|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kuhate iz vrečk?
12.6.2006 15:50:33   
Anonimen
Ne, nikoli ne kuhamo juh iz vrečk, niti ne iz jušnih kock, niti ne uporabljamo Vegete ali Začinke.

Začinimo s pravimi in čistimi začimbami brez E-jev.

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kuhate iz vrečk?
14.6.2006 8:04:46   
baby baby
Jaz sem kakšne 4 leta nazaj nehala uporabljati vse koncentrate kamor sodijo jušne kocke, juhe iz vrečk ipd. Dejstvo je, da je da procesirana hrana povzroča največ sodobnih bolezni. Sploh pa ti priprava preproste zelenjavne juhe vzame ravno toliko časa kot juha z vrečke. Vržeš v lonec malo korenja, graha, ipd, prevreš, malo zelišč, delno spasiraš in je.

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kuhate iz vrečk?
21.6.2006 9:29:41   
modrooka
Ne!

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kuhate iz vrečk?
21.6.2006 12:17:45   
Klara-1
Nama z lubijem so pa juhe iz vrecke strasno dobre, sploh gobova. Govejo skuhava doma, nad zelenjavnimi pa sploh nisva prevec navdusena.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kuhate iz vrečk?
21.6.2006 12:20:37   
Klara-1
Aja, pire iz vrecke mi je pa obupen pa testenine in rizote tudi.

(odgovor članu Klara-1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kuhate iz vrečk?
21.6.2006 12:23:25   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: baby baby
Dejstvo je, da je da procesirana hrana povzroča največ sodobnih bolezni.

user posted image user posted image

(odgovor članu baby baby)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kuhate iz vrečk?
21.6.2006 13:36:25   
Anonimen
JAz sem pa včeraj kupila kanelone od Mizica pogrni se. Pa so bili tako fuj in fej, da me je dragi vprašal, po 2 žlicah, če bom zamerila, če jih bo vstran zagnaluser posted image . Pa sva se narežala, ker sem tudi jaz komaj čakala, da jih zaženem v košuser posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kuhate iz vrečk?
24.6.2006 20:03:55   
tins
Edino pakirano, kar kupim je gobova juha, zmrznjeni njoki in pripravljen pomfri user posted image , ostalega nič: je predrago in zanič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?