|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   imate kaksno idejo
11.4.2005 18:42:39   
san
pozdravljeni
moja starejsa deklica letos zapusca vrtec in vzgojiteljicam bi radi podarili nekaj za spomin in v zahvalo za njihov trud z nasimi otroci.
in res moram reci, da smo imeli veliko sreco saj sta bili obe krasni.
zdaj vas pa prosim za pomoc, ce imate kaksen predlog ali ze izkusnje kaj naj jima podarimo.:zmeden2:

hvala za predloge in lp:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   imate kaksno idejo
11.4.2005 21:00:08   
frutka_
Mislim, da je knjiga s posvetilom zelo lepo darilo ali pa kakšna lončnica.

LP

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   imate kaksno idejo
11.4.2005 23:28:49   
Anonimen
Kaj pa kakšen CD s klasično glasbo?

(odgovor članu san)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   imate kaksno idejo
12.4.2005 8:42:40   
marta2

Ko je moja prijateljica delala v vrtcu, so se na koncu zbrali tisti starši, katerih otroci so odšli v šolo, skupaj zbrali denar in vzgojiteljici in pomočnici skupaj prinesli zlate verižice, otroci so jima zapeli pesmico in dali lepo napisano čestitko.

Bilo je zelo ganljivo.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   imate kaksno idejo
12.4.2005 9:18:12   
joma
Tudi sama sem že dobila zlato zapestnico, starši so se potrudili in me želeli razveseliti in se zahvaliti. Lahko pa vam povem, da mi je ob takih darilih zelo nelagodno. Pomislila sem na to, kako je nekaj staršev pobudnikov zbiralo in prosilo od ostalih staršev njihov prispevek, nekateri so morda težko dali, so negodovali ali se jim je zdelo neumno, pa so bili raje tiho. Vedno sem ob kupljenih darilih v zadregi.
Zato bi vam morda svetovala kaj takega, kar bi sami naredili. Lahko sliko na steklo, enkrat sem dobila poslikano opeko (bobrovec) s podpisi mojih malošolarjev - visi v dnevni sobi. Sodelavka je bila vesela skupinske fotografije, ki so jo starši dali povečati in razrezati v puzzle, to vam storijo povsod, kjer razvijajo fotografije... Vsekakor pa znamo ceniti otroški izdelek v vseh tehnikah, ki ga samo primerno aranžirate... Uporabite domišljijo, naj se ve, da je od srca in ne kupujte dragih daril.
To je moje mnenje, verjetno ne osamljeno.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   imate kaksno idejo
12.4.2005 16:24:56   
sašaš
Se strinjam z jozim in pomlad.;)

Meni je najbolj neprijeten dogodek v vrtcu zaključek leta, ko "moram" prejet darilo. Nerodno, ampak res. Meni veliko več pomeni kakšna malenkost in prijazna beseda kakšnega starša ob koncu leta - kot pa eno drago darilo.

Če že mora bit darilo, se res najbolj razveselim kakšnega otroškega izdelka in prijazne zahvale staršev.

Lp :muca:

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   imate kaksno idejo
12.4.2005 18:47:27   
san
najlepsa hvala za vase predloge

ste mi dale idejo:bravo:

lp s:)

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   imate kaksno idejo
14.4.2005 9:47:02   
bskrle
Sama sem učiteljica in sem darila vesela, če je skromno (rožica ali svilena ruta boljši kemični svinčnik) in znamenje pozornosti, drugače je pa kar neprijetno sprejeti kaj dražjega.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?