|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   iz boka na hrbet
16.11.2007 20:33:19   
drobižek
Našo user posted image , ki še ni stara en mesec najdem vedno ponoči, ko greva jest, obrnjeno na hrbtu. Ko gre spat jo obrnem na bok, podložim z brisačo, pa je punca očitno tako aktivna, da se že obrača. Kako jo naj zadržim na boku? Ali lahko spi že na trebuhu ali na hrbtu? Na hrbtu mi je malo čudno, ko si predstavljam, če spi na hrbtu in mogoče še poliva zravenuser posted image

Kaj predlagate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: iz boka na hrbet
16.11.2007 20:45:24   
nky 23
to se je tudi nam dogajalo, da se je obračal, če te je strah polivanja, vzdigni mu vzglavje, podloži jogi, tako sem naredila jaz.

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: iz boka na hrbet
16.11.2007 21:00:19   
Meri 07
Mislim, da ni hudga, če ima glavo obrnjeno na stran. Tudi naš je spal skoz na hrbtu.
Lp 

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: iz boka na hrbet
16.11.2007 21:03:30   
baja*
naš je isto delal, pa sem ga še nekje do 3. meseca vseeno podlagala s povštrom - bolj za svojo psiho (da se ne bi zadušil). No, ko sem ga le začela dajat na hrbet, pa se je začel na bok obračat, torej spet ni po mojeuser posted image . Vsak otrok si najde nek položaj, ki mu najbolj paše za spanje.user posted image

aja, če poliva pa ji vzdigni vzglavje

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: iz boka na hrbet
16.11.2007 21:08:48   
ZmajTolovaj
Tudi moja je spala na boku menda samo v porodnišnici, potem pa vedno na hrbtu, lahk bi ji dala ne vem kaj za hrbet, vedno se obrne in spi na hrbtu, glavo pa ima obrnjeno vstran. Sicer ne poliva, bi ji pa v tem primeru tudi jaz dvignila vzglavje.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: iz boka na hrbet
16.11.2007 21:23:23   
drobižek
Hvala za odgovore. Bom dvignila vzglavje. Kdaj pa lahko začne spat na trebuhu?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: iz boka na hrbet
16.11.2007 21:46:20   
baja*
na trebuh sem ga pa jaz samo enkrat dala spat pa še to čez dan, ko sem bila zraven; mu niti ne paše tak spat. Če ga dam na trebušček, nekaj časa kravice pase, potem pa se obrne al pa začne protestiratuser posted image
pravijo, da je pri spanju na trebuhu nekoliko večja možnost smrti v zibki...

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: iz boka na hrbet
16.11.2007 21:58:12   
nky 23
moj je star 5,5 mes, pa še ne spi na trebuhu, no včasih se sam obne!

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: iz boka na hrbet
16.11.2007 23:09:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: drobižek

Kdaj pa lahko začne spat na trebuhu?

Naš od 1 tedna starosti spi na trebuhu, ko smo pogruntali, da mu to najbolj paše.

(odgovor članu drobižek)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: iz boka na hrbet
17.11.2007 0:01:03   
kšpela
moja je stara tri mesece in pol pa ne spi na trebuscku ji ne pase.na hrbet se je pa tud nekje od 1 meseca dalje obracala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: iz boka na hrbet
17.11.2007 6:41:01   
anju
tudi naš še ni imel enega meseca, ko je odločno pokazal, da s spanjem na boku ne bo nič. toliko časa se je pritoževal dokler se mu ni uspelo spravit na hrbet. nimaš kaj dosti, če jim tako ustreza. sprva me je bilo strah, da bi kaj aspiriral, vendar ni polival ali bruhal in zato nisem dvignila vzglavja. drugače dobiš prav za v posteljico ravno blazino z rahlim naklonom.

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: iz boka na hrbet
17.11.2007 15:05:27   
Anonimen
Moj se tudi že obrača z boka na hrbet. In ko spi na hrbtu mu full paše in spi full časa, tako da ga tako tudi pustim. Toda le čez dan, ko je vedno kdo v bližini. Čez noč pa imam tak pripomoček za ležanje na boku in spi v njem - ne more ne naprej ne nazaj. In tudi jaz spim bolj mirno.

Če pa ga dam na trebušček, pa vedno glavico dviguje in ni niti par sekund na miru, kaj šele da bi tako zaspal.

(odgovor članu anju)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: iz boka na hrbet
17.11.2007 15:08:02   
Brundula
Podloži malo pod hrbet kakšno pleničko. Drugače pa ni nič narobe če spi na hrbtu. Naš prav tako od vsega začetka poliva (bli tudi v bolnici zaradi tega), prve mesece je spal na boku, sedaj ko pa se sam obrača spi na hrbtu. Na trebhu pravijo, da ni najbolje, vsaj ponoči, zaradi smrti v posteljici.

(odgovor članu drobižek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: iz boka na hrbet
17.11.2007 19:30:53   
NRMM
Moja že od četrtega dne spi na trebuhu,pa je vse ok.Mirno prespi noč,ko jo napenja se lepo sprdka in zdej ko je bila huudo prehlajena so bile noči prav super,kajti ni je dušilo,ni kašljala in lepo je dihala.Me pa pediatrinja vedno krega,ker jo dajem spat na trebuh,ampak ob tem prehladu,ki ga je imela,je rekla,da je spanje na trebuhu priporočljivo,že zaradi samega dihanja.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Brundula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?