|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gobe v nosecnosti
9.10.2012 17:16:38   
kamy
Pozdravcek vsem,

ker je letos dobra sezona gob in imam rada jurcke in pohane marele me zanima ali je lahko kaj narobe ce jih uzivas v nosecnosti? Upam, da ne bo nic narobe ker sem izvedela, da sem user posted image . Vem pa, da so bile 100% prave marele in jurcki.
ce katera ve, lepo prosim za odgovor in upam, da ne bo kaj narobe.

hvala vsem za odg.
lp,kamy

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gobe v nosecnosti
9.10.2012 17:32:35   
Penny
Dr. Pušenjak, MON
gobe na splošno pa se nosečnicam odsvetuje (no, kot glavno jed), če bo kakšen šampinjonček ali del jurčka, lisičke ali kaj podobnega na pici ali bo bolj dodatek glavni jedi, pa to ni ovira. Gobe so relativno težko prebavljiva in hkrati hitro pokvarljiva hrana in v takšni obliki neredko povzroča prebavne motnje, slabosti, bruhanje ipd. Če je slučajno strupena, pa v nosečnosti lahko povzroči mnogo hujše posledice kot izven nosečnosti.


http://med.over.net/forum5/read.php?19,8133730

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gobe v nosecnosti
9.10.2012 17:48:59   
mini86
js jih jem normalno..jurčke in marele..mam jih tudi dosti v skrinji..
mogoče jih res nebi zvečer ostalo pa kokr ti paše..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gobe v nosecnosti
9.10.2012 22:42:23   
Katy78
Uh, jaz gobe obožujem in v 1. nosečnosti sem jih pojedla res veliko, težav nisem imela pa nikoli.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gobe v nosecnosti
9.10.2012 23:35:53   
Michelle12
JAz sem jih jedla v prvi in v tej nosečnosti, vse ok prej, za enkrat tudi :)
Danes sem imela pregled, pa sem za vsak slučaj še vprašala G kaj meni, je rekel, da ni panike. Samo morajo bit res užitne in zdrave (da niso stare, črvive,...).

_____________________________

Michelle,o8.o8.2o11 <3
Aleksander, 2.3.2o13 <3

http://www.mojalbum.com/mateja-1234

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gobe v nosecnosti
10.10.2012 12:23:01   
Mamaja
Strokovno mnenje je posredovala penny

Jaz se pa ravnam po zdravi kmečki pameti: Če nikoli nisi imela težav s prebavo zaradi gob & če imaš zagotovo užitne, sveže in zdrave (=lepe) gobe, jih občasno jej, če ti paše. Ni pa treba z njimi pretiravat in jih jest vsak dan, ker je ravno sezona. In če ugotoviš, da ti zdaj v nosečnosti delajo prebavne težave, jih ne jej več.

Meni ginekologinja gob ni izrecno odsvetovala, med neprimernimi živili je omenila le surovo meso in školjke, pa vse, kar čudno izgleda oz. mi je sumljivo.

(odgovor članu Michelle12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gobe v nosecnosti
10.10.2012 12:49:55   
Soncek17
jaz sem jih celo nosečnost normalno jedla......jurčke in marele.....pretiravat itak ni dobro, v mejah normale pa nič ne škodi......

(odgovor članu Mamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?