|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   h ginekologu takoj iz službe
3.7.2007 16:59:45   
žarnica
No,jutri pač ne gre drugače in bom h G morala takoj iz službe. Vedno imam navado,da se stuširam pred pregledom, jutri pa to ne bo možno. Pa naj mi slučajno dela vaginalni pregled,se mi zdi,da mi bo tako nerodno. Saj sem splanirala,da bom pač v službo vzela še ene spodnje hlačke, pa intimne robčke in se pač preden grem preoblekla. Samo vseeno,bom imela tisti občutek,da nisem čista.user posted image

NEvem,kako pa ve izvedete to,če morate iz službe na pregled?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: h ginekologu takoj iz službe
3.7.2007 17:05:03   
tinčica
kupi si vlažilne robčke in se obriši in bo ok

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: h ginekologu takoj iz službe
3.7.2007 17:12:42   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: tinčica

kupi si vlažilne robčke in se obriši in bo ok


ja,sej bom vzela s sabo intimne robčke,samo vseeno ni to touser posted image

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: h ginekologu takoj iz službe
3.7.2007 17:27:01   
hokejistka
Predlagam, da vzameš s seboj dve majhni brisački. Najprej se zbrišeš z vlažilnimi robčki, nato pa zmočiš eno brisačo z vodo in se obrišeš, nato pa se z drugo obrišeš. Jaz bi tako naredila.


(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: h ginekologu takoj iz službe
3.7.2007 18:34:39   
masna
Naredi tako kot je predlagala hokejistka. Jaz sem imela enkrat isti pomislek in ko me je sestra naročala sem ji to tudi povedala (da bi se rada šla domov prej še umit...) pa mi je rekla, da če se bom zjutraj bo čisto dovolj, da G. vedno govori da pridemo še preveč čiste na pregled in potem ne vidi tako kot bi lahko če je kaj narobeuser posted image (verjetno je mislila kake izcedke, ipd....)

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: h ginekologu takoj iz službe
3.7.2007 18:35:51   
BLAŽIKA
Predlagam, da vzameš s seboj dve majhni brisački. Najprej se zbrišeš z vlažilnimi robčki, nato pa zmočiš eno brisačo z vodo in se obrišeš, nato pa se z drugo obrišeš. Jaz bi tako naredila.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: h ginekologu takoj iz službe
3.7.2007 19:42:56   
Pingvinčica
Tako kot je rekla Hokejistka


(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: h ginekologu takoj iz službe
3.7.2007 19:47:57   
moci
jaz sem vzela s seboj robčke in čisto perilo, potem sem se umila in zamenjala perilo, pa je za silo šlo. ker bi mi vzelo še 2 uri, da bi šla domov in še 1x nazaj. v nosečnosti je veliko pregledov in časovno pač ne znese. 

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: h ginekologu takoj iz službe
3.7.2007 19:53:43   
žarnica
hvala ,punce

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: h ginekologu takoj iz službe
3.7.2007 20:52:56   
scubadiver
Mene je moj G še pred nosečnostjo okregal naj se ne tuširam tik pred pregledom,ker s tem sperem in posušim tudi nožnico in pregled ni nujno zanesljiv. Tako da se s tem več ne obremenjujem ampak se stuširam zjutraj...

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: h ginekologu takoj iz službe
3.7.2007 21:41:16   
Jančika_
V našem ZD je na WC-ju pri ginekoloških ambulantah bide. Sicer dvomim, da bi ga uporabila, ker bohved, kako čist je (sicer je videti, da ga ima čistilka res na piki, ampak kaj vešuser posted image ).... Brisačke ali vlažni robčki in sveže perilo so dobra rešitev.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: h ginekologu takoj iz službe
3.7.2007 21:57:21   
Anonimen
Meni se je ta zadnje enako zgodilo.

In sem se opravičila, češ da se nisem imela časa stuširat, da sem se samo zjutraj.

In me je ginekologinja lepo potolažila, da se ženske preveč umivamo in da je naravno, da imamo vonj po naravi in ne po raznih dišečih robčih in ne vem še čem. Ja, prijazna je bila user posted image . Pa še prav je imela.

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: h ginekologu takoj iz službe
3.7.2007 23:02:52   
bskrle
Tudi meni se zdi umivanje tik pred pregledom nepotrebno, kako naj pa potem vidi izcedek, glivice ipd.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: h ginekologu takoj iz službe
4.7.2007 7:14:23   
lunca2
IZVIRNO SPOROČILO: hokejistka

Predlagam, da vzameš s seboj dve majhni brisački. Najprej se zbrišeš z vlažilnimi robčki, nato pa zmočiš eno brisačo z vodo in se obrišeš, nato pa se z drugo obrišeš. Jaz bi tako naredila.




Se podpišem pod tole!user posted image


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: h ginekologu takoj iz službe
4.7.2007 13:44:24   
žarnica
sem opravila s pregledom in ni bilo treba gledat spodaj. :)

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?