|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SEX na javnih mestih -:)
4.5.2006 14:32:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Stara moja.. če si se hotla prdružt si se narobe lotla!!! Midva sva bežala!!!user posted image


Hja tut jst bi bežala, če bi vidla bjondo z rogovi kako čepi v grmovju! Logično ne? user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: SEX na javnih mestih -:)
4.5.2006 14:33:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sramezljivka

Če je blo ponoči, pol itak ne veš da si sexala-je bla tema, pa nisi vidla user posted image


Đizus, to ni bil ta! user posted image  Sicer pa ni fer, da mava te interne fore, se lahk sam midve smejiva! user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: SEX na javnih mestih -:)
4.5.2006 14:39:03   
Anonimen
Ja vem da ni bil ta no! Sam vseeno je pa smešno, ne?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: SEX na javnih mestih -:)
4.5.2006 14:48:43   
Anonimen
Ja, je smešno. To pa ja! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: SEX na javnih mestih -:)
5.5.2006 12:54:33   
Mojca20
Ponoči na klopci, v morju, v avtu n različnih koncih..., vendar to sva počela, ko sva bila mlajša, sej moj bi še kar, ampak jaz sem mal čudna ratala, tudi jaz bi tko kot ZARA pravi, bi samo okrog gledala in nebi imela nič od tegauser posted image

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: SEX na javnih mestih -:)
5.5.2006 12:58:06   
baguSka
Mojca a sta mogoče na gradu??user posted image  Jst sm enkrat naletela namreč na parček, ki sta vneto skakala drug po drugem, na klopci pod lučjo na gradu, mimo pa se je folk sprehajal.user posted image

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: SEX na javnih mestih -:)
5.5.2006 14:41:19   
G in T
V Jahov grabnu in Porivavčem vrhu. Oboje je pa v Novem mestu

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: SEX na javnih mestih -:)
5.5.2006 15:17:52   
Anonimen
G in T tut vaju sem vidla!!! Mal bol slabo, ker je blo veliko kosmatega, pa vendar-aktivna sta pa kr, moram rečt user posted image user posted image user posted image user posted image . Ti sam nekaj mi povej, kako narediš tisto pozo, ko sta se tko spodvila eden na oz pod oz. sploh ne vem kje je blo kaj??? Zanimivo je blo za videt, zato sprašujem. Sva pol probala še z mojim, pa me je tko v križu vsekalo da je blo joj!

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: SEX na javnih mestih -:)
5.5.2006 15:26:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: G in T

V Jahov grabnu in Porivavčem vrhu. Oboje je pa v Novem mestu


A res? Kje pa je to? Sem iz NM.. in prvic slisim..

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: SEX na javnih mestih -:)
5.5.2006 15:33:32   
ZARA
Maaaaaa, kaj je Tjaziju ušlo - Porivavčev vrh user posted image  ...hitr lokacijo, G in T, da gre sprobat, če je res tako Porivavčev user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: SEX na javnih mestih -:)
6.5.2006 1:09:50   
clea
Ok še jst:avto (itak),kamjon (na parkirišču na mejnem prehodu,polno kamjonov okol), na motorju (bl akrobatsko,ampak je šlo),v morju, v banji (to je blo nazadnje),na čolnu, v koprivah (vsaj ne bova mela revmeuser posted image ), na plaži (po prekrokani noči,ko so že začel prihajat kopalci,ampak naju ni noben vidu-upam),na gradu na klopci (baguska da nisi naju vidla user posted image ),na tržnici- na eni stojnici (ponoč seveda!), v enem parkcu na morju, na wcju (ne vem točn kje), v gozdu (med praprotjo), ob savi (in nekaj trenutkov zatem bi lahko tut v savi,ker sva not padla,dobr da nisva bla glih oblečena), na hribčku za rakovniško cerkvijo (sredi belga dneva). Zdej pa dost, k mi je kr bed :). Nekje je blo res kritično,pa sva mal gledala okol,sam naju pomoje ni noben nikjer vidu,če pa je, pa upam,da je mel vsaj kej od tega.

Ampak vseen je še najboljš ...... v miru v POSTLI!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: SEX na javnih mestih -:)
6.5.2006 4:13:48   
KODA
Na morju v vodi,v avtu,ob 3 zjutraj na plaži v Fiesi..Pa še kje,samo se zdejle ne spomnim,trenutno...user posted image
Ampak,zmeraj tako,da naju niso presenetili in opaziliuser posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu clea)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: SEX na javnih mestih -:)
6.5.2006 8:40:49   
Anonimen
.... in nova zmagovalka jeeee..... CLEA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

Draga Clea, prejmi nagrado za najbolj pestro spolno življenje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa še veliko spolnih užitkov user posted image

(odgovor članu clea)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: SEX na javnih mestih -:)
6.5.2006 9:25:38   
Anonimen
A res? Kje pa je to? Sem iz NM.. in prvic slisim..


Tud jst user posted image

mene pa neki druzga zanima. Pravite, da na avtu, na havbi...a se havba nič ne udre? Ne vem, ker še nisem, pa ne bi rada z uddrto havbo domov prišla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: SEX na javnih mestih -:)
6.5.2006 17:53:00   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: G in T

V Jahov grabnu in Porivavčem vrhu. Oboje je pa v Novem mestu


A res? Kje pa je to? Sem iz NM.. in prvic slisim..



Hja, nevem, če bi ti povedala, ker se bojim, da potem ne bo več placa za naju...al se pa kje vidimo ob "nepravem" času tudi spoznamouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: SEX na javnih mestih -:)
6.5.2006 18:21:12   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
mene pa neki druzga zanima. Pravite, da na avtu, na havbi...a se havba nič ne udre? Ne vem, ker še nisem, pa ne bi rada z uddrto havbo domov prišla user posted image


ja itak da se - ampak men čist dol visi, ker ni bil moj avto user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: SEX na javnih mestih -:)
6.5.2006 18:25:44   
baguSka
Svaka čast clea. Sam zdej bo pa men nerodn k se bomo dobl. Sej sm vedla da sta aktivna, ampak tok user posted image  Uf matr. Dobra sta res. Sej ne bom nč tvojmu povedala, da vem. user posted image  Ampak takrat na gradu pa nista bla vidva. To bi pa že vedla.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: SEX na javnih mestih -:)
7.5.2006 22:11:51   
clea
Ha ha baguska,zakaj?Mah ne,sej zdej ni več tko,zdej že douuuk nisva eksperimentirala,avto je premajhn,drugje pa ni več zanimiv.Mogoče pa še kej zanimivejšega najdeva. Sej mu lahko poveš da veš,se bo smejal :)

Hvala Sramežljivka,sam zdej bom jst ratala sramežljivka.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: SEX na javnih mestih -:)
8.5.2006 19:26:29   
Anonimen
G in T, če mi poveš za tvoj Porivavč vrh, ti jaz za svojega user posted image  Pa lahko kdaj zamenjamo lokacije. Da se res kje ne srečamo.

A pol da se baguska? No, saj se mi je kar zdelo, da bo nekaj takega.

(odgovor članu clea)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: SEX na javnih mestih -:)
8.5.2006 19:44:24   
čaki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moram pa nujno nekaj dodat. Blazno me pa moti in se mi zdi povsem neprimerno, pa čeprav sem tako rekoč brez predsodkov, da se pari dajejo dol v bazenih... ma res, no! Ne dolgo nazaj smo bili z otroci v vodnem parku v Boh. bistrici. Tam imajo sredi bazena tako malo votlinico z neko masažno zadevo. Ta večji sine in hči sta si ful želela it not, pa kadar smo priplavali mimo, je kak par seksal tam not. Mala dva sta samo pisano gledala. Vse lepo in prav, samo v bazenu polnem otrok...adijo pamet! V živo sem si predstavljala, kako po vodi plavajo sperma in ostali sokovi naslade...brhhhh...tega pa res ne prenesem...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bravo res je bljak....bljak....
da vsa tista maža plava po vodi...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: SEX na javnih mestih -:)
8.5.2006 19:47:23   
čaki
IZVIRNO SPOROČILO: G in T

V Jahov grabnu in Porivavčem vrhu. Oboje je pa v Novem mestu


A res? Kje pa je to? Sem iz NM.. in prvic slisim..

jest sem tud pa ne poznam

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: SEX na javnih mestih -:)
9.5.2006 16:13:15   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
...a se havba nič ne udre? 

Odvisno. Malo tudi od težeuser posted image .

Podnevi v avtu na odstavnem pasu avtoceste, na obali jezera (lepo vidna lokacija za vse voznike avtoceste - sem kasneje opazil (ja čudno), ponoči v avtu na počivališču Ravbarkomanda in vmes se pelje policija mimo po parkirišču. Med vožnjo po cestiuser posted image . Na plaži ob Soči (malo brisačka čez pa gre). V morju ob plaži (med plavanjem). Pa še kje.
Najboljša pa je bila na samotni plaži. 69. In vmes se pripelje ob obali čolnček. Sem ga samo slišal. Tk, tk, tk,tk, tk, tk, tk, ...se je približeval iza ovinka. Sploh nisem pogledal. Kaj pa vem kdo je bil v njem. Kakšen ribič ali pa kakšna družina. Midva 69 naprej in v akciji čakala da je čolniček šel mimo. Bolj pametno tako, kot da bi gor gledal, da me jasno vidi.

Jih pa v trgovni dostikrat zalotijo v kabini.

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 9.5.2006 16:17:46 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: SEX na javnih mestih -:)
10.5.2006 9:26:40   
Anonimen
A ne me zezat Tehnofil! 69 na plaži? Carsko! Matr le zakaj zame drži pregovor: pes k laja ne grize! Moram probat to.
Midva sva v javnosti edino lani na samotni plaži (ja to je pa res javnost user posted image ). Je imel ravno glavo med mojimi nogami, ko sem opazila, da na nasprotnem delu obale mladina igra odbojko v vodi. No potem jo ni več igrala, temveč gledala naju user posted image . Pa saj je blo bolj daleč-se tolažim.

Clea Tehnofilčica ti dela konkurenco z 69-tko na plaži!

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: SEX na javnih mestih -:)
10.5.2006 9:37:57   
ZARA
 tehnofilčica = M spola user posted image

A da so odbojko igral, pravš? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: SEX na javnih mestih -:)
10.5.2006 9:59:19   
Anonimen
Kako veš? Po moje nas hoče samo zmest. A ni enkrat pisala kako je rojevati al neki na to temo?
Enkat piše v moškem spolu, enkrat v ženskem...user posted image

Wathever zame je Tehnofilčica pa pika! Če pa ni, pa naj mi pokaže bonglca!  user posted image

Jup odbojko ja user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?