|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hotel AURORA-Mali Lošinj?
10.8.2008 16:09:29   
rija
a je že kdo bil odkar so ga renovirali?

_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hotel AURORA-Mali Lošinj?
10.8.2008 16:40:59   
ana**
Jaz sem bilauser posted image  Ti več napišem na ZS,ok?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hotel AURORA-Mali Lošinj?
10.8.2008 16:45:00   
ona
Zakaj na zs,a ne bi ti še tle malo pokomentirala,da še druge malček izvemo kakšni so nekateri hoteli,a?user posted image

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hotel AURORA-Mali Lošinj?
10.8.2008 16:50:16   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ana**

Jaz sem bilauser posted image  Ti več napišem na ZS,ok?


kjerkoli, samo napiši prosim, preden dokončno potrdim rezervacijo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hotel AURORA-Mali Lošinj?
10.8.2008 17:03:03   
ana**

Plaza sploh ni za otrocke ker so same skaleuser posted image  Jaz sem bila z necakinjo in smo imeli kar probleme prit v vodo. No pol tam enih 50m dalje je plaza z malimi kamencki ampak je fuul guzva in moras stvari nest dol pred zajtrkom. Lezalnike placas 20kun,marele pa 10kun. Lahko pa si tut tam pod borovci.
Kar se samega hotela tice mogoce niso vredni 4* in te cene za katero smo placali. Ce sedis na terasi moras tut vec kot pol ure cakat,da te pridejo vprasat kaj bos pil,pa se pol kaksne pol ure,da prinesejo. Zato smo si na koncu ze sami hodili na pijaco.
Animacijo imas vsak vecer. Na zacetku imajo otroske pesmice in plesejo enih 10minut pol pa nadaljni program,ki ni posebej za otroke(morajo sedet pri starsih)

Kar se tice vecerje in zajtrka. Imas zelo raznoliko hrano in moram rect,da je bila dobra. Edino hitro zmanjka in moras bit na obroku vedno med prvimi.

< Sporočilo je popravil ana** -- 10.8.2008 17:05:39 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hotel AURORA-Mali Lošinj?
10.8.2008 17:05:35   
ana**
Mi smo bili takoj na zacetku sezone in smo se imeli super,kljub tem "napakicam". Nismo se dali zmotiti,ceprav mislim,da nebom vec slauser posted image

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hotel AURORA-Mali Lošinj?
10.8.2008 22:43:13   
rija
ana hvala za komentar. sem ti hvaležna, ker od teh zvezdic in cene pričakujem le malo več.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ana**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hotel AURORA-Mali Lošinj?
11.8.2008 7:33:37   
Anonimen
http://www.hrvaska.net/main_hoteli.htm 

Ne vidi se kaj sem hotela pokazati: Hotel Elaphusa, Bol, Otok Brač ****.

Mislim, da bi vam odgovarjalo tu. OD cene odštej 15 % - Last minute. Mi smo lani rezervirali preko agencije Center v MS.

Sobo bi morali vzeti superior (dobiš v sobi od šamponov, vate, palč za ušesa, komplet za čiščenje čevljev, šivalni pribor,.... ni da ni). Otrok spi na raztegljivem kavču. Mi smo dali na kavč dormeo deko, ker osebno ne spim rada na usnju. Mi smo imeli sobo brez pogleda na morje, ker je obrnjena na zadnjo stran hotela- borovce in teniško igrišče. Pogled na morje je pa na bazen.

Hrana super - takrat je imela Živa še dieto. NIkoli ne zmanjka hrane, pa če greš jest zadnjih pet minut. Sadje nonstop. Pri večerji kuhajo dve stvari pred tabo, imaš italijanski kotiček, hladne predjedi, sladice,....

Imaš notranji bazen - mislim da je 1,5 m. Zunanja sta dva - otroški in večji (v enem delu ni globok). Brisač ne rabiš - mi smo se kopali noter in brisače vzeli tudi ven na bazen.

Plaža čez promenado - takoj  pred hotelom. Rt nekaj dalje - vendar hodiš cel čas v senci. Mi smo bili super zadovoljni. Če letos ne bi imeli že plačano bi spet šli. Žal so prepozno spustili ceno. Sicer piše internet za doplačilo  - samo jaz nikoli nisem plačala uporabe računalnikov.

Mi smo bili v Bluson hotelu Alen in bili tudi zadovoljni - samo takrat še mala ni rabila animacije. Hotel se da primerjati z Novim Resortom v Novem Vinodolskem - smo bili prvo leto otvoritve.

< Sporočilo je popravil Bojana26 -- 11.8.2008 7:41:54 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hotel AURORA-Mali Lošinj?
11.8.2008 15:56:57   
rija
bojana, hvala za izčrpno poročilouser posted image  častim kavo naslednjičuser posted image

edino: mi se izogibamo otokov, ki nimajo povezave z celino ali bolnišnice. na lošinju je HB bolnišnica za otroke.....tak da.....
brač sem gledala supetrus resort.....ampak...kdaj drugič....

edino nekaj mi ni jasno: kdaj ste bili vi v Novem Vinodolskemuser posted image

ker mi smo bili letos julija, pa hotel še ni bil odprt?

pa čisto tak po pravici povedano, močno dvomim, da se lahko primerja z čemerkoli od reke do zadra.....user posted image

smo bili v hotelu, si ga razgledali in to je nekaj najbolj norega in čudovitega, kar sem jaz v svojem življenju videla, pa sem že kar nekaj....s tem, da stane 1 teden apartma, najmanjši, brez uslug 3600 eur...hotel NZ pa okrog 2000 eur.....

pa na vhodu sem srečala samega Ivaniševiča z ženo....

mislim, da bomo morali navadni smrtniki malo šparat čez leto.....da bomo uživali v kaki sobi brez pogleda na morje.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hotel AURORA-Mali Lošinj?
12.8.2008 7:31:07   
Anonimen
V Novem Vinodolskem smo bili predlani. Vzeli smo apartma cca. 55 m2. Super. Je pa takrat bila stara restavracija in temu primerna cena. Smo pa vzeli all inc. Verjetno ste tudi vi izkoristili priložnost ko vam razkažejo celo naselje. Nam so takrat pokazali apartmaje.

Po tej ceni kot je zdaj si Novi resort ne moremo privoščiti. Se pa priporočam za kakšno slikico za lušte če imaš. V katerem hotelu ste bili vi?

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hotel AURORA-Mali Lošinj?
12.8.2008 7:34:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana26



Mi smo bili v Bluson hotelu Alen in bili tudi zadovoljni - samo takrat še mala ni rabila animacije. Hotel se da primerjati z Novim Resortom v Novem Vinodolskem - smo bili prvo leto otvoritve.


Tu sem se čudno izrazila. Elaphusa se lahko primerja z apartmaji Novega Resorta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hotel AURORA-Mali Lošinj?
12.8.2008 18:41:30   
rija
evo za lušte in gušte:


www.novi.hr


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hotel AURORA-Mali Lošinj?
10.9.2008 16:06:47   
Winnie 017
Živijo! Mi se odpravljamo s 4 mesčnim sinčkom na Mali Lošinj - zanima me, kateri hoteli in kraji so primerni za dopust z dojenčkom (dostopnost plaže z vozičkom, senca na plaši, pešpoti za sprehode...). Ima kdo nasvet? Lahko tudi kakšen penzion ali podobno, samo ne kamping. Hvala!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Hotel AURORA-Mali Lošinj?
16.5.2010 20:28:18   
nbiba
mene pa zanima će je bila katera lani ali predkratkim v Malem Lošinju in kateri hotel tam priporočate??

< Sporočilo je popravil nbiba -- 16.5.2010 20:29:23 >

(odgovor članu Winnie 017)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Hotel AURORA-Mali Lošinj?
16.5.2010 21:25:18   
koala.cek
jah, mi gremo s 3,5  in 1 letnikom na mali lošinj. hotel vespera. upam, da bo ok. hotel je 4 zvezdice, prenovljen.....

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Hotel AURORA-Mali Lošinj?
14.6.2010 11:05:22   
egleria
mi gremo letos s šest mesečnim dojenčkom na mali lošinj - hotel bellevue.
lani so bili tam moji starši in ga zelo hvalijo. tak da smo se letos odločili kar za to možnost..

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?