|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hrana na poti
20.1.2006 11:49:07   
cofka
Mi smo začeli z dodajanjem hrane, sedaj imamo že pribljižno 4 obroke. Me pa zanima, kako vi pripravite hrano, ko greste kam na obisk. Ali jo nesete s seboj ali jo pripravite tam. Jaz sem ji za enkrat nesla kakšen frutek. Naslednji teden pa imamo namen, da gremo na obisk za cel dan, pa ne vem, kako naj uredimo hranjenje takrat. Ali naj ji pripravim že doma in nesem s seboj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hrana na poti
20.1.2006 11:58:31   
ona
Če greš kam,da lahko pogreješ hrano,jo vzemi s sabo,če ne pa tudi če vzameš frutke ali jogurte.Zaradi tega če bo otrok en dan jedel bolj tako hrano ne bo nič narobe!Mi oz.jaz večkrat,ko grem kam za cel dan,vzamem frutke in podobne stvari!

(odgovor članu cofka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hrana na poti
20.1.2006 20:05:00   
KODA
Tudi jaz sem tako delala,kot pravi Elis30.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hrana na poti
21.1.2006 10:02:11   
Grascakinja
Če grem na obisk k moji mami, ji tam pripravim vse, ker pač lahko.
Če bi šla pa kar tako malo nekam, bi vzela Hippke in mleko, pa v kaki gostilni ali kafiču prosila za vročo vodo, da bi pogrela ali naredila mleko.
Imam tudi Hippove mlečne kašice, ki že vsebujejo nadaljevalno mleko in jih samo še zmešaš s toplo vodo, tako da ni problem, karkoli bi že jedla, lahko.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hrana na poti
21.1.2006 11:15:17   
nejča
Jest mam pa vedno sabo termovsko z vročo vodo, že zaradi mleka in pa kakšno Avent posodico + žličko + slinček

(odgovor članu cofka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?