|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fleki od sadnih luck :-(
11.8.2014 20:36:39   
malaMravljica
Na dopustu je mali okusil ene zelo dobre sladolede, tiste sadne lucke, ki so bile "in" ze v nasih casih, vcasih so bile okus mandarin. No, moj mali je nor na limetin okus. S tem sladoledom mu je uspelo popackati enih 5 majck.
Vse sem ze dva ali trikrat oprala, madeze namazala s cetom za perilo in jih pospricala z enim univerzalnim cistilom, ki baje spravi ven vsakega hu.dica, danes oprala se z dodatkom sode, suseno na soncu. Teh flekov ne spravim ven z nicemer.
Katera ve recept, s cim bi delovala? Saj majcke niso neki dragocene, samo bi vseeno rada spravila ven te fleke, ce ne za drugega vsaj za mojo duso, ker sem premagala se vse fleke, da sedaj tega ne bi, grrr. Na pomoc!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fleki od sadnih luck :-(
11.8.2014 20:59:59   
mamica deklicam
jaz vedno vse fleke pošpricam z čistilom za madeže, ki se ga dobi v Lidlu ali Eurospinu. So v špricah. Pustim NAJMAN 24h, da je našpricano, preden dam prat. Na ta način sem spravila ven že ogromno zastaranih madežev.
Sta oba enako učinkovita, edino Lidlov diši, od Evrospina ima zame čudenj vonj. Cenovno tudi enaka.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fleki od sadnih luck :-(
12.8.2014 14:40:58   
mini86
js pa čuuuuda ven spravim iz milom za fleke od dm-a..madeži kar izginjajo..
sm mela tudi to milo od vanisha pa pol ni bilo tako dobro..fajn zdrgnem z milom, potem pa kar iz kartačko za roke in gre ven..

tud js sm spravla ven že svašta edino domače jagode nisem:(še sedaj mi je žal za tisto majčko ker je res lepa..so bili vsi pametni
in sem potresla iz praškom v prahu-je flek spremenil barvo v vijolično potem sem pa pustila gor še detergent za posodo pomivat..
rezultat-zbledela barva in rahel flekuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fleki od sadnih luck :-(
12.8.2014 18:43:40   
mateyka
ja Meglio probi, a ne?
Megio odstrani vse!

user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fleki od sadnih luck :-(
12.8.2014 22:11:49   
malaMravljica
Meglio odstrani vse, ne odstrani pa limetinega madeza. Tok kot mi pravi moj stric Google se teh madezev ne bom losala, ker je kao to kislina in ne odstranis vec s tkanine. Madeza ne vidis takoj in tudi pol ga vidis bolj pod soncem, je tak temen madez. Sam men gre blazno na zivce, ker je zapackanih kar nekaj majck.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fleki od sadnih luck :-(
12.8.2014 22:23:26   
mateyka
pobarvaj jih s tekstilno barvo in poriši s tekstilnimi barvami?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fleki od sadnih luck :-(
12.8.2014 22:29:08   
mateyka
http://www.deliacreates.com/rainbow-fabric-painted-boys-t-shirt/
http://www.danamadeit.com/2013/02/13-diy-fabrics-with-items-from-around-the-house.html
http://www.makeandtakes.com/the-incredible-painted-t-shirt

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: fleki od sadnih luck :-(
12.8.2014 22:49:38   
malaMravljica
Thank You!! Ej, pa kje pobiras ideje? Si ze delala s temi barvami, je tezko? In kje to kupim? Pa so te barve pol obstojne al se kaj spira ob pranju, da je nevarnost, da kaj pobarvas v stroju?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: fleki od sadnih luck :-(
13.8.2014 7:27:07   
mateyka
ti, sem delala z njimi v sloveniji (ponavadi jih je mel kak prometej), drugače je pa ronja poslikavala ene majce za tamale, je en blog zapis o tem - čaki:
user posted image

tale je celo potiskana s krompirjem
user posted image
http://vecna-optimistka.blogspot.se/2013/10/1-v-vrtec-tretjic.html

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: fleki od sadnih luck :-(
13.8.2014 7:34:27   
mateyka
http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&url=search-alias%3Daps&field-keywords=Textilfarben

maš sicer flomastre in barve v lončkih, samo moje izskušnje s flomastri so slabe - se hitro sperejo. pa spomnim se ene 3D barve, ki si jo nanesel v liniji in potem dal čez krpo in polikal in se je napishnila v tak relief - ful odbito. user posted image

ponavadi majo take barve v kakih arts&crafts trgovinah.

mene tale mika - ma nek metalic shine al kaj:
http://www.amazon.de/Javana-92400-Stoffmalfarben-Metallic-Creativ/dp/B005OU5Q5A/ref=pd_sim_toy_43?ie=UTF8&refRID=0BA5KFMH5HDHR6AHJ3JC
s temi v lončkih maš več možnosti, lahko uporabiš čopič, lahko tiskaš s krompirjem kot ronja, lahko prelimaš s trakci ali daš čez template in tapkaš z gobico - maš raznorazne tehnike.

pa fajn je met črno (vedno praktično zame) - tale recimo ma tako ustje, da lahko direkt rišeš (ne rabiš penzla)
user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.8.2014 7:43:06 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?