|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rednost menstruacije po porodu
12.6.2006 14:04:15   
trdozimc
Saj najbrž je že kje napisano, a res nimam časa brskat. Kako redno ste imele menstruacijo, potem ko ste jo po porodu že enkrat dobile. Jaz je namreč še vedno nimam (druge) pa je že več kot 33 dni, prej sem jo imela pa zelo redno, na 28 dni?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rednost menstruacije po porodu
12.6.2006 14:31:41   
chips
Jaz sem jo dobila 28 dan po porodu ,potem pa drugi mesec nič pa tretji spet z zamudo pa potem 1 mesec nič .Sedaj pa sem jo po prejšnji mesec imela zelo močno ,ta mesec pa zamuja že 5 dni.
No od poroda pa je dobrih 7 mesecev.


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rednost menstruacije po porodu
12.6.2006 14:46:17   
Anonimen
Pri meni se je šele ene 10 mesecev po porodu uredila, da jo imam točno. Prej je bila pa zelo neredno, kakšen mesec jo sploh nisem imelauser posted image , kakšen mesec pa je full zamujala.

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rednost menstruacije po porodu
12.6.2006 15:02:17   
deily
Po porodu sem jo dobila kaka dva meseca in je bila takoj urejena, le namesto na 28 je sedaj na 30 dni

_____________________________

Deily @ Nateja @ Natisa

27.4.2005- DAN, KO ME JE RAZVESELILA HČERKICA NATEJA
21.3.2010- DAN, KO JE NATEJA DOBILA SESTRICO NATISO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rednost menstruacije po porodu
12.6.2006 18:06:51   
Dejča
Dobila sem jo 10 M po porodu, druga je prišla 26 dni zatem,  ta zadnja pa 31 dni po drugi.

(odgovor članu deily)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rednost menstruacije po porodu
12.6.2006 18:53:59   
Teni_
Jaz sem jo obakrat dobila takoj po čišči (mogoče ena 2 tedna kasneje) in je bila takoj redna. Edino enkrat vmes mi je zamudila, ker sem precej shujšala.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rednost menstruacije po porodu
12.6.2006 22:09:36   
PBJ
Prvo sem dobila 6 mesecev po porodu. Imam že peto in vse so bile redne. Prve tri so pa res bile bolj šibke - mogoče tudi zaradi dojenja.

< Sporočilo je popravil PBJ -- 12.6.2006 22:11:04 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rednost menstruacije po porodu
12.6.2006 23:16:46   
Bonnie_RR
Jaz sem imela do sedaj 2 menstruaciji in tadruga je bila že redna. Je bila pa tako močna, da sem se že bala, da bom spet imela težave s slabokrvnostjo. Dobesedno je lilo iz mene. Upam, da bo pri naslednji boljše...

LP


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rednost menstruacije po porodu
13.6.2006 13:16:50   
trdozimc
user posted image  je že tu. Hvala punce, ste me vseeno malo potolažile! Lep dan vsem!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rednost menstruacije po porodu
14.6.2006 20:20:05   
Anonimen
Jaz imam pa že kar takoj redno - že ta tretjo po porodu, dobila sem jo pa tudi kmalu, kak mesec po končani čišči.

(odgovor članu trdozimc)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?