|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izbira imena
25.11.2004 22:26:19   
nataly_ka
ze lep čas vemo,da bomo dobili fantka,doma imamo dve punčki michelle in mašo,za fantka pa so problemi prosim za hitro pomoč!!!:duda::bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   izbira imena
25.11.2004 22:58:22   
Anonimen
Pojdi na prvo stran RR ali pa na nosečnost, kjer imaš pribl. 350 imen za fantka, za nekatere tudi razlago!

(odgovor članu nataly_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   izbira imena
26.11.2004 21:15:10   
MINEJA
Naj povem svojo zgodbo.
Tudi midva z možem sva vedela, da bova imela fantka. Za punčko sva vedela, da bi bila Ameli, za fantka pa se nikakor nisva mogla zediniti. Jaz sem želela Naja on pa Tina. In nekega včera sva ležela v postelji in razmišlajla o imenih. Vse kar je bilo všeč možu ni bilo meni in obratno. Nakar je mož prišel na idejo, da bi lahko imeni TIN in NAj združila in bi lahko imela TINAJA. Danes res imava že 9. mesecev starega fantka, ki mu ime pristoji.
Moram poudariti, da je bila najina željo vedno ime, ki je zelo redko. To nama je tudi uspelo.

:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu nataly_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   izbira imena
26.11.2004 21:58:20   
Ro-La
Tudi midva se nisva mogla odločit glede imena, imela sva izbrana LAN in NEJ, zato sva potem skombinirala in našega škrata poimenovala kar LANEJ. Pa močno dvomim, da je še kje kakšen s takšnim imenom:bravo:

(odgovor članu nataly_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   izbira imena
18.5.2005 20:29:08   
lex
Se strinjam, da je ime za fantka teško izbrat mi imamo Aleksa. Jaz sem šla po ključu, da so vsi moji moški na A (moj ata je Alojz, brat Anton, mož Aleš). Izberi si en ključ, pa bo. Jaz sem mela še problem, da delam v vrtcu pa me je vsako ime sponilo na nekoga. Par mesecev pred mano pa je bivša sošolka dobila fanka Aleksa in sem se full sekirala, ker sem hotla met edinega, pa mi je Aleš rekel, ne se sekirat bomo izbrali drugo ime, pa se mi ni več nič dopadlo, in tak je ostal Aleks, sedaj pa se oba skupaj sprehajata in uživata.

(odgovor članu nataly_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   izbira imena
8.7.2005 15:14:22   
jazz
Trenutno mi je všeč TIVEN, drugače pa imamo Matica.

(odgovor članu nataly_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   izbira imena
14.8.2005 23:06:12   
aljaž-blaž
mi imamo aljaža in blaža lp.:sloncek::bravo:

(odgovor članu nataly_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   izbira imena
14.8.2005 23:14:11   
Anonimen
Kako pa to, da imate tako različni imeni? Težko bi zdaj izbrali moško ime, da bi pasalo k njima, če ste to mislili. Edino če bi se začelo na črko M. Mišo mogoče?:) Mišel, Maša in Mišo. To bi jih mešali!:) Pom še premišljevala, jutri, zdajle pa grem spat.

(odgovor članu nataly_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   izbira imena
15.8.2005 0:46:32   
kofetek2010
spliš - hitra si :zmeden2: vprašanje je bilo postavljeno 25.11.04 ob 22:26 :)-

no, mogoče pa še vedno nimajo imena :zmeden2:

(odgovor članu nataly_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   izbira imena
15.8.2005 6:31:56   
Anonimen
O, saj res, hvala, Jana, da ne bi zdaj na vse peretege premišljevala:). Bogve kakšno ime so dali? Me prav zanima.

(odgovor članu nataly_ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?