|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hotel imperial vodice
6.1.2012 9:43:22   
radika
Zdravo.
Za letošnji dopust se nekako zanimam za hotel Imperial v Vodicah. Zanima me kakšna je hrana, ali se splača vzeti All, sobe.  je že kdo bil tam?

P.S. Ima kdo mogoče kakšen fajn predlog za morje na Hrvaškem za družino z malimi otroki (3 in 1 leto)?

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hotel imperial vodice
7.1.2012 21:43:12   
ona
Mi smo bili v hotelu Olympia in kar se hotela tiče,je blo oh in sploh lepo,hrana super,edino plaža katastrofa...kot sardele ležiš eden zraven drugega,morje več ali manj skozi mrzlo,tako,da smo se mi kopali le v bazenu pri hotelu.Bili smo zadnji teden v juliju in je imelo morje 21 stopinuser posted image
Ne vem kaj naj ti rečem,samo jaz bi raje še kakšno možnost pogledala,mene je minilo predvsem zaradi obupne gužve in baje,da je morje skoraj vedno mrzlo zaradi nekih tokov,ki so tam.

(odgovor članu radika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hotel imperial vodice
8.1.2012 20:00:03   
majčica1508
ona....mi bi šli v ta hotel za 1.maja...........sobe vem,da so lepe vsaj na predstavitvenem videu....
Sva dva odrasla in dva otroka...1 leto in 4 leta....
Kakšen je pa notranji bazen............
Da je pa gužva v to sploh ne dvomim....

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hotel imperial vodice
9.1.2012 17:44:38   
ona
Majčica1508, sobe v tem hotelu so prav čudovite.Mi smo imeli srečo in dobili vogalno sobo in imeli 4 balkoneuser posted image
V bistvu smo imeli eno sobo z kavčom,splanico in še eno sobo z garderobno omaro in iz vseh teh je bil balkon ven,iz spalnice celo 2 balkona,tako,da nisem nikoli vedla na katerem balkončku sušim brisače user posted image user posted image
Zdaj če je notri bazen,pa sploh ne vem,mi smo se kopali v zunanjem in je blo prav super. Hrana...take nisem še jedla do sedaj v nobenem hotelu,res user posted image user posted image
Saj pravim, kar se tega hotela tiče same pohvale user posted image user posted image
Kot sem že prej napisala,me je edino morej motilo,ker je blo skozi mrzlo in gužva na plaži,tako,da smo mi na plažo šli le 1x.Pa še stalno nek čuden veter piha,tako,da ti je v senci kar mrzlo,na soncu pa ajoj user posted image Je blo prav čudno,da je imelo morje tam 21,22 stopinj,zrak pa cel teden okrog 32,34 user posted image
Torej,imejte se fajn,boš znala povedat,ko se vrnete glede hotela user posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hotel imperial vodice
10.1.2012 14:04:54   
majčica1508
Sam še za ceno mi povej......saj otroci so gratis do 6 leta......a,se motim.....
Preko katere agencije ste šli.............

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hotel imperial vodice
10.1.2012 17:47:07   
ona
Mi smo šli preko kompasa,leta 2008,tako,da se ne spomnim cene,je blo pa dokaj v mejah normale,niso ble neke zasoljene cene. Isto,kot,če bi šli obilo kam drugam nas je stalo.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hotel imperial vodice
10.1.2012 19:30:00   
majčica1508
Najlepša hvala,ker si povedala svoje izkušnje.....
Poročam,kako smo se imeli..............
Lp

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hotel imperial vodice
1.2.2012 21:52:44   
zasi
Jaz se tudi zanimam za to lokacijo za letošnje poletje. Sem našla zelo ugodno ponudbo preko agencije Bonus. Za 2 osebi +1otrok do12. leta gratis za 549 eur. Cena je tak ugodna, ker malo njihov klub tam, ki pa vključuje tudi prijačo pri večerji in neomejen najem koles.

Mi smo se kar za to odločili. Pa še to so mi rekli, da so to sobe v vilah, ki pa so baje po opremi in velikosti identične hotelu, le hotel je 100 eur dražji. Mi je celo v vilah bolj všeč, ker je manjše in bolj umirjeno, kot v hotelu.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hotel imperial vodice
25.1.2013 0:11:02   
jmgk
Pozdravljena. Pred 5 meseci smo bili v hotelu Imperial. Rezervirali in plačali smo ga že 15.2. (preko Relaxa - first minute), ko pa smo 22.8. prispeli tja, so nam rekli, da za nas nimajo proste sobe! Stlačili so nas v nek hotelski apartma in čez 3 dni smo mogli takoj spakirat ter se "preselit" v drugo sobo, 3 nadstropja višje. Z vso prtljago in 3 leta staro punčko nam res ni bilo niti malo prijetno, zapravili smo cel dopoldan! Da o hrani niti ne govorim - KATASTROFA, vse mrzlo, pri zajtrku star kruh in stara jajca (tamala je 2 dni bruhala), pri večerji pa 6 dni enak cvrt krompir, riž, grah ter korenček, piščančje in puranje meso in ena vrsta rib. O kakih testeninah, njokih, raviolih, telečjem, govejem ali svinjskem mesu ne duha ne sluha, za desert pa samo njihove strnjenke, nobenega pudinga ali kake tortice, sladoleda ali sadne solate - NIČ! Umazana jedilnica, neprijazno osebje, vse natrpano. Tja ne gremo nikoli več, so nam pa Vodice kot destinacija odlična izbira, zato bomo letos najverjetneje šli spet tja, a tokrat v Olympio. Na plaži nismo imeli pretirane gužve in res je bilo vse razen hotela Imperial odlično!
Želim ti dobro izbiro in prijeten dopust!

(odgovor članu radika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?