|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izkušnje v ljubljanski porodnišnici z doktor ...
15.4.2008 22:03:25   
NESRECNICA
lep pozdrav zanima me ali ima katera kakšno izkušnjo pri doktor Cerarju in z ljubljansko porodnišnico???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
15.4.2008 22:05:17   
Anonimen
Men se zdi, da sem se pri njem rodila.
Vec se pa ne spomnim.

(odgovor članu NESRECNICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
15.4.2008 22:34:02   
Naja30
Mič, a tega se spomneš? user posted image

Veliko negativnih sem slišala o dr. Cerarju. Ni pa vse za verjet. verjetno je strokovnjak na svojem področju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
15.4.2008 22:37:25   
Anonimen
No....da se spomnim, se ravno ne user posted image , mama tako pravi.
Ni imela pa nic slabega za povedat, da odgovorim nesrecnici.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
15.4.2008 22:52:45   
nejcko
Kolikor sem imela jaz stika z njim, imam povsem pozitivne izkušnje; mogoče zato, ker nisem ravno blazno občutljiv človek, ki misli, da se mora ves svet vrteti okoli njega, saj je dr. Cerar čisti dr. Houseuser posted image . Ni plačan, da je prijazen, čez strokovnost se pa ne morem pritoževati.

Meni je ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
15.4.2008 23:20:24   
lojzika
Jst sem bila enkrat pri njem na pregledu. Sem bila pripravljena na vse in sem mu zastavila eno vprašanje

Njegov odgovor je pa bil, naj ne filozofiram user posted image

Drugače zna biti full direkten ampak  dec se spozna

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
15.4.2008 23:21:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lojzika

Drugače zna biti full direkten ampak  dec se spozna


Ni bilo nakljucje, da sva se srecala ze ob rojstvu...user posted image .

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
16.4.2008 7:22:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Kolikor sem imela jaz stika z njim, imam povsem pozitivne izkušnje; mogoče zato, ker nisem ravno blazno občutljiv človek, ki misli, da se mora ves svet vrteti okoli njega, saj je dr. Cerar čisti dr. Houseuser posted image . Ni plačan, da je prijazen, čez strokovnost se pa ne morem pritoževati.

Meni je ok.



ja, res je.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
16.4.2008 7:39:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Kolikor sem imela jaz stika z njim, imam povsem pozitivne izkušnje; mogoče zato, ker nisem ravno blazno občutljiv človek, ki misli, da se mora ves svet vrteti okoli njega, saj je dr. Cerar čisti dr. Houseuser posted image . Ni plačan, da je prijazen, čez strokovnost se pa ne morem pritoževati.

Meni je ok.



ne razumem? zakaj pa ni plačan da bi bil prijazen? user posted image

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
16.4.2008 7:52:13   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Kolikor sem imela jaz stika z njim, imam povsem pozitivne izkušnje; mogoče zato, ker nisem ravno blazno občutljiv človek, ki misli, da se mora ves svet vrteti okoli njega, saj je dr. Cerar čisti dr. Houseuser posted image . Ni plačan, da je prijazen, čez strokovnost se pa ne morem pritoževati.

Meni je ok.



ne razumem? zakaj pa ni plačan da bi bil prijazen? user posted image


kaj pa vem, jaz tudi nisem plačana, da se smeškam, pač pa da dobro opravim delo. Smeškanje je samo tvoja dobra volja, tvoj karakter, in če tak pač nisi, nisi. In s smeškanjem bo težko koga pozdravil oz. mu postavil diagnozo, bo potrebno pa bistveno več kaj drugega kot smeškanje.,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
16.4.2008 8:28:08   
lunca77
Če imam na izbiro prijaznega na eni in sposobnega zdravnika na drugi strani sploh nimam kaj za razmišljat. Je pa res, da sem bila pri njemu in je bil zelooo prijazen in strokoven. Taka je pač moja izkušnja in takoj bi mu zaupala še enkrat. Sploh je pa lušno gledat kako se ga vsi ostali dohtarji bojijo user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
16.4.2008 8:29:13   
lunca77
Mislim na tele mlajše specializante, da ne bo pomote.

(odgovor članu lunca77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
16.4.2008 10:35:03   
abi
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Kolikor sem imela jaz stika z njim, imam povsem pozitivne izkušnje; mogoče zato, ker nisem ravno blazno občutljiv človek, ki misli, da se mora ves svet vrteti okoli njega, saj je dr. Cerar čisti dr. Houseuser posted image . Ni plačan, da je prijazen, čez strokovnost se pa ne morem pritoževati.

Meni je ok.



Se podpišem

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 16.4.2008 12:41:48 >


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
16.4.2008 13:28:57   
BUŠICA
haloooo! če se trgovke v sparu in mercatorju smeškajo(se morajo,hotele ali ne, ker tako zahteva delodajalec) zakaj zdravnik ne bi moral bit prijazen-to gre zraven strokovnosti! naj se na zahodu tako obnaša, pa bi videli kako hitro bi ga zamenjali na neki renomirani kliniki! sicer ga pa ne poznam,govorim na splošno.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
16.4.2008 13:34:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

haloooo! če se trgovke v sparu in mercatorju smeškajo(se morajo,hotele ali ne, ker tako zahteva delodajalec) zakaj zdravnik ne bi moral bit prijazen-to gre zraven strokovnosti! naj se na zahodu tako obnaša, pa bi videli kako hitro bi ga zamenjali na neki renomirani kliniki! sicer ga pa ne poznam,govorim na splošno.


Ajajajaj, ker delodajalec od dohtarja pa ne zahteva, da se mora smeškat. Zato se ne rabi. Mogoče.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
16.4.2008 14:03:23   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
saj je dr. Cerar čisti dr. Houseuser posted image . Ni plačan, da je prijazen, čez strokovnost se pa ne morem pritoževati.


Se podpišem user posted image  
 
Pri njemu s preplašenostjo ne prideš daleč, blekne včasih tako krute, da se ti zvrti, je pa strokovnjak in njegovemu mnenju zaupam. Z njim lahko komuniciraš samo, če si odločen in samozavesten, drugače se izživlja. Ampak ponavljam: stroko pa obvlada user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
16.4.2008 14:04:26   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: LARA
ne razumem? zakaj pa ni plačan da bi bil prijazen? user posted image


To je sam javno (v medijih) povedal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
16.4.2008 14:14:41   
BUŠICA
pri nas se od dohtarja to ne zahteva, ker živimo NA BALKANU. pa če hočeš ali nočeš, tako je !!!!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
22.4.2008 9:46:32   
gajka
Imam raje strokovnost kot pa prijaznost. Kaj mi rabi prijaznost, če je stroka v podnu? A tak, ki so mu zaradi nestrokovnosti kaj zafurali, živi lepo dalje, ker so se mu ob tem lepo nasmehnili?

Moja izkušnja s prim. Cerarjem je zelo pozitivna. Imam raje, da mi nekdo direktno pove resnico kot pa da jo skriva za nasmeški. Pač pri njemu ne smeš pričakovat, da bo okrog tebe skakal. Izveš pa itak vse, kar te zanima.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
22.4.2008 12:46:54   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Imam raje strokovnost kot pa prijaznost. Kaj mi rabi prijaznost, če je stroka v podnu? A tak, ki so mu zaradi nestrokovnosti kaj zafurali, živi lepo dalje, ker so se mu ob tem lepo nasmehnili?

Moja izkušnja s prim. Cerarjem je zelo pozitivna. Imam raje, da mi nekdo direktno pove resnico kot pa da jo skriva za nasmeški. Pač pri njemu ne smeš pričakovat, da bo okrog tebe skakal. Izveš pa itak vse, kar te zanima.


Pa še res je.

Izkušenj pa nimam z njim.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
24.4.2008 18:37:44   
šema
tudi jaz imam samo posredne izkušnje, ko je mene šla rodit moja mama, ki je všasih delala kot strežnica v leonišču in ko jo je zagledal na porodni mizi je rekel študentom- to je pa ena naša in so jo vsi po vrsti pregledali skozi tadnjično odprtino (rojevala je pa že prejšnjo noč in cel dan)- tko, da moja mami nima lepih spominov nanj

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
24.4.2008 18:41:35   
lemavrica
Kaj te pa med porodom analno pregledujejo?

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu šema)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
24.4.2008 18:45:35   
alea01
Meni je dr.Cerar delal morfologijo in sem bila zelo zadovoljna z njim in tudi skoz je nekaj smešnega govoril in jaz sem se skoz smejala. Je pa pol poklical mlade zdravnike in jim je vse lepo razložil in so skupaj še enkrat pregledali. Moram pa povedat, da nikoli prej nisem slišala zanj in tudi nisem vedela, da je lahko takšen kot ste ga nekatere opisale. Za mene je bil zelo strokoven....

(odgovor članu šema)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
24.4.2008 18:51:33   
Putka
Moje izkušnje - po obeh porodih na vizitah. Zelo strokoven in zabaven. Se je pohecal iz mojih grdih šivov, nič ni bil nesramen ali aroganten.

Raje dr.Cerar kot kaka dohtarca, ki se nič ne angažira, si ji bolj cifra kot ne (mojo cimro je po imenu klical, si jo je zapomnil)..

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: izkušnje v ljubljanski porodnišnici z dok...
25.4.2008 17:34:31   
VITA74
Jaz imam med svojo nosečnostjo dve izkušnji z Cerarjem, po prvi sem jokala cel dan (ker sem imela oz sem mislila da imam popadke sem prišla na pregled zjutraj ob 6h in me je grobo pregledal, potem pa še nadrl "če ne vem kako zgledajo pravi popadki??"in je šel user posted image user posted image user posted image  - kot da on ve kako izgledajo pravi popadki user posted image   in ko so mi v drugo napovedali pregled pri njem sem se zjokala kar pri zdravnici, pa me je mirila, da je strokovnjak in najbolje če me on pregleda - na tem pregledu pa je bil več kot prijazen in razumevajoč.
Nikoli ne bi rekla da gre za enega in istega človeka, če ne bi imela izkušnje z njim user posted image  
Res spominja na dr. House user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?