|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izračun porodniške
5.6.2005 11:23:25   
dinika
Rodila sem v 31 tednu. Dobila sem odločbo za varstvo in nego otroka, kjer so ugotovili da je bila nosečnost krajša za 37 dni od 260 in so to dodali .Tako da imam dopusta za nego in varstvo otroka 297 zanima me če je ta izračun pravilen in kako to računajo.

Oddala bom vlogo za za dodatek in nego otroka, zanima me če more pediater kaj napisat ali samo fotokopiram dosedanje izvide?
Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   izračun porodniške
5.6.2005 13:31:04   
NinaŠ
Izračun dni za nego in varstvo otroka ja okvirno pravilen (nisem šla šteti po dnevih) - rodila si približno 5 tednov preden bi nastopila tvojo "redno" porodniško in so ti te dneve dodali.

Na drugo vprašanje pa ne vem odgovora.

LP

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   izračun porodniške
5.6.2005 15:19:46   
Janeja
Živjo,
izračun za podaljšanje se kar ujema: podaljša se ti za število dni pred dopolnjenim 37 tednom (torej 6 tednov = 42 dni ... verjetno si rodila v 31t 5/7 ?)
Jaz sem rodila v 24 tednu in so mi podaljšali za 91 dni.

Vlogo za dodatek za nego pa sem jaz oddala samo s priloženo Leino odpustnico iz intenzivne, kjer je opisan celoten potek "zdravljenja" vseh 99 dni kolikor je bila tam. Izvidov nisem prilagala, ker je itak v opisu vse natančno napisano. Če mi bodo odobrili pa ti lahko javim ko dobim odločbo. Upam da nam rata.

LP
Jerneja

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   izračun porodniške
5.6.2005 15:27:08   
dinika
Hvala za pomoč.Pa še res je bilo 31t 5/7.
Bom probala samo z izvidi.
lp

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   izračun porodniške
5.6.2005 16:21:03   
k1
uh, če pa je tako, pa bomo tudi mi vložili in samo odpustnico dali poleg. namreč, ne rabimo fizioterapij, tako da sem mislila, da ne bi vlagala, ker itak ne bi dobila.

sicer pa, več kot ne, ne morejo reči, a ne???

javite, kako je šlo...

(odgovor članu dinika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izračun porodniške
14.2.2006 18:15:57   
Anonimen
user posted image NA KATEREM NASLOVU DOBIM TOČEN IZRAČUN ZA PORODNIŠKO !

(odgovor članu dinika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izračun porodniške
14.2.2006 19:47:51   
mojsoncek
za izracun pojdi na spletno stran CSD - Siska:

http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunSN.asp


lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izračun porodniške
14.2.2006 19:48:46   
Felicity
v googlu vtipkaj CSD šiška.

Linka ne znam naredit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Počitnice.
пеперутка16

Pri koliko mesecih bi svojega otroka peljali na morje?

Manj kot 3 mesece. (43%)

Pri 6 mesecih. (7%)

Pri 9 mesecih. (14%)

Pri 1 letu in več. (36%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!