|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   januar 2006!
22.8.2005 8:00:39   
Anonimen
Ja, pa sej ne morem verjet, da ni še nobene tuki, da bi odprla novo temo.:)-

Evo, jz sem si poslikala trebuh in bom poskusla dat v album, da bomo lahko potem primerjale. Samo, ne se smejat, ker mam tolk kosmat trebuh kot medved. (ok-pretiravam) :)-
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   januar 2006!
22.8.2005 8:07:54   
Anonimen
Mi je uspelo, ampak unih ta kosmatih pa zaradi splošnega zgražanja rajši nisem dala gor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   januar 2006!
22.8.2005 8:16:52   
simonas
Dobro jutro!

Jaz sem že tu, samo nisem še uspela odpret nove teme, ker sem brala za nazaj kaj ste čez vikend napisale.

Jaz si še nisem pofotkata bušija. Nekak se vsak dan spravljam zraven a potem pozabim.

Kako ste kaj bodoče mamice? Vidim, da vaši :duda: že kar pridno brcajo. Jaz še nič kaj ne čutim:(. Enih parkrat se mi je sicer zdelo, da je bila brca, pa sem potem čakala še na naslednjo in ni bilo nič, tako da nisem prepričana, če je bila ali ni bila, kaj konkretnega pa še nič. Sem pa v 18. tednu. Upam, da bo kmalu kaj. Mi pa je G rekla naj pričakujem tam okrog 20t. Drugače pa je bil moj :duda: zadnjič na pregledu obrnjen z glavico navzdol in ker ga nizko nosim mi pritiska na mehur, tako da še kar pridno dirkam na WC. Sicer pa je počutje OK, le križ me zna fajn bolet, če dosti stojim ali neudobno sedim. Še dobro, da imam v službi tak fajn udoben stol.

Lep dan!

Simona

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   januar 2006!
22.8.2005 8:31:26   
pikica*
Dobro jutro še z moje strani.

Sicer se še spravljam k sebi, ker je danes zopet en tak deževno zaspan dan. kaj bi dala, da ne bi bilo treba biti v službi:)
Moram se pohvalit, da sem si končno kupila čisto prave nosečniške hlače, ki celo izgledajo normalno (beri: v njih nisem kot žakelj krompirja:)). Je v službi takoj lažje sedet. Sama sem si hlače (troje) kupila v H&M-u v Grazu. Vsem, ki razmišljate, da bi šle tja, to toplo priporočam. No, vsaj jaz sem bila zadovoljna z izbiro in cenami.

Bauhiji torej vsem počasi rastejo:) Moj tudi dobiva obline, :love: pa ga je tudi že poslikal. Ampak bomo z objavo še malce počakali:)- Prve slikice so bolj za domač album:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   januar 2006!
22.8.2005 8:38:49   
PANČEK
Dobro jutro Januar.:kuza:

Sem v 21t, mene je včeraj zvečer šele prvič brcnil in ker nisem bila pripravljena sem se tako ustrašila, da sem zbudila moža in mu povedala kaj se dogaja. Nato je položil roko na trebuh in tako sva nekaj časa uživala v njegovih ali njenih premikih. POčutje je dobro, malo me peče zgaga, pa mal sem zaprta, trebuh še ni tako velik, kilogramci pa kar skačejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   januar 2006!
22.8.2005 9:02:17   
Lumpi
En lep zaspan pozdrav!!!!


Jaz sem bila pa že pri zobarju - mi je dlesen rasla - na srečo ni hujšega (hvala bogu).


Jaz imam pa morfologijo 15/09-2005.
Križ me še zneri boli k :hudicek:, noge še kar zatekajo, edino z zgago je bolje.

Drugače pa vse po starem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   januar 2006!
22.8.2005 9:13:24   
babylove
Jaz sem bila januar 2005, pa me kar nostalgija daje :ups:... Uzivajte v pricakovanju malih januarckov!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   januar 2006!
22.8.2005 9:13:56   
renan
Caffee moj trebuh je nekako kot tvoj, mogoče malo obilnejši. Bom tudi jaz dala zvečer svojega gor..
Bolijo še katero noge, ko dolgo hodi? Mene ful po malo daljših sprehodih, predvsem v spodnjem delu, v mečih in stopalih..
Zunaj lije kot iz škafa. Bi rajši šla v službo kot da doma posedam:(
Se moram pohvalit, da imava že voziček. Moj :love: je včaraj kupil preko e-baya 9 mescev star chicco trio za 167 evrov. Je tako neučakan, da bi najraje že vse zdaj pokupil:zmeden:
Lep deževen pozdrav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   januar 2006!
22.8.2005 9:18:49   
bevetko
jaz bom imela morfologijo 14.9, vsaj tako mislim, je rekla, da bova te pogledale, ce se pa se ne bo dobro videlo, pa mi bo se enkrat naredila. Upam, da bo vse ok. Na zadnjem pregledu mi je namrec samo srčeka poslušala in izmerila višino maternice. Brcike pa čutim že skoraj vsak dan, vendar še niso to po mojem vsaj tiste prave brcike, ker so še bolj nežne. :)
lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   januar 2006!
22.8.2005 9:32:23   
aldin
Dobro jutro!
Prosila bi kakšno, ki je že bila na morfologiji naj razloži kako to zgleda ker jo mam šele 08.09.2005!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   januar 2006!
22.8.2005 9:36:58   
pikica*
Ojla, aldin. Vidim, da imava rok na isti dan:) Glede morfologije pa žal nimam nobenega nasveta, ker jo imam šele 12.9. Ampak kolikor mi je znano, je to bolj podroben UZ, kjer pregledajo, če ima :duda: vse organe pravilno razvite itd.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   januar 2006!
22.8.2005 9:37:15   
puri
Oj!

Jaz si pa že od začetka vsak mesec slikam trebuh. Sem to delala pri prejšnji nosečnosti in je zelo zanimivo potem slikce nazaj gledat, kako trebuh raste iz meseca v mesec.
Bom dala gor slikce konec tedna za prve 4 mesece, če bom mela kaj več časa.

Mene pa noge bolijo, če stojim na miru,... pa ponoči so me tudi že krči začeli grabit (auuuuuuuč).

Lep deževen dan:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   januar 2006!
22.8.2005 9:38:28   
Lumpi
Joj, mene bolijo noge, k hodim ene 30 minut.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   januar 2006!
22.8.2005 9:40:11   
monja79
Pozdravljene!

Tole deževje mi pa že mal preseda. Sem po naravi bolj tak tip, ki dela na sonce, zato mi deževje sploh ni pogodu.

Ker res nimam kaj početi, sem se lotila pisanja priprav za službo. Sam se mi nič kaj ne ljubi. V četrtek štartamo pa mi tudi ni najbolj :(. Sam se tolažim, da bo letos zelo fajn, ker bom imela res skrajšano šolsko leto :bravo::)-:bravo:.

Morfologijo imam 21. septembra in se mi zdi, da je do takrat še cela večnost.

Zadnjič na pregledu mi je G rekla, da naj bi imela rok 2. februarja. A ker je bil prejšnji PDP določen za 31. januar je potem pustila datum poroda nespremenjen. Tako da ostajam januarčiča, čeprav sem pod vprašajem. Tudi sama imam občutek, da bi se nas :duda: naj rodil januarja. Upam, da se ne motim.

LP, Monja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   januar 2006!
22.8.2005 9:44:21   
renan
Puri sem nekje prebrala, da te lahko dajejo krči, če ima telo premalo kalcija. Poskusi več mleka pit..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   januar 2006!
22.8.2005 9:48:52   
pikica*
Meni tole s krči ni nič več jasno. Ponavadi je veljalo, da proti krčem pomaga magnezij, kalcij pa naj bi bil koristen za kosti. Zdaj je pa že vse pomešano:) Najboljše da pijemo oboje. Me pa nekaj zanima (ker me tudi matrajo krči) - a lahko pijem kar navadne kalcijeve in magnezijeve tablete, ki jih dobiš povsod (npr. DM) ali mora biti ravno magnesol iz lekarne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   januar 2006!
22.8.2005 9:50:43   
puri
Renan hvala, bom probala. Nisem še slišala za to.
Drugače so mene vedno grabili krči, ampak samo med nosečnostjo,...bolj, ko sem bila proti koncu, močnejši so bili:(( ,sedaj se je pa spet začelo in to se mi pojavljajo skoraj vsako noč (samo ponoči).

Bom pa probala to s kalcijem, mogoče bo pa pomagalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   januar 2006!
22.8.2005 9:53:51   
puri
Pikica*, a tebe tudi krči matrajo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   januar 2006!
22.8.2005 9:54:44   
aldin
Ojla Pikica!
Očitno bove skupaj trpele če bo šlo vse po planu kar se pa tiče magnezija in kalcija ti pa priporočam tiste šumeče tablete od PEZ-a ker imajo najboljši okus. Čisto vseeno je katere piješ samo, da so pravilno dozirane.
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   januar 2006!
22.8.2005 9:58:07   
pikica*
Ja, Puri, tudi mene matrajo krči. Ponavadi ponoči, ko se na pol v snu pretegnem. Potem pa boli za umret. In se bolečina nadaljuje še pol dneva.

Aldin, ja, očitno bova "trpele" skupaj:) Se pa hitro bliža ta 18.1., kaj?:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   januar 2006!
22.8.2005 10:03:05   
lev76
Hej!

A kdo ve kje je katja1? Se mi zdi da se že dolgo ni javla.

JAz sem po starem. Slabosti,...pa še vedno ne čutim brcik,... UZ imam 1. septembra sem malo panična kaj se dogaja ker sem 19t4d :nosecka:.
Sem imela včeraj ponoči celo moro na to temo.Joj ne morem verjet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   januar 2006!
22.8.2005 10:03:51   
puri
Pikica*, pri meni je isto,...krč se pojavi, ko se pretegnem oz. iztegnem nogo. In potem še najhitreje popusti, če čisto iztegnem nogo in napnem mišice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   januar 2006!
22.8.2005 10:11:12   
pinka1
Hojla!

Ja tud jst lahko poročam, da sem v soboto nabavljala v H&M v MB in sem zelo zadovoljna. Ko sem bila nazadnje tam - julija, niso nič kaj fajnega imeli - čeprav sem si kupila dvoje elegantnih hlač - črne in peščene in dve majčki. No zdaj pa sem dobila kavbojke in žametne hlače - oboje zelo udobne in pa dve luštni srajčki, pa puloverčka za čez srajčke, pa še ene mikice - take bolj elegantne za v službo. Res fajn. Moj dragi se je kr križal. Ampak zdej sem pa preskrbljena za jesen, pol pa pozimi že itak počasi gremo v porodniško. No in danes sem prvič v celoti v nosečniških oblačilih in se počutim full fajn. Nič ne tišči, veže, skratka udobno, udobno, udobno...

Danes teden - 29.8 imam morfologijo. Komaj čakam!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   januar 2006!
22.8.2005 10:22:08   
aldin
Ja pikica ta 18. januar se kar hitro bliža!
Krči pa so nekaj čisto normalnega kot pravi moj ginekolog in se lahko kar navadimo na to le vitaminčke moramo redno pit in redno hodit na preglede pa bo vse OK!
Jaz sem se že navadla na njih mi je pa veliko lažje če spim na boku z blazimo med nogami. Tko me manj matrajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   januar 2006!
22.8.2005 10:29:15   
Nannn
Jutro januar :bravo:

Uf kaksen dan :zaspan: za v postlo...sem danes tako utrujena da komaj zivim...vikend je bil kar zivahen ker smo praznovali abrahama in se imeli fajn :sloncek::sloncek:

Jaz pa imam morfologijo 12.09. in se kar ne morem docakati tega dneva :((

Nosecniske obleke se nisem kupila nobene...sem pa vceraj dobila od fantove sestre dvoje hlace in sem ful vesela da se je v moji garderobi znalo nekaj novega :bravo: bom sla pa v spetembru v Avstrijo mla v soping...uf komaj cakam...

Lepo dan kljub dezju...

Nannn :muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?