|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tepež II. del
22.4.2006 9:37:54   
muki1
Evo, pri 18 mesecih starosti sem tožila o tem, da nas hčerka tepe
http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=658541&mpage=1

Zdaj je spet začela. Jaz res sumim, da je kriv vrtec, saj je s prvim aprilom spet začela po tromesečni pavzi. Sem se odločila, da ji bom dala nazaj, kadar me udari, ker igranje užaljenosti in imitacija joka pri nas nič ne zaleže. No, naredi tak angelski obrazek in reče OPROSTI user posted image . Ampak ta njen oprosti je bolj tak.
Danes se je prebudila, nekje ob petih zjutraj, še z zaprtimi očmi je stala na postelji im me začela klomfati po obrazu, jaz res več ne vem, kaj naj. Včeraj je pretepla neko punčko v trgovini, ker je želela sedeti zraven nje user posted image . Seveda je bil poleg nje ati, ki je bolj mehke sorte, tako da je še dobro prišla skoz.
Res več ne vem, kaj naj delam z njo. Kaj vzgajam nasilnega otroka?
Če me klomfne jo klomfnem nazaj, seveda ne premočno, ampak tako, da čuti. Začela sem jo tudi kazniti. Včeraj me je ugriznila, pa sem ji pobrala telebajske in sem rekla, da danes več ne dobi telebajskov, ker je ugriznila mamico in ima kazen. Zdaj me res že skrbi. Danes popoldan gremo na rojstni dan in me je kar strah, da ne bo slavljenec kakšne pokasiral.
Drugače je zelo brihtna punčara, vse ji je jasno, takoj si vse zapomni, veliko se ukvarjamo z njo, deležna je veliko pozornosti, ljubezni in topline.
Pomagajte punce, ker sem že obupana, moramo končati s tem tepežem.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tepež II. del
22.4.2006 9:48:33   
Anonimen
Če bi danes na RD štaliral, bi ga TAKOJ odpeljala domov, pred hrano, pred torto, pred zabavo. In to bi mu tudi že prej povedala, saj če praviš, da je dojemljiva, bo morala razumet. Ko bo enkrat videla, da misliš zares, ji bo morda potegnilo, da se tako ne dela.

jaz sem ga doma, če je kdaj štaliral oz. bil preveč razigran, enostavno dopeljala v sobo in zaprla vrata. To mu je bila najhujša kazen, se je takoj pomiril. Je pa res, da je bilo treba to samo ene parkrat naredit in je poštekal. zdaj če mu reče: a bi šel rad v sobo? se takoj umiri.

ne vem, moraš poiskat en svoj način "kaznovanja", drugače je pa tole res neprijetno. Mater, saj bodo mislili, da ste vsi skupaj neandertalci user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tepež II. del
22.4.2006 9:59:19   
muki1
Ja, kar vredu varianta. Mogoče sama nisva preveč dosledna pri svojih odločitvah. Probam ji na miren način dopovedat, potem jo včasih klomfnem nazaj, pa kaznim, pa spet drugič dvignem glas, pa spet tretjič dopovedujem. Potem obupano srkam nasvete tu na RR, pa berem knjige, pa se sekiram.....
Bom v ponedeljek malo še v vrtcu povprašala, ker me je ta njen nočni izpad še najbolj iztiril. Punca ima neke probleme, zgleda, saj v napol snu še res ne moreš biti dovolj priseben, da bi iz čiste nagajivosti nekoga klomfal, saj je imela zaprte oči in še sploh ni videla, da sem jaz zraven, kar tolkla je...... to me skrbi.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tepež II. del
22.4.2006 10:07:57   
Anonimen
Je čisto možno, da jo vrte c mori. Mogoče imajo tam kakšenga razgrajača, ki jo potegne za sabo. Malo popvprašaj vzgojiteljico, saj rde pomagajo pri takih stvareh. Vsaj pri nas.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
22.4.2006 10:22:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tepež II. del
22.4.2006 10:48:14   
Ro-La
Ko našega "zagrabi"njegovih 5 minut gre na ohlajanje na sedežno- brez dude, flaše in ninice, to mu je največja kazen, zaenkrat uspešna.
Nazaj pa ga ne tepem, ker nimam občutka in bi bil preveč plavi, če bi ga v efektu pržgala, da se derem nanj, pa tut ni obrodilo sadovuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tepež II. del
22.4.2006 11:22:22   
bskrle
JAz ji nastavim troko,d audari ob roko, nato jo začnem žgečkati
Včasih jo odpeljem v drug prostor in jo pustim za nekaj minut samo.
Vedno ap odločno in jasno rečem,d a se ne tepe..

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tepež II. del
22.4.2006 18:52:52   
Anonimen
Po mojem jo nekaj tišči zaradi vrtca, pa seveda ne zna povedati. Ne vem, če je rešitev kazen, po moje prej pomoč. Najbrž gre negativna energija, ki se anbere v njej ob nemoči pri težavah v vrtcu, ven iz nje na ta način. Saj ne da je prav, da se jo pusti tepsti ljudi okoli nje, ampak vseeno ji je treba pomagat, po moje. Imam eno knjigo v službi, kjer so opisani tudi taki primeri, se mi zdi. Daj me spomni naslednji teden, da poiščem, ker so res pametne razlage takih in podobnih dejanj otrok napisane notri. Da vsaj razumeš, za kaj gre.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
22.4.2006 20:04:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tepež II. del
23.4.2006 2:41:32   
Margareta
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Po mojem jo nekaj tišči zaradi vrtca, pa seveda ne zna povedati. Ne vem, če je rešitev kazen, po moje prej pomoč. Najbrž gre negativna energija, ki se anbere v njej ob nemoči pri težavah v vrtcu, ven iz nje na ta način. Saj ne da je prav, da se jo pusti tepsti ljudi okoli nje, ampak vseeno ji je treba pomagat, po moje. Imam eno knjigo v službi, kjer so opisani tudi taki primeri, se mi zdi. Daj me spomni naslednji teden, da poiščem, ker so res pametne razlage takih in podobnih dejanj otrok napisane notri. Da vsaj razumeš, za kaj gre.


Sama sem imela ob tvoji pripovedi isti občutek kot Splišni.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tepež II. del
27.4.2006 10:39:26   
Grascakinja
Da jo tepeš nazaj, pomoje ni v redu, klin se s klinom ne zbija v primeru nasilja, ampak se vse samo še stopnjuje. Poskusi najti kako drugo metodo kaznovanja in bodi pri tem dosledna. Pa v vrtcu malo vprašaj, kako je. Lahko da ima res tam kake težave.

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




ime deklice
sajika

Bi dali svoji hčerki ime LAREN-izpeljanka iz francoskega imena LAUREN?

da (13%)

ne (65%)

mi ni všeč (22%)


Število vseh glasov: 125

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!