|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jabolčni krhlji
25.1.2007 15:52:15   
zvezdica26
živjo user posted image
doma imam še dobro gajbico jabolk, ki jih nihče ne je. Zdaj pa razmišljam kaj vse bi z njimi storila, da se porabijo. Najboljša ideja se m je zdela, da bi naredila posušene jabolčne krhlje, pa se mi niti ne sanja kako. A lahko katera svetuje prosim.user posted image
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jabolčni krhlji
25.1.2007 16:05:20   
Hope2
Moj ati jih je delal. Ene je dal v toplo pečico sušit, druge pa kar na protvan in na radiator . Uni iz radiatorja so bili lepi beli, lepo posušeni, nič izsušeni, nič mokri. Uni iz pečice pa rumeni, rjavi, pa izsušeni. Moraš bit pazljiv, sam ponavadi nimaš časa. še boljša varianta je sušenje na krušni pečiuser posted image
Prej pa jabolka umiješ in narežeš na krhlje. meni so boljši, če jih ati olupiuser posted image , aja pa seveda semenke izdolbeš pa muho daš vstran, ap paziš na druge muhe da ti ne pridejo kakat goruser posted image .

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 25.1.2007 16:06:34 >

(odgovor članu zvezdica26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jabolčni krhlji
25.1.2007 16:07:28   
Anonimen
ja moja mama jih je doma zmej na peči sušila tisti so nalboljši!! probaj!!

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jabolčni krhlji
25.1.2007 16:11:42   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: AKI

ja moja mama jih je doma zmej na peči sušila tisti so nalboljši!! probaj!!


sem že jaz rekla, da so ti ta najboljš, sam nimajo vsi te sreče, da bi imeli peč user posted image , če pa jo ima, pol pa go ahed punca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
Zdrava orehova potica, ki ne potrebuje vzh...
Bližajo se velikonočni prazniki, ko poleg jajc, šunke, velikonočnega kruha in hrena, med dobrotami ne sme manjkati niti ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?