|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izkušnje z gugalniki
14.3.2006 15:30:43   
živa06
Me zanimajo vaše izkušnje in pa seveda plusi in minusi otroških gugalnikov. Zgledajo zelo luškani z vsemi temi nastavitvami, zvoki in zibanjem sem pa v dilemi ali so tako uporabni kot trdijo proizvajalciuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izkušnje z gugalniki
14.3.2006 15:42:46   
Anonimen
otroški gugalniki so zelo dobra stvar.
saj ko je otrok še majhen ga daš v ležeč položaj in eni otroki,pač morajo svoje mamice videt in tako je otrok skupaj s teboj v kuhinji,kopalnici,spalnici.
to je zelo dobro,še posebno,če ima gugalnik še kak lok z igračami,se potem vsaj otrok zamoti in ti lahko narediš kosilo,greš na wc itd.
ko je večji ga daš v sedeči položaj in zopet imaš mir a ne.
sicer pa je zelo priročna stvar.uporabljaš ga pa tam do nekje 8 - meseca.


(odgovor članu živa06)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izkušnje z gugalniki
14.3.2006 18:05:41   
anckabancka
Pri ležalniku glej, da se da dobro pripet otroka noter. Jaz ga po 3 mesecu nisem več upala pustit samega, ker se mi ni zdel dobro pripet. Ko je user posted image dvigal zg. del telesa, se se bala, da se bo prekucnil z ležalnika.user posted image Imeli pa smo tega:

user posted image
Naj bo tri-točkovni sistem (nad ramami in med nogami), npr. kot tale:


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izkušnje z gugalniki
14.3.2006 18:27:23   
mamca75
zivjo, mi mamo chiccovega, ker so nam ga posodili, pa se mi zdi cist fajn, samo- ga najbrz ne bi  samoinciativno kupila, ker ni bistvene razlike v primerjavi z lupinico...nepotreben strosek, ce mene vprasas

(odgovor članu živa06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izkušnje z gugalniki
14.3.2006 19:03:14   
benika
Mi ga imamo tudi in sem kar vesela, saj se mali v njem dobro pučuti, pa tud vem, da je v njem na varnem.Večkrat v njem zaspi, tako da mu takrat samo znižam vzglavje in ga ni treba prenašat v posteljico.

(odgovor članu mamca75)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izkušnje z gugalniki
14.3.2006 22:07:07   
Romcka
kuku:)  mi smo ga dobili na posodo ...sama ga pa nikoli ne bi kupovala...nasa kajci je bča not samo kak mesec, pol pa je bla predivja za to.... jaz sem imela raztegnjen dvosed in blazine okoli in vlik igrac, pa se je spilala....tak da ce mas vlik gnarja, si kupi, ce ne pa boljs da ti kdo posodi in bos vidla ce bo tvojmu kul bit not...mama mia kaka slovenscina:)
R

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izkušnje z gugalniki
14.3.2006 22:44:37   
lelaval
Jaz sem si ga tudi sposodila.
Moja je stara 9 mesecev in še vedno pride prav. Le izpred oči je več ne upam spustit, da se ne bi prekucnila. Pa ga uporabljam že od rojstva. Se mi zdi, da lepše leži noter.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Romcka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izkušnje z gugalniki
14.3.2006 23:30:00   
polona2
Midva sva kupila gugalnik BBY, to je gugalnik na baterije, z možnostjo naklona, z igralno mizico z več melodijami in svetlobnimi efekti, ki jo lahko spremeniš v pladenj, sam gugalnik je nastavljiv po višini, edina slaba stran je, da zavzame kar nekaj prostora,
je pa drugače zelo praktičen, Hani je pomagal, ko je imela krče, uporabljala ga je do 15-ega meseca, pred kratkim je bil v BC v akciji.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izkušnje z gugalniki
15.3.2006 10:51:05   
Dadi
Pri gugalniku glej, da ima lok, da lahko kakšno igračko gor pripneš da se otroček zabava. Nam to manjka.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izkušnje z gugalniki
15.3.2006 14:31:13   
anckabancka
Jaz loka z igračkami nisem pogrešala, ker sem mu igračke obesila iz stropa in jih poljubno menjala...

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izkušnje z gugalniki
15.3.2006 23:48:12   
polona2
Gugalniki ali ležalniki?!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izkušnje z gugalniki
18.3.2006 11:04:55   
živa06
hvala vsem za odgovore - me je pa zanimalo za tiste večje glasbene gugalnike (prbl 1 m visoki) kamor daš dojenčka in ga potem ziba sem in tja ter naprej in nazaj...

user posted image

Ležalnik že imamo ampak se hitro naveliča, ker se nč e dogaja....:)


(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?