|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gre mi na živce
20.5.2009 20:42:18   
Žaka
Pozdravljeni !

s partnerjem sva skupaj skoraj 10 let. To leto septembra se bova poročila. Grozno na živce pa mi gre  od njegovega brata punca. Ko zagleda mojega, je takoj v njemu in kar skače prti njemu in se ga dotika. Še hujše pa je da ga kliče po mobiju. Npr. včeraj kliče pridi po meso. Halooo kakšno meso saj ga nisva naročilaaaaa. Zakaj pa ga nebi prinesla ona ker vsak večer pride spat k njegovemu bratu......in sva se spičila. Pa še to, ko pride ona na obisk je moj takoj zraven....... Res mi gre na jetra.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gre mi na živce
20.5.2009 20:47:57   
Anja24
A smo malo ljubosumni?



(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gre mi na živce
20.5.2009 20:51:51   
Žaka
ja sem ljubosumna in ni me sram povedati. Mi pa gre tudi hudo na živce, nikoli ni časa zame za druge pa vedno se najde čas. Mislim da tudi tebi nebi bilo vseeno če bi se pričo tebe nekdo po tvojem obešal.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gre mi na živce
20.5.2009 20:53:45   
Naja31
Bi rekla, da ni problem ta punca, ampak imata vidva v odnosu problem. To da nikoli nima časa za te je vajin problem, in to nima nič s to punco.

In zakaj si ljubosumna? A misliš da imaš razlog?

Jaz mojemu možu zaupam. Tudi če se katera po njemu obeša, pa naj se.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 20.5.2009 20:54:35 >

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gre mi na živce
20.5.2009 20:54:49   
Anja24
Joj, no, saj nisem nič slabega mislila...bi pa tudi jaz bila na tvojem mestu, ja, vsaj malo...


Kaj pa tvoj komentira ko mu to omeniš (da se ona po njem obeša, da za druge vedno najde čas...)?



(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gre mi na živce
20.5.2009 20:56:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

ja sem ljubosumna in ni me sram povedati. Mi pa gre tudi hudo na živce, nikoli ni časa zame za druge pa vedno se najde čas. Mislim da tudi tebi nebi bilo vseeno če bi se pričo tebe nekdo po tvojem obešal.


zakaj se pa bosta potem poročila, če si NIKOLI ne vzame časa zate, za druge pa VEDNO? user posted image

sicer pa, od mojega od brata žena je tud mislila, da se je poročila z obema. sem samo komentirala, da naj potem tud kuha in pospravlja za obema. user posted image

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gre mi na živce
20.5.2009 20:56:42   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

ja sem ljubosumna in ni me sram povedati. Mi pa gre tudi hudo na živce, nikoli ni časa zame za druge pa vedno se najde čas. Mislim da tudi tebi nebi bilo vseeno če bi se pričo tebe nekdo po tvojem obešal.



ne verjamem, da je tak samo do nje. Al je tak že od prej, al pa imaš res razlog za ljubosumje.

Mi smo imeli enega kolega, ki se je v klapi obnašal čisto drugače kot s punco. user posted image

očitno rabita s tvojim pogovor.

Ne vem no, jaz nisem ljubosumna, če sem pa bla( pri bivšem fantu), je blo pa 1005 z razlogom, ker sem začutla, da nekaj ne štima. In sem mela prav.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gre mi na živce
20.5.2009 21:06:49   
Ribica **
Eh, jaz mojemu cisto zaupam, pa mi gredo tudi na zivce take zenske. Neka mera ljubosumja je cisto ok, za moje pojme. Jih pac grdo gledam user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gre mi na živce
20.5.2009 21:16:08   
amaya
ok...da se vesi kera po mojemu...bi kmalu letela čez Ande...pa ne rabim bit ne vem kako ljubosumna...ampak vsaka stvar ima svoje meje...pa povej ji, da ti gre na jetra to da skače po njemu! Jaz bi kmalu red nardila!!!

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
20.5.2009 21:17:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: gre mi na živce
20.5.2009 22:56:37   
gita10
veš kaj je pa meni zanimivo da si z nekom 10 let in imaš še vedno željo se poročiti z njim. In ob tem si še ljubusmna na punco od njegovega brata.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: gre mi na živce
20.5.2009 23:01:22   
Marogica
Meni bi šel na živce moj partner, ki bi dopuščal, da se po njem vesijo ženske. Resnično. Ker če tega tvoj ne bi dopuščal, se tvoja "svakinja" tudi ne bi vesila po njem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 7:10:31   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Meni bi šel na živce moj partner, ki bi dopuščal, da se po njem vesijo ženske. Resnično. Ker če tega tvoj ne bi dopuščal, se tvoja "svakinja" tudi ne bi vesila po njem.


Evo, točno to sem hotela napisati.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 7:22:34   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: gita10
veš kaj je pa meni zanimivo da si z nekom 10 let in imaš še vedno željo se poročiti z njim.

user posted image user posted image  ja men tut to ni jasno... hkrati pa že zdaj partner posveča več časa drugim kot njej, kako bo pa pol ko se poročita user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 8:00:34   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Meni bi šel na živce moj partner, ki bi dopuščal, da se po njem vesijo ženske. Resnično. Ker če tega tvoj ne bi dopuščal, se tvoja "svakinja" tudi ne bi vesila po njem.


Očitno nimate s takšnimi ženskami izkušenj. moja tašča se je obešala po mojih stricih in mojemu očetu. Pa noben ni rekel  besede, nam je bilo  vsem nerodno, sploh moškim, ki so ostali brez besed. Kaj naj rečeš ženski, sploh pa moji tašči.  So se je pa v velikem loku začeli izogibat. Popizdil je tud mož in ji rekel, naj se umiri.

Ko sva midva z možem začela hodit, sem bila presenečena, ko so se njegove kolegice obešale po njem. Ampak jaz znam s pogledom ubijat ali pa spustim kakšno strupeno. Pol se ga pa nobena več ni upala pipnit.
Sam to je bilo res na najinem začetku in so mislile, da sem pač še ena, ki bo kmalu odšla. Ko so pa videle, da ostajam, pa je bil mir. Ena od teh je baje jamrala(enemu drugemu kolegu), zakaj se bo poročil, pol je pa celo nam poroko prišla pogledat. Ej....svašta so sposobne nekatereuser posted image .
Sicer je men dol viselo, nobenih scen nisem delala, se mi je pa zasmilila v dno duše

To so ful bedaste situacije, ko enostavno ne veš kaj naj rečeš, da ne ispadeš bedak.

Žaka, ob priliki ji na samem z nasmeškom reci, da ji boš polomila vse prstke na roki, če se ga še enkrat pipne. S takšnimi baburami se ne da na lep način.

< Sporočilo je popravil mika -- 21.5.2009 8:04:55 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 8:13:52   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Meni bi šel na živce moj partner, ki bi dopuščal, da se po njem vesijo ženske. Resnično. Ker če tega tvoj ne bi dopuščal, se tvoja "svakinja" tudi ne bi vesila po njem.


Očitno nimate s takšnimi ženskami izkušenj.


O, ja...Na mojega moža(ko še nisva bila skupaj) se je znala kakšna obesiti, pa ji je enostavno najprej na lep način povedal, da mu to ni všeč, če pa je trebalo, pa tudi na grd način oz. z malo manj lepimi besedami...kadar tega seveda ni želel. In človek kaj hitro izžareva energijo, kaj dopušča ali ne.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 8:21:48   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Meni bi šel na živce moj partner, ki bi dopuščal, da se po njem vesijo ženske. Resnično. Ker če tega tvoj ne bi dopuščal, se tvoja "svakinja" tudi ne bi vesila po njem.


Očitno nimate s takšnimi ženskami izkušenj.


O, ja...Na mojega moža(ko še nisva bila skupaj) se je znala kakšna obesiti, pa ji je enostavno najprej na lep način povedal, da mu to ni všeč, če pa je trebalo, pa tudi na grd način oz. z malo manj lepimi besedami...kadar tega seveda ni želel. In človek kaj hitro izžareva energijo, kaj dopušča ali ne.


Dobro, tvoj si je upal. Moji strici in oče so pa bili bledi...šokirani...brez besed. Mož je tudi prebledel zaradi kolegic...rekel je, da ve da je bilo zaradi mene, ker ga prej nikoli niso objemale. Prebledel pa je zato, ker ni vedel kako bom reagiralauser posted image



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 8:24:05   
Čebel@
glej,jaz mislim da tvojmu fantu paše da ga še katera druga punca opazi ne samo bodoča žena.....ena moževa znanka,se je ko sva šele začela hodit,vrgla njemu v naročje in mu dekolte porinila pod nos....moj je bill  full šokiran,meni se je pa pokadilo iz ušes in sem vstala in šla ven iz lokala.....moj je prišel za mano,me odpeljal nazaj notri in uni povedal da naj se ne obnaša tako,ker je zaljubljen vame in ve da bom ob vsaki taki zadevi skočila v zrak (ali pa v njouser posted image ).....punce so poštudirale,da se midva preveč dobro zastopiva in so se umirile-danes smo prijateljice(za kavice)

jaz bi se na tvojem mestu pogovorila z njim,ker mislim da tvoj ni slep da nebi videl da se una slini po njemu,njegovmu bratu bi rekla da jo naj malo kroti,ker je zbezljala(malo hecauser posted image ) ,njej pa daj jasno vedeti da jih bo enkrat dobila po prstih če ga bo pipala

lep danuser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 8:56:54   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Pozdravljeni !

s partnerjem sva skupaj skoraj 10 let. To leto septembra se bova poročila. Grozno na živce pa mi gre  od njegovega brata punca. Ko zagleda mojega, je takoj v njemu in kar skače prti njemu in se ga dotika. Še hujše pa je da ga kliče po mobiju. Npr. včeraj kliče pridi po meso. Halooo kakšno meso saj ga nisva naročilaaaaa. Zakaj pa ga nebi prinesla ona ker vsak večer pride spat k njegovemu bratu......in sva se spičila. Pa še to, ko pride ona na obisk je moj takoj zraven....... Res mi gre na jetra.



Torej on hoče njeno pozornost.
In imaš problem z njim, ne z njo. Mislim ok, tud ona nima vseh čistih, sam tvoj pa uživa.....
Jaz bi se na tvojem mestu še enkrat vprašala če se želim poročit s takim človekom.
Zakaj se bosta pa sploh poročila? Ker vama očitno ne štima vse.
Rešita to pred poroko, ker poroka ne bo rešila nič.....

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 9:17:30   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Meni bi šel na živce moj partner, ki bi dopuščal, da se po njem vesijo ženske. Resnično. Ker če tega tvoj ne bi dopuščal, se tvoja "svakinja" tudi ne bi vesila po njem.



Marogica, kaj ko bi ti na koncu svojih postov vedno dodala Dodajam tanikin podpis. user posted image

Dodam samo še to. Po moje bi bilo pametno, da se ta poroka prestavi ali celo odpove.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 9:25:33   
jagoda77
ma ene so res zanimive, sploh k majo kr nek magnet na tipe, ki so oddani...
moj je inštruktor v fitnes centru, pa mi pravi kakšne fore vse ene uporabljajo, da je že kar mal bolano user posted image

ma veš kva, ti se pa tko mal za probo obes na koga drugega al pa njegovga kolega, pa boš vidla, kako bo on reagiral...
sicer pa ne vem, kako pa njegov brat vidi vse to?

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 9:46:07   
muška
zakaj pa jima OBEMA tega ne poveš. Poglej, midva delava z eno žensko, ki se skoz vesi po ljudeh. Pa naj bodo to ženske ali moški, skoz na nekom visi, se ga dotika,.... meni gre to na kozlanje in me tudi moti! Pa sem ji direkt v faco povedala, ej bejba, nehaj se vesit po mojem dedu in po meni, ker tega ne morem več gledat zraven! Nekaj je mutila, potem izjavila, da ne rabim bit ljubosumna ipd. , pa sem ji povedala, da tukaj ne gre toliko za ljubosumje kot za vsiljivost! 
Ok, mene zdaj pusti pri miru, na moža se pa še obesi tu in tam, ampak vedno manj, ker se ji tudi on izmika.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 11:46:00   
ronja
ja sem ljubosumna in ni me sram povedati. Mi pa gre tudi hudo na živce, nikoli ni časa zame za druge pa vedno se najde čas. Mislim da tudi tebi nebi bilo vseeno če bi se pričo tebe nekdo po tvojem obešal.


Žaka, z drugim stavkom se vsekakor strinjam - vsekakor mi ne bi bilo vseeno, če bi imel lubi za vse ostale čas, zame pa ne... Z zadnjim se pa ne strinjam - dejansko je meni hecno videt, kadar se kaka punca začne obešat po mojem lubiju, ker itak vem, da ji ne bo ratalo. Če bi dvomila, potem mi gotovo ne bi bilo smešno - ampak potem ne bi bil problem v tej punci, ampak v najinem odnosu... Tak al tak njemu to ni,to pokaže in pa potem vsaka prej ali slej neha.

sicer pa, od mojega od brata žena je tud mislila, da se je poročila z obema. sem samo komentirala, da naj potem tud kuha in pospravlja za obema. user posted image

Hehe, dober pristop. NO, midve s "snaho" (noben ni poročen) nimava teh problemov: baje sta si brata podobna, ampak nama se ne zdita in obema se zdi, da sva dobili boljšo polovicouser posted image . Jaz njenega res ne bi mela...

Včasih je pa vse skup tudi nesporazum: nekateri ljudje imajo manjši intimni krog kot drugi, nekateri so bolj odprti... In sploh ni nujno, da je to karkorkoli seksualno. Jaz tudi kdaj objamem kakega prijatelja - ampak prijateljice še precej večkrat - in nobeno ni seksualno. Mogoče punca sploh ne ve, da si njeno pozornost tolamčite drugače...

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 12:02:14   
Anonimen
Sem hotela nekaj napisat, pa se bom kar pod Marogico podpisala.

Ona ni problem, problem je tvoj in njegov odnos. Na vsakega fajn moškega se bo občasno obesila kakšna ženska, a moški, ki je resen s svojo partnerko, se bo take obešenke po hitrem postopku otresel.

(odgovor članu Žaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: gre mi na živce
21.5.2009 12:10:00   
Anonimen
Hehe sem imela pri bivšem podobno situacijo, s tem da se ni po njem obešala samo ena ženska. Ampak je sam zadevo lepo speljal, jih dal na hladno in razložil, da ima punco, ki jo ima neizmerno rad. In je bilo to to. Pa mu nisem niti rekla (še), da bi to moral narediti ampak je postavil meje sam od sebe.

Če pa bi svojemu partnerju morala jaz razlagati, da mora postavljati meje drugim ženskam bi se pa verjetno počutila malce... čudno. In vsekakor obešanja po njem ne bi tolerirala (ne prej, ko sem bila mlajša po bivšem, ne sedaj, ko imam še več "pameti" po svojem zdajšnjem). Vsekakor pa ne bi niti razmišljala o poroki s človekom, ki teh mej ne bi postavil sam od sebe in seveda hkrati ustoličil mene na prvo mesto v njegovem življenju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?