|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laserska terapija? in bioresonanca v kranju
10.5.2006 21:37:41   
#zabica#
baje da obstaja tudi to - za trajno ozdravitev alerije, saj naj bi pri bioresonanci
treba ozdravitev obnavljati vsake 3 leta?pa se ceneje je.
kaksne izkusnje?
zanimajo me pa tudi vase izkusnje z dr bioresinance v kranju - cakalna doba, uspesnost, trajanje in cena.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laserska terapija? in bioresonanca v kranju
10.5.2006 21:42:37   
mami darka
Mi sicer hodimo na bioresonanco v Rogaško, smo pa ful zadovolni. Res, da smo zapravli že kr lepo vsoto denarja ker hodimo že dobro leto, sam so rezultazi dobri. Za otroke pa itak damo vse. Za lasersko terapijo pa še nisem slišala. A je še kje drugje kot v Kranju?

(odgovor članu #zabica#)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laserska terapija? in bioresonanca v kranju
10.5.2006 21:49:30   
Janeja
Za lasersko terapijo še nisem slišala.

Smo pa pri sinu pred tremi leti z Bioresonanco pozdravili alergije na mleko, jajca, moko, arašide, .... Ravno danes pa sva prišla iz zadnje, sedme terapije, ker se mu je lani na novo pojavila alergija na cvetni prah, živali, nekaj zelenjave. Tudi to smo hitro in uspešno pozdravili. Že tri tedne je brez zdravil in nima nobenih problemov.

Po mojih informacijah naj bi bilo zdravljenje z Bicomom trajno. Za hrano imam celo pisno potrdilo terapevta, da se mu pozdravljene alergije ne bodo več vrnile.

Aja, hodila sva pa za hrano k dr. Medvedu v Podčetrtek, ker pa je žal lani umrl sem se letos odločila za Rogaško Slatino in sem zelooo zadovoljna.




< Sporočilo je popravil Janeja -- 10.5.2006 21:51:09 >

(odgovor članu #zabica#)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laserska terapija? in bioresonanca v kranju
31.5.2006 13:44:34   
TONČI.
V Kranju je nad drogerijo drogesan. Prešernova ulica 16, inf. na tel. 031/714-755 od 13 - 14 ure
Čakalna doba je menda okoli 1 leta

(odgovor članu #zabica#)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: laserska terapija? in bioresonanca v kranju
31.5.2006 13:45:30   
TONČI.
Aja na Jesenicah je pa : Staneta Bokala 2, inf. 041/582-221

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?