|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   finančna pomoč
8.8.2006 17:11:18   
Anonimen
Glede na to, da si ful želiva user posted image  že nekaj časa, službe pa od nikoder, me zanima, koliko dobivate kot samohranilke. Ker če bi se midva odločila za user posted image , je to seveda še najbolj ugodno in bi si tako uredila. Zanima me še kolk časa prejemaš ta znesek? -mislim da 1 leto. imam prav?? kaj pa potem po 1. letu??? -- predvidevam, da ne bom takoj po končani porodniški dobila službe.

Vem, da bi bilo najbolje najprej imeti službo in šele potem user posted image , ampak nikjer ne dobim službe, želja po user posted image  je pa iz dneva v dan večja, saj sem itak skos doma.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: finančna pomoč
8.8.2006 17:15:43   
SašaR
Va času "porodniške", ne glede na to ali si samohranilka ali ne, dobivaš eno leto 40 000 sit pa še mal. Nekaj otroških dokladov, kamor se šteje tudi delo preko študenta, če si kaj delala. koliko več dobiš pri tem če si kot samohranilka pa ne vem. Vem da imaš kasneje malo olajšave pri vrtcu, mogoče pa še kje. Naj se javijo še druge in več povedo o tem.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: finančna pomoč
8.8.2006 17:25:50   
Anonimen
če se ti splača biti samohranilka??ja in ne.
ne,je če te doijo.Moraš vse za nazaj vračat.
S tem ni heca.
Inšpekcija je iz leta v leto večja,ravno zaradi tega

(odgovor članu SašaR)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: finančna pomoč
8.8.2006 22:40:32   
DOLAR
Na csd zaprosi tudi za enkratno denarno pomoč.Če te zanima kaj več se lahko pogovorima na zs.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?