pa silikon. Kavčuk smo probali, samo se po par uporabah nekam čudno zveriži in potem zna tekočina uhajati mimo dudice.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Katera steklenička je boljša?
11.4.2006 8:16:49   
tadejaa
Mi imamo flaške in dude Avent. In sem zadovoljnauser posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Katera steklenička je boljša?
11.4.2006 13:47:33   
ella2006
Mi pa smo imeli od Bebe -youa in Chicco flaške ter silikonski nastavek in se je tudi dobro obneslo. Na začetku pa sem imela steklene stekleničke.
Steklene stekleničke se boljše perejo in ne poprijemajo vonja. Sem pa imela posebej ločene za mleko in posebej za čaj.

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Katera steklenička je boljša?
11.4.2006 15:29:31   
Anonimen
nuk

(odgovor članu ella2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Katera steklenička je boljša?
11.4.2006 16:32:58   
natalia
nuby

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Katera steklenička je boljša?
11.4.2006 17:20:24   
pinkiponki
Mi mam nukove in Nuby-jeve flaške. Te druge so mi fine za čaj, ker ne teče iz njih takrat, ko to ni potrebno, pri Nukovih moraš vsakič sprot s tistim zapiralom preprečit, da ne curlja in da v torbi ni vse mokro (ko jo kam vzameš s sabo). To je moje menje.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Katera steklenička je boljša?
11.4.2006 17:45:19   
soncek&luna
Aventove, silikonski cucelj... tudi dude Aventove... sem poskusila z Nukovo dudo eneparkrat pa se je vedno zacel davit user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Katera steklenička je boljša?
11.4.2006 21:07:10   
KODA
Avent.user posted image
Sem poskusila tudi Chicco,pa mi je Avent boljši.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Katera steklenička je boljša?
11.4.2006 21:12:32   
frutka_
Predlagam ti, da glede na to da bo mali pil čajek po flaški da kupi kar nastavek namesto cuclja. Avent ima nastavke za pitje iz flašk od 3.meseca dalje. Mali se bo tudi prej naučil piti iz kozarca.
Tako je bilo pri nas.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Katera steklenička je boljša?
11.4.2006 21:14:28   
frutka_
Aja, uporablajli pa smo vse sorte flašk...od Aventa do Nuka. Aventove so mi od vseh najgrše ampak najbolj praktične, ker imajo širok vrat in jih lahko fajn umivaš. Pa vse kar kupiš od Aventa paše na celo serijo Aventovih izdelkov.


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Katera steklenička je boljša?
11.4.2006 21:26:20   
spacey
Naš ni maral nobene, razen Chiccotove in cucelj iz kavčuka. Otroci so si različni. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Katera steklenička je boljša?
12.4.2006 13:43:07   
zaliga
Tudi jaz sem se odločila za Avent! Sicer so mi druge po videzu lepše, a slišala sem veliko pohval za Avent in tudi pristala pri tem!
Cucelj pa vsekakor iz silikona, ker kavčuk se z časom naredi tako grd, gor se nabere taka sluz...
Vso srečo pri nakupu!


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Katera steklenička je boljša?
13.4.2006 19:17:43   
alenkica
Naj, naj lepša hvala za vaše predloge. Bom pa res uporabljala Aventovo. Se mi zdi, da res raje pije s silikonskim cucljem, kot pa s tistim iz kavčuka.

Upam, da bo zdaj raje pil po flaškici.

L.P.

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Katera steklenička je boljša?
18.4.2006 17:43:16   
Maleal
Nukova,silikonska je 1 A!!user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Katera steklenička je boljša?
19.4.2006 12:12:12   
puncica
Mi imamo aventove pa sem totalno razočarana nad njimi, ker puščajo, sploh če je tekočina (mleko, čaj) bolj topel kot hladen, sploh pa so me razočarali nastavki, tisti ko so namesto dude. Ventil po 1 letu pušča in tamala ful zraka zraven vleče, sploh ne gre tekočina lepo ven, tako da smo ji mogl zdej dat nazaj cucl gor, ker če ima polno flašo in pije iz nastavka, potem kr jamra da nič ni, in ko sem jaz hotla ven potegnt če res ne teče al kaj, ji sploh ni nič tekl, sam zrak je šel skoz, očitno se tista guma znuca in potem je samo še za v smeti, je pa res da smo pral v pomivalcu, mogoče je postala pretrda, novih pa ne bomo kupoval, saj bomo stari že 2 leti.

Tako da pri drugem dojenčku se definitivno ne odločam več za avent, kljub lažjemu čiščenju, verjetno bomo izbrali nuk. Pa tud aventove dude so me razočarale, saj so postale kavčukove čist lepljive po 3 mescih. user posted image

Upam da boste vi imeli več sreče s flaškami.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Katera steklenička je boljša?
20.4.2006 0:06:35   
frutka_
ventil po enem letu pušča....user posted image ...jaz sem mu že patkrat menjala flaške in ventile, ker se mi zdijo leglo nesnage...logično da puščajo po letu dni...user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Katera steklenička je boljša?
20.4.2006 0:12:07   
frutka_
Puncica če ji daš za piti na ventil in nastavek za pitje, namesto dudke, potem je mišljeno to za redkejšo tekočino oz. čajek. Če pa  ji daješ čokolino noter moraš ventilček vzeti ven. Vsaj tako mi prakticiramo. Oziroma še boljše, naj spije gosto po cuclju, ker steče itak ne ven zaradi gostote.

Sploh nisem pristaš Aventa ampak take svari kot je menjava flašk in dud pa se mi zdijo nekako samoumnevne...ne da jih menjaš na leto ampak malo več...

Pa brez zamere...user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Katera steklenička je boljša?
20.4.2006 13:41:57   
puncica
No pol smo pa mi umazanci in posranciuser posted image sej to že itak vem, po vseh standardih tukaj gor, ker tamale ne preoblačim vsak dan pa cel teden ma pižamo gor, pa kopa se sam enkrat na tedn in glavo pere. Pa še flašo ima eno leto isto z ventilom vred, pa dude tud. A ja pa jaz imam v omari 10 let stare cune.

In ja frutka zamerim ti, sem pač slabe volje. Avent pa še vedno vsakmu odsvetujem, mi nismo bili zadovoljni z njim.


< Sporočilo je popravil puncica -- 20.4.2006 13:43:19 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?