|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 8:24:09   
Anonimen
Zanima me ali kupite balkonske rožice v cvetličarnah, vrtnarijah, ki tako na veliko oglašujejo ali pri kakšnih zasebnikih, "domačih vrtnarjih", jih same vzgojite?user posted image
Na kaj ste pozorne pri nakupuuser posted image (poleg videza same rožice)user posted image
Ali vprašate vrtnarja za nasvet, katere rožice kupit (glede na lego,obstojnost, zahtevnost rožic..) ali se mogoče kar same odločite v vrtnariji, katere rožice boste izbrale?

Sama namreč rožice kupim v vrtnem centru, kjer pa se mi zdi, da so prej vsiljivi, kot pa da ti hočejo svetovat. Eno leto sem se jim pustila "svetovat", pa sem ravno tisto leto imela najbolj slabe rožeuser posted image . Tako da zdaj sama izbiram. Letos bom tudi zamenjala vrtnarijo. Poznate kakšno res kvalitetno?


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 8:29:19   
ona
Jaz jih ponavadi sama izberem in imam tako srečo,da kjer jih kupujem so vsi zelo fajn in mi svetujejo kar sami in me ne posiljujejo kaj kupit,
Gledam pa,da izgledajo rožice bolj uredu in lepe!
Saj,ko to delaš vsako leto se kar navadiš kaj kupit,če ti kakšno leto ne obrodijo,jih pa naslednje leto ne vzameš!
Ti pa kar poglej po raznih vrtnarijah!
Ker nisem iz tvojih koncev,ti pa ne znam svetovat kje jih kupi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 8:30:47   
darjatimci
Tudi jaz sem se že nat..... v vrtnem centru, zato zdaj raje kupujem v privat vrtnariji, ravno lani sem bila zelo zadovoljna tako,da sem ravno včeraj kupila Bršljanke pri njih in čeprav je akcijska cena jim zaupam. Zdaj rabim samo še zemljico in nekaj za kombinacijo zraven Bršljank.Meni se do zdaj najbolj obnesejo ker jim odgovarja tako vzhodna kot zahodna stran in so v bistvu nezahtevne.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 8:33:11   
tadejaa
Jaz sem jih letos kupila v Hoferju. Slučajno sem jih videla,
cena je bila ugodna in še zelo lepe izgledajo (zaenkrat).
Kakšne pa bodo čez en mesec pa ne vem.
Imam pa že izkušnje s surfinijami, tako da za nasvet nisem
spraševala. Če pa bi se odločila za kaj novega bi šla pa
verjetno rožice kupit v kakšno privat vrtnarijo, kjer ti vse
lepo razložijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 8:34:52   
ona
Darjatimci,bi te nekaj vprašala!
Kaj misliš dat zraven bršljank?Jaz na veliko tuhtam,kaj bi dala zraven,pa mi ne pade nič na pamet!

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 8:58:42   
Anonimen
Kupim jih v Vrtnariji v OBi-ju-bršljanke,že vrsto let.No ja rada bi zamenjala,pa mi prijateljica ni znala povedat vrsto-ime rožic,ki jih ima ona na balkonu.Zelo so mi všeč,trpežne nezahtevne,lepo cvetijo,lepo se zgostijo.Mi je obljubila,da se bo pozanimala,tako naslednje leto prekinem z dolgoletno tradicijo bršljank,pa čeprav lepo izgleda cvetoči balkon. Aja,teden dni je odkar sem jih posadila,pa že delajo cvetove.

< Sporočilo je popravil neva6 -- 20.4.2006 8:59:29 >

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 9:02:27   
Anonimen
Povejte mi, katere rožice se najbolj obnesejo na skorajda celodnevnem soncu user posted image - če se sploh katereuser posted image

In katere na odprti terasi - torej-da niso zaščitene s streho in nanje pada dež user posted image

ZA to oboje so bršljanke preobčutljive - kolikor imam izkušenj. Sem pa tako, kot Neva-nikakor se ne morem "rešit" teh bršljank. Letos bi pa res rada zamenjala. Zelo so mi všeč surfinije, samo baje, da potrebujejo bolj senčno legouser posted image Mi je pa všeč enojna kombinacija rožic in ne več vrst skupaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 9:02:53   
darjatimci
Jaz sem tudi včeraj gledala in se še nisem mogla odločit. Lani sem imela bidens, tista rdeče- rumena kombinacija na oknih je bila čudovita, ampak sem opazila, da bidens zamori bršljanke, ker se zelo razraste. V vrtnariji so mi predlagali,da bi ga dala posebej, ampak mi to ne pride v poštev. Ker imam namen dati v korito dve bršljanki in vmes še nekaj??? Kot sem že rekla se nisem mogla odločiti, ker je bilo preveč izbire, bodo pa sigurno viseče. Ti sporočim, ko bom šla še enkrat tja, saj je še malo časa.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 9:15:30   
darjatimci
Jaz imam z bršljankami dobre izkušnje, imela sem tudi že surfinije pa se niso tako obnesle, lani sem bila tudi z bidensom zelo zadovoljna, razrastel se je in cvetel do novembra, naredila sem samo napako ker sem kombinirala z bršljankami in mi jih je prerastel.

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 9:26:22   
Anonimen
Res je,da je z bršljankami veliko dela,ker jih moraš sproti pucat,odstranjevat porumenele liste in odcvetele cvetove,če hočeš,da ti bogato cvetijo,prav zaradi tega me interesirajo prijateljičine rože,ki jih samo pridno zalivaš.
So pa take z mesnatimi listi nardijo lepo grmovje in lila cvetove in cvetijo še dolgo v jesen.Lani mi je hud veter sredi poletja dodobra oklestil bršljanke na balkonu,je bilo kar žalosno pogledat.Imam pa delno pod streho cbetločna korita,pa vse popoldne so na soncu,no to jim ne škoduje,razen vetra.

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 9:26:58   
Špacka
 
Kupim jih v vrtnem centru in to samo bršljanke, vedno vzamem s sabo mamo, ker ima nos za te stvariuser posted image
ponavadi so moje že zdavnaj hin, ko njene še vedno cvetijo in so vse zelene....



(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 9:55:36   
san
Jaz jih kupim kar na tržnici in ponavadi jih izberem sama (nekaj jih tudi vzgojim iz semen od prejšne sezone, pri begonijah gomolje čez zimo vzamem iz zemlje in jih februarja zopet vtaknem v zemljo).
Sedaj imam že nekaj let begonije (navadne in viseče), petunije, verbene in zadnji dve leti tudi miljon zvončkov (kombiniram navadne in viseče). Vse se mi vedno lepo razrastejo in cvetijo vse do pozne jeseni in ne zahtevajo pretirane nege.
Lp, s

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
20.4.2006 10:57:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu san)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 11:13:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tery

joj neva, naj ti ta prijateljica pove, kako se jim reče, jaz bi tudi imela take user posted image , prav dost mam teh bršljank user posted image


Sej čakam,da mi sporoči,če ne jo bom poklicala.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
20.4.2006 11:13:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 11:21:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tery

al pa jih slikaj, pa jih daj v album, kakšna bo že vedla, kako se jim reče user posted image


Nima jih kje slikat,ko pa še niso na njenem balkonuuser posted image Letos je zelo pozna,sem jo kar prehitela,zato pa sem spet bršljanke vzela,ko pa tistih njenih nisem videla,pa čeprav imam špegleuser posted image user posted image Fotoaparat je pa fuč,ga je Timi ugonobiluser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
20.4.2006 11:31:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 12:51:31   
dulcinea
Moja mami jih ponavadi kar sama vzgoji. Leto je pa rekla, da bova šli k enemu privat  v ŠAlko vas, pa ti on tudi zasadi, kar si izbereš. Jst upam, da si mami ne premisli. Vsako leto tiste bršljanke daje gor pa vseh vrst jih ima. Bljak... Je pa res, da je lani dala vmes še moljevke, pa so jih ptiči pozobali. No in potem smo se branili z zanič CDji, ki so se jim svetili...

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 13:30:17   
Anonimen
Povejte mi, katere rožice se najbolj obnesejo na skorajda celodnevnem soncu - če se sploh katere
IZVIRNO SPOROČILO: Kristina

Men na celodnevnem soncu najbolj uspevajo Plamenke!
Letos jih bom mela v roza-vijolični kombinaciji!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako kupujete balkonske rožice?
20.4.2006 13:55:24   
san
aja, sem pozabila zgoraj napisat, da je za sončno lego primerna zmajevolistna begonija (se mi zdi da se ji tako reče), pa pozabila sem še na sunsatio - se zelo razraste in ima polno cvetov, zelo primerna za izredno sončne lege
lp s

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?