|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   house
19.1.2010 16:55:43   
kaya2007
a ga kdo snema slučajno? imam po novem ravno jogo ob tokrih zvečer, ko je house, in mi je res hudo, ker
ga ne bom mogla gledat user posted image je praktično edina stvar, ki jo sploh spremljam na TVju.
ja, vem da bi si ga lahko tudi potegila dol, ampak vseeno ne obvladam toliko angleških strokovnih izrazov, da bi dojela vse kar se dogaja.
anyone? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: house
19.1.2010 17:06:34   
enea
Kaj si pogledala na spletni strani max tv, če ga slučajno ponavljajo kakšen drugi dan??user posted image user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: house
19.1.2010 17:50:09   
kaya2007
nič ni videti, je pa res da prvič slišim za ta maxtv in sploh ne znam iskat kdaj je kaj user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: house
19.1.2010 17:57:18   
enea
http://spored.24ur.com/spored/  spored dobiš tule, kolikor sem pa sedaj pregledala,mislim da ponovitev niuser posted image user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: house
19.1.2010 18:45:54   
alda
Ma a rabiš sam #tekočo" sezono?
Ker jaz imam prve4, če jih slučajno bi hotela user posted image

Mi je pa res zakon nadaljevanka, le če bi zbolela resno, pa vseeno nebi hotela priti v njegove roke user posted image user posted image , ker preveč experimentira user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: house
19.1.2010 19:02:15   
kaya2007
ja, to rabim kar se zdaj dogaja user posted image prejšnje sezone sem valda gledala. hud je hud user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: house
19.1.2010 19:05:50   
madela
Poglej na partis ali moj blink,tam imaš 5 sezono s slovenskimi podnapisi user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?