|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   folna kislina ali nekaj takega
11.8.2004 11:14:26   
Lidija
Zanima me kako je s to folno kislino ali nekako tako se reče. Vem da to veliko nosečnic jemlje, ker je baje dobro za otroka. Jaz tega pri prvem otroku nisem jemala pa je bilo vse v redu, sedaj pa ne vem. Sem imela pred časom težave in je bila nosečnost neuspešna, sedaj pa naj bi bila spet noseča in me zanima če ta folna.....kaj pomaga v času nosečnosti oziroma pri razvoju otroka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   folna kislina ali nekaj takega
11.8.2004 11:20:02   
Suzi*
Ja, pomaga pri razvoju, ampak v prvih treh mesecih, mislim da zaradi hrbteniče al nekej tacga. Sicer jo je fino jesti že pred zanositvijo, drugač pa čimprej, ko izveš, da si noseča in nato do konca tretjega meseca.
V lekarni se dobi od Krke TIFOL, imaš pa eno škatlico cca za en mesec.
Jaz sem jo začela jemati, ko sem bila v 5t.

lp, Suzi 11t

(odgovor članu Lidija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
11.8.2004 11:35:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lidija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   folna kislina ali nekaj takega
11.8.2004 11:36:11   
janaja
ZA FOLNO KISLINO JE SUPER ČE JO JEŠ TRI MESECE PRED ZANOSITVIJO IN PRVE TRI MESECE.... NOSEČNOSTI...

ZMANJŠA MOŽNOSTI ZA NAPAKE IN NAREDI SUPER OSNOVO ZA RAZVOJ....

MEN JO JE PRIPOROČALA GIN IN OSEBNA ZDRAVNICA KO SEM REKLA DA SMO ZAČELI NAČRTOVATI MALČKA...

JANA 30T

(odgovor članu Lidija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   folna kislina ali nekaj takega
11.8.2004 11:36:26   
malika
Brez recepta! Stane pa okoli 1000 sit.

(odgovor članu Lidija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   folna kislina ali nekaj takega
11.8.2004 11:37:34   
janaja
ZA FOLNO KISLINO JE SUPER ČE JO JEŠ TRI MESECE PRED ZANOSITVIJO IN PRVE TRI MESECE.... NOSEČNOSTI...

ZMANJŠA MOŽNOSTI ZA NAPAKE IN NAREDI SUPER OSNOVO ZA RAZVOJ....

MEN JO JE PRIPOROČALA GIN IN OSEBNA ZDRAVNICA KO SEM REKLA DA SMO ZAČELI NAČRTOVATI MALČKA...

JANA 31 3/7T

(odgovor članu Lidija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   folna kislina ali nekaj takega
11.8.2004 12:29:32   
Lidija
Glede na to da naj bi bila 5t noseča, ali je potem smiselno sedaj začeti jemati folno kislino, če je do sedaj nisem še nikoli. Pri prvem otroku je nisem jemala in tudi G mi ni nič rekla za to, pa je bilo vse v redu.

(odgovor članu Lidija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   folna kislina ali nekaj takega
11.8.2004 12:35:21   
dory
Jaz sem pojedla le par tablet folne kisline..zacela pa takrat ko sem zvedla da sem noseca..nekje v 6.tednu...pa mi je blo po njih se bolj slabo in sem prekinla...baje za nase kraje ni tko nujno...bolj velja za anglijo :)


papa,t eja

(odgovor članu Lidija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   folna kislina ali nekaj takega
11.8.2004 12:52:25   
Suzi*
Nic ni prepozno. Do tretjega meseca je fino jemati. Škoditi ne more, lahko pa kaj pomaga.

lp, Suzi

(odgovor članu Lidija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   folna kislina ali nekaj takega
11.8.2004 13:33:51   
malika
Po drugi strani pa je tako, da je folna kislina vitamin in koristi v vsakem primeru. V telesu se ne nalaga tako kot kaka druga stvar, ampak ko je je preveč se sama izloči.

(odgovor članu Lidija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   folna kislina ali nekaj takega
11.8.2004 13:40:39   
Lidija
Svojo G mal težko vprašam, ker je na dopustu in bo na dopustu do septembra.(takrat naj bi bila noseča že 8t). Ona še sploh ne ve,da sem noseča. Za nosečnost sem zvedela pri drugem G. Ta pa mi ni nič rekel glede folne kisline. Če pa čakam mojo G da pride nazaj bodo pretekli še kar trije tedni.
(Bila sem pri dr. Pušenjaku pa mi ni nič rekel glede folne kisline,rekel je samo, da je vse v redu)

(odgovor članu Lidija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   folna kislina ali nekaj takega
12.8.2004 7:49:09   
Lidija
A mogoče katera ve link za forum od Pušenjaka. Jaz ga namreč ne vem, bi si pa zelo rada ogledala kaj on piše o tem.

(odgovor članu Lidija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   folna kislina ali nekaj takega
12.8.2004 9:45:39   
Anonimen
lidija, na med.over.netu je.

(odgovor članu Lidija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?