|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hud problem
25.4.2007 8:22:37   
veronical
Imam hudo težavo, sem v precepu in ne morem vprašati nikogar razen vas, za nasvet.
Da opišem vse od začetka: sem ločena ( že7 let), z osnovnošolskim sinom, 5 let živim z novim partnerjem, s katerim imam sina, 2 leti starega in pred kratkim sva kupila hišo.Z najinim odnosom je vse ok, razumemo se dobro, lepo nam gre.Sin iz 1.zakona in moj sedanji partner se super razumeta, vzpostavila sta skoraj pravi oče-sin odnos.Tudi z bivšim možem smo v sijajjnih odnosih, torej vse je super....bilo, do sedaj.
Z novim partnerjem sva se na začetku najine veze odločila, da bova imela samo enega otroka.Potem si je čez 2 leti premislil in sem mu morala obljubiti, da bova imela še dva(to sva se dogovorila še preden sem zanosila)otroka, torej zame skupaj tri.Ker sem bila še vedno ranjena od prvega poloma, sem ga želela obdržati ob sebi in kljub temu, da nisem nikoli niti razmišljala o tem, da bi imela tri otroke, sem se pač strinjala.
Rodil se je moj drugi in njegov prvi otrok.On je potem hotel takoj še enega, pa sem se nekako izmuznila.
Do zdaj.Zdaj me sili in sili, lani mi je celo zabrusil da ne more ostati z mano, če bom prelomila dano obljubo.Ob tem mi da jasno vedeti, da drugi otrok ne bo ostal pri meni, če se slučajno razideva.
Ne me narobe razumeti, tudi jaz si nekje mogoče želim še enega dojenčka, vendar menim, da še ni čas za to.Ob redni službi namreč opravljam še izpite za faks (čaka me še 8 izpitov), poleg tega pa vedno jaz ostajam na negi in niti slišati noče nič o tem, da bi bil tudi on na porodniški.
Preprosto, ne zmorem imeti točno zdaj še enega otroka, saj sem že sedaj iztrošena.On pa pravi, da se zaveda tega, da če ga zdaj ne bova imela, da ga potem nikoli ne bova imela.Stara sem 33,5 let.
Vse kar jaz hočem je le to, da začneva delati na tretjem otroku konec tega leta, on se pa s tem ne strinja.
Najraje bi mu rekla, da naj potem pa kar spoka, vendar ne morem, ker ga imam rada.

Sedaj pa vprašanje za vas:
Sem res sebična in gledam samo nase?
Naj pustim faks v zadnjem letniku, po tem ko sem dva že naredila?

Odnosi so se ohladili, skoraj ne govoriva, mislim, da premišljuje o tem, da bi me zapustil....

Kaj naj?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hud problem
25.4.2007 8:28:41   
Anonimen
"Vse kar jaz hočem je le to, da začneva delati na tretjem otroku konec tega leta, on se pa s tem ne strinja."




Eh če mate vse tipi topi in je vse ok, ne vem zakaj se ne bi mogla zmenit glede vajinega tajminga zanositve. Saj gre samo za nekaj mesecev razlike...pa se ja ne bota zaradi tega lovilauser posted image

< Sporočilo je popravil nivess -- 25.4.2007 8:29:54 >

(odgovor članu veronical)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hud problem
25.4.2007 8:31:12   
veronical
Se z njim ni možno to več dogovorit, ker pravi, da me že eno leto čaka...in to je res.
On hoče zdaj! Ali bo pa odšel.. Je možno, da me samo izsiljuje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hud problem
25.4.2007 8:32:12   
Anonimen
In on bi te zapustil samo zaradi tega?

(odgovor članu veronical)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hud problem
25.4.2007 8:37:43   
Kalamaki
Čakaj malo, ljuba duša. V eni resni zvezi to, da ta hip nisi na vrat na nos pripravljena imeti še enega otroka NE MORE BITI razlog, da veza škriplje. In kaj, če po naključju tretjega otroka ne bo, kljub temu, da si ga bosta oba želela? Te bo tudi pustil?
Velika verjetnost je na žalost, da se bo to zgodilo, tudi, če boš imela še tri otroke z njim. Oprosti, ampak take grožnje in izsiljevanje v enem zdravem odnosu nimajo kaj iskati. Si res to želiš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hud problem
25.4.2007 8:38:07   
lemavrica
Kot prvo ne pusti faxa zaradi tega, ker si boš potem ves čas očitala zaradi tega.
Ne zdi se mi fer od njega da te na tak način izsiljuje obenem pa praviš da nikoli ne vzame dopusta za nego. Zgleda tako kot da mu je všeč misel na veliko družino ampak kej preveč se pa nebi potrudil zanjo.

Zase vem da ga nejbrž nebi dolgo poslušala in bi mu lepo povedala da če se ne morva dogovort glede termina zanositve lahko mirno poka in gre.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hud problem
25.4.2007 8:38:16   
caillou
Pa ne mi rečt, da je to edini razlog, zaradi katerega je še s tebojuser posted image

Tvoja odločitev je ravno toliko pomembna kot njegova. Potrebno bo skleniti kompromis. Povej mu, da nisi samo reprodukcijski organ, temveč tudi človek s čustvi, voljo, odločitvami,....

Pa ni vrag, da tega ne bi razumel, no ?!?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hud problem
25.4.2007 8:38:51   
Anonimen
In on bi te zapustil samo zaradi tega?


ja potem pa naj kar gre, reči mu: pojdi, a ti pomagam pakirat!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hud problem
25.4.2007 8:39:31   
veronical
Ja, tako je rekel...že lani, pa sem ga uspela prepričat...Je hotel kar z morja spokat, ker sva mela tam te iste debate.Meni se je to zdelo močno "odpiljeno", ampak kaj čem...Saj ga razumem, da hoče imeti tudi on 2 otroka.Ampak ne razumem pa tega, da hoče točno ZDAJ!!! ali pa nikoli.
Je ene vrste čudak-glede tega, oz.v vsako stvar ki se zapiči hoče imeti tisti moment.

Sem pa precej žalostna, ker je prinesel črn oblak nad naju, že lani na morju s tem, da me bo pustil...

Se mi zdi, da potem to ne more biti neka huda ljubezen z njegove strani....al kaj?
Čist sem zmedena...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hud problem
25.4.2007 8:44:45   
veronical
težko je reči, ja spokaj...pejt...
to sem že 1x skoz dala, sem že ločena...
pa finančno stanje, pa renome, pa otroci..
pa moja ljubezen do njega?

(odgovor članu veronical)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hud problem
25.4.2007 8:45:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veronical

Se z njim ni možno to več dogovorit, ker pravi, da me že eno leto čaka...in to je res.
On hoče zdaj! Ali bo pa odšel.. Je možno, da me samo izsiljuje?


Ja, izsiljuje te. In to mu lahko poveš tudi v obraz.
Če se v življenjsko pomembnih odločitvah pogovarjata na ta način, kako šele rešujeta nepomembne zadeve?

Jaz ga ne bi imela, dokler ne bi šole dokončala.

Veliko sreče.

(odgovor članu veronical)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hud problem
25.4.2007 8:47:46   
caillou
Ravno to sem hotela reči, da je najlažje napisati nekomu naj spoka. S tem ženski nič ne pomagaš, samo še večji povod ji daš, da razmišlja v tej smeri.

Veronical pridi z besedo na dan, nastopi samozavestno in mu povej, da otroci bodo, vendar naj počaka še tistih par mesecev. Pa kaj je to proti večnosti ?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu veronical)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hud problem
25.4.2007 8:49:34   
MarijaPo
Boga Veronika. :(
Kot da nisi imela ze zadost sranja v zivljenju.

Tudi meni se zdi tale tip malo cuden s tako ostrimi zahtevami in groznjami. Kaj mu pa je s tem otrokom, zakaj potem noce bit on na porodniski, ce ima tako zelo rad otroke?
Mislim, da je prevec zahteven, saj si konec koncev le ti tista, ki naredi otroka in ce se ne pocutis za to, je to tvoja pravica, celo ustava ti jo omogoca, ne dovoli, da bi ti jo on vzel.
Moja tasca se je 3x porocila in je koncno srecna, tako da verjemi, tudi ce bos sla s tem tipom narazen, se bo za nasel kak boljsi in bolj razumevajoc. (Tasca ima tudi s prvima dvema mozena dva otroka in zadeve cist lepo spilajo.)

Upam, da se ti zivljenje obrne na bolje.

(odgovor članu veronical)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hud problem
25.4.2007 8:51:16   
kaya2007
Vidim, da ti ni všeč, če ti svetujemo, da bi bilo najbolje pustiti egoista... niti se ne da pogovorit in zmenit z njim? Ne vem, potem ga pa okol prinesi? Uporabi kakšno zaščito, on pa naj kar dela na dojenčku. Ratalo bo pa takrat ko boš ti hotela. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hud problem
25.4.2007 8:53:07   
zungi
Bojim se, da v njegovi glavi ni samo želja po še enem otroku user posted image ?! In da razmišlja zelo sebično.
Če te ima partner rad te bo tudi razumel, da pač trenutno ne čutiš želje po še enem otroku.
Prav tako bo razumel, da si želiš končati študij in poskušal najti kompromis.

Da te bo pa zaradi tega zapustil??? Tako razmišljanje pa za moje pojme ni zdravo. Saj imata vendar že 2 otroka.

Če tega ne more oz. noče razumet potem ni vreden tvoje ljubezni.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hud problem
25.4.2007 8:54:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veronical

Se z njim ni možno to več dogovorit, ker pravi, da me že eno leto čaka...in to je res.
On hoče zdaj! Ali bo pa odšel.. Je možno, da me samo izsiljuje?


Odpri mu vrata... ker to je manipulacija.. 

V kao ljubezeni so idealni pogoji za manipulacijo s cloveskimi custvi.. In tako lahko takoj prepoznas lazno ljubzen.. oziroma nadvlado egoja nad ostalim..

da ne smes prelomiti dane obljube.. Ce bi te imel rad.. bi rekel ravno obratno..

Fuuul velik je teh kvazi vez.. kjer se manipulira.. in to tocno in zgolj samo s custvi.. in ker trenutno ni nic boljsega na vidiku vstrajamo in nekak fantaziramo.. da je to to.. in kdor zmore tako zivet.. mu se ni tako zelo tezko.. kdor ne zmore.. mu postane tezko..

ne bom vec naprej...

mogoce se to skopiram...

Ljubezen je v tem romanu obmocje clovekovih najglobljih iskanj in teritorij morebitne odreÅ¡itve, hkrati pa dinamit, ki razstreli predsodke, premakne druzbene konvencije v temeljih in pomeni tisto silovitost in moc, s katero se posameznik upre vladajocemu redu, ceprav v tem uporu izgori in propade...... 
Tolstoj

(odgovor članu veronical)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: hud problem
25.4.2007 8:55:09   
muška
Jaz bolj mislim, da je to trma. Je vedno dobil kaj je hotel? Pa tudi tistega ne razumem, da bi drugega otroka vzel s seboj, če bi šla narazen??? A tega, ki ga že imata, ali tega, ki bi ga naj zdaj naredila? Mislim, takšnih groženj jaz zagotovo ne bi prenašala. In po teh njegovih grožnjah, naj bi ti z veseljem rodila še enega otroka al kako?

Ga pa po eni strani razumem. Tudi jaz si ZELO želim tretjega otroka, ampak je moj mož odločen, da ga NE BO. No ga pa ne izsiljujem, tako kot ta tvoj partner tebe user posted image  , nek čuden kerlc mi je tale.

V kolikem času pa bi ti naredila te izpite? Jaz tudi študiram in imam sošolko, ki je noseča z dvojčki in ti povem, da ima ženska več energije, kot pa marsikdo izmed nas user posted image


(odgovor članu veronical)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: hud problem
25.4.2007 8:55:10   
Taula
Če bi te zaupustil zaradi tega, potem ni neke prave ljubezni med vama. Vsaj iz njegove strani. Pravi partner naj bi bil z teboj tudi če nimata otrok. Kaj pa če ne bi mogla zanositi v tretje?
To da te izsiljuje je zelo očitno. Verjetno je navajen da doseže vse kar hoče, če se mu boš pustila se moraš pa sama odločiti.
Ne vem no, glede na to da se trudiš skrbeti za družino in delaš še fakulteto naj ti raje stoji ob strani in naj bo ponosen nate, ne pa da te izsiljuje.

Kaj ti bo vedno zagrozil da te bo zapustil če nekaj ne bo kot on želi? Egoističen bebec je, ki misli da boš umrla brez njega. Kaj je tak dober zadetek na lotu? Meni se zdi daleč od tega.user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: hud problem
25.4.2007 8:56:41   
Anonimen
Aja, vidim da je malo živčen toti tvoj. Veš kaj, uporabljaj ti zaščito on pa naj mislii da je car. Jebi ga, ako ne ide milom, ide silom. Sam si je kriv. Ma nima se smisla živcirat zaradi njegovih nosečniških hormonovuser posted image

(odgovor članu zungi)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: hud problem
25.4.2007 8:57:16   
MarijaPo
Kaya2007 je faca. Lepo je to rekla - jej tabletke in bo ratalo takrat, ko bos ti hotela. :) Dobra je, da se je spomnila tako kul fore.

Sicer ne vem, ce ima to smisel, neki skrivat pred partnerjem, ampak sama ideja je dobra!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: hud problem
25.4.2007 8:57:31   
cuma
Ne morem verjeti ... user posted image
Jaz bi ob takem izpadu zelo resno razmislila o vajini zvezi. Kaj pa vajin prvi otrok? A ga nič ne zanima, da bi mu razdrl družino zaradi svoje egoistične želje? Kakšen oče pa je? A kaj sodeljuje pri negi in vzgoji? Zakaj bi ti morala svoj faks dati na stran? Saj si še mlada! Ko končaš faks bo še časa za še eno nosečnost in otroka - če si ga res tudi ti želiš. Sicer pa, kako lahko živiš z nekom, ki ti postavlja "normo" in "roke" rojevanja user posted image ? A misliš, da te ljubi?

Ne, vem, kakorkoli: srečno in pamet v roke!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: hud problem
25.4.2007 8:57:58   
karmy
a celo obljubit si mu mogla? jaz bi ga poslala nekamuser posted image  mojmu sem povedala da še par let ne mislim imeti otrok, in ima da se s tem sprijazni, ter se tudi je.. nekoč bova imela otroke, vendar o temu zdaj sploh ne razmišljava...oz. jaz sploh ne razmišljam

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: hud problem
25.4.2007 8:59:35   
Anonimen
Brez zamere no, ampak to izgleda, kot da te ima samo za plodno kobilo. Ne jemlji si k srcu mojih besed, ampak tako si mislim. Kot v starih časih. 

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: hud problem
25.4.2007 9:03:04   
ribica.

Zame to ni nobena ljubezen, da ti takole da ultimat.

(odgovor članu veronical)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: hud problem
25.4.2007 9:03:23   
muška
To skrivni zaščiti sem pomislila tudi jaz, ampak bi imele obraz in moč? Jaz sem malo razmišljala o tem, ko sem napisala, potem pa raje izbrisala, ker če bi to delala, ne vem če bi lahko partnerju odkrito pogledala v obraz. In vedeti moraš še, da boš s tem partnerjem živela kar nekaj časa in potem skrivala takšno skrivnost. Bi šlo? Meni ne! PO moje bi imela nočne more user posted image

In kaj če izve, oz. kaj najde? Pomoje dobiš brezkompromisno odprta vrata za odhod.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?