|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hojica
27.1.2006 8:15:49   
*alja*
Gdaj ste začele uporabljati hojico ( pri kerem mescu )?

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hojica
27.1.2006 8:20:17   
lelaval
Moja je stara 7 mesecev in sedi v njej - ima povšter ali koco spodaj. Na nogicah noče niti stat dlje kot sekundo. user posted image  Kakor hitro pa bo pokazala zanimanje za hojo, bo notri.
Sin pa je v tej starosti že letal z njo.

Skratka - ko boš videl, da hoče samo hodit, ti pa sama toliko le ne zmoreš.

P.S.: pediatri jo odsvetujejo

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hojica
27.1.2006 8:25:49   
ona
Okrog 7 meseca ali pa malo prej!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hojica
27.1.2006 8:43:42   
janjja
Že okrog šestega meseca. Smo jo kupili jo dali not pa jo je uporabljala kak teden in katastrofa, začela je hodit po prstih. Smo jo takoj pospravli in je ni več uporabljala.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hojica
27.1.2006 8:53:09   
žmož
Mislim, da enkrat okrog 8. meseca. Ker sploh ni hotel sedeti na miru, ampak se je nonstop nabadal na nogice, smo ga pač dali not in kmalu je dirkal po stanovanju kot kakšen modri dirkač.user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hojica
27.1.2006 11:28:36   
deily
 

Pri 6 mesecih. Je bila zelo navdušenauser posted image

_____________________________

Deily @ Nateja @ Natisa

27.4.2005- DAN, KO ME JE RAZVESELILA HČERKICA NATEJA
21.3.2010- DAN, KO JE NATEJA DOBILA SESTRICO NATISO

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hojica
27.1.2006 11:34:23   
krompircek
Okrog 6. meseca za par minut sedaj pri 7 mesecih pa malo več ,je ko ena raketa po stanovanju čist ponori ko jo daš not. Bolj boge so moje rožeuser posted image .

_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

(odgovor članu deily)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hojica
2.3.2006 22:28:52   
tin@
Pri 8 mesecih smo ji jo dali in jo je tkoj sprejela...Lahko pa rečem da je fajn ker mi hodi po celih stopalih v hojici in ne po prstih... Dam pa jo v hojico takrat ko morem kej po stanovanju pospravt in da hodi za mano...
Stara pa bo ju3 9 mesecev..tko da jo imamo približno 1 mesec...

user posted image



(odgovor članu krompircek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hojica
3.3.2006 9:20:39   
ursa_p
Vidim, da vas se vedno veliko uporablja hojco ... kljub temu, da ni ravno v redu za otrokov razvoj. user posted image

Mi je ne bomo uporabljali, kljub temu, da jo imamo doma (smo jo dobili).

Lp, Ursa

(odgovor članu tin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hojica
3.3.2006 10:13:42   
Anonimen
pr dobrih štirih...sam da je noter sedela, ker bi drugače bila jaz ob vso energijo, ki je že tako ali tako nimam nič....mala je namreč toliko energična, da je groza...

hojico je super sprejela - se še ne odriva ampak samo sedi v njen, najbolj pa jo zanimajo razni gumbi ki igrajo.....

anonimna pa sem zato ,ker bi me verjetno obsojale da sem jo dala tako kmalu noter - ampak žel nisem mogla več. Sicer je noter le nekaj minut, ampak to je dovolj, da se sama malo poravnam, ker bi bila rada non stop pokinci in na rokah.....


(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hojica
4.3.2006 22:15:28   
pravljica
mi je tudi nimamo in je pri taveliki nismo imeli in je pri tamalem ne bomo imeli...pač ni pospravljeno po stanovanju in kosilo je tudi bolj poredko na mizi, ker ga imam raje skoz na očeh, kot da ga dam zato v hojico, da imam mir user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hojica
4.3.2006 22:18:57   
Marogica
Nikoli. Nismo je uporabljali ne pri enem, ne pri drugem otroku. Se mi ne zdi primerna.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hojica
5.3.2006 10:42:49   
Seven*
Kopiram svoj odgovor iz Novorojencek..

No, pa da se sama pristavim svoj piskercek. Sama sem imela Jakoba v hojici v kaksnem sedmem mesecu in naprej. Je res, da mu sploh ni bila kaj prida vsec. Mogoce od zacetka, potem pa smo sli hitro ven iz nje.

Kdo pravi, da dandanes ni vedno vec posledic. Na fizioterpijo v ambulanti, ki jo obiskujem hodi 60!! otrok. In to niso sami prezgodaj rojeni in operirani. Dosti jih je taksnih, ki pridejo tja v sestem, devetem, dvanajstem mesecu..

Ti moderni pripomocki so STRUP za ravoj otroka. Ravno zadnjic mi je povedala fizioterapevtka v cem je stos. Sem pac gnjavila, kot se za mene spodobi. Namrec. Otrok se v udobnem sedezu (razne mocno oblazinjene in mehke marele, razni mehki sedezi za hranjenje, naslonjaci ipd.) vlekne in ne uporablja vec nobenih misic. In ce je poleg tega zelo miren, ga marsikdo pac samo odlaga not. Sem sodijo TUDI lezalniki. Otrok v takem sedezu sedi zleknjen in ne krepi misic, posledicno vseskupaj zavira njegov razvoj. In kaj je primerno? Primerni so LESENI stoli, ki so cimbolj podobni pravemu stolu, primerni so tudi stoli, ki dajejo DOBRO oporo, primerna so tudi topla tla in razne trde povrsine. Tam kjer cuti tezo, se otrok upre. V primeru vozicka marele cuti tezo vsepovsod in se sploh ne opira. Samo lezi.

In ne si zatiskat oci. Sama sem prejsnji teden po tem pogovoru pospravila lezalnik. Pa sem tudi sama hotela bit "PAMETNA". Po temeljitem razmisleku sem ugotovila, da ima fizioterapevtka prekleto prav.

In ne si mislit, da se to ne more zgodoti vam. Kot sem ze napisala. Marsikdo mora na fizioterapijo tudi okrog enega leta, zaradi nepravilnega in prepocasnega razvoja.

Torej, ce imate otroke koliko toliko rade, dajte jih raje na dekico, NA TLA. Ne pa v hojico!

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hojica
6.3.2006 8:21:47   
dory
Nikoli, pa je isto normalno shodil...le mal vec sem se mogla z njim dajat, ko se je postavljal na nogice...pa mi ni zal...vsaj kaksne skode mu nisem nardila s hojco...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hojica
6.3.2006 8:28:29   
Tiamo
Okoli 6 meseca za cca 15 min, zdaj pri 7 pa cca 20 min, večkrat na dan. V hojci uživa, šipa po stanovanju,... Je blažen žegen, da lahko otroka postaviš v hojico in med tem npr. v miru poješ, greš na stranišče....sploh če imaš tok živega otroka, kot jaz, če jo dam v posteljico je takoj vik in krik, na tleh zdrži cca 5 min sama, če se jaz igram z njo več,... V decemberski številki Mame sem prebrala, da je hojca nevarna zato, ker je lako z njo veliko nesreč: padec po stopnicah, vlečenje prta iz mize,....  

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?