|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je to res? ali je hack? (skb.net)
19.9.2012 8:47:40   
*miska.mcc*
Dodatna prijava z vašo identifikacijsko kartico Zaradi večje varnosti je potrebno dodatno potrditi prijavo v spletno banko SKB NET po opisanem postopku:
  • Če je varnostno geslo v identifikacijski kartici še vidno, nadaljujte z 2. točko, sicer v identifikacijsko kartico ponovno vnesite vaše osebno geslo.
  • Na identifikacijski kartici pritisnite tipko MENU. Ko se vam na ekranu izpiše beseda PODPIS, pritisnite tipko OK oz. ON.
  • Na ekranu identifikacijske kartice se izpiše beseda KODA. S pomočjo številčnice na identifikacijski kartici vpišite spodaj navedeno kodo za identifikacijsko kartico in jo potrdite s tipko OK oz. ON.
  • V prazno polje na spodnjem ekranu vpišite varnostno geslo, ki ga je prikazala identifikacijska kartica.
  • Kliknite gumb Potrdi.
    tnx


    _____________________________

    ******************************************************
    ....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

    *****************************************************
  • Neposredna povezava do sporočila: 1
       RE: je to res? ali je hack? (skb.net)
    19.9.2012 8:58:54   
    Doll
    Ja,vse je res

    (odgovor članu *miska.mcc*)
    Neposredna povezava do sporočila: 2
       RE: je to res? ali je hack? (skb.net)
    19.9.2012 8:59:39   
    enea
    najbolje da pokličeš njihovega operaterja,..

    (odgovor članu *miska.mcc*)
    Neposredna povezava do sporočila: 3
       RE: je to res? ali je hack? (skb.net)
    19.9.2012 9:16:13   
    Doll
    zakaj bi klicala tam,če ji pa vse piše na njihovi strani pod obvestila.

    (odgovor članu enea)
    Neposredna povezava do sporočila: 4
       RE: je to res? ali je hack? (skb.net)
    19.9.2012 9:19:07   
    *miska.mcc*
    res je....
    prej nisem nasla nikakršnega obvestila. pa se mi je zdelo čudno.

    zdaj pa pise z rdeco. :)


    hvala


    _____________________________

    ******************************************************
    ....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

    *****************************************************

    (odgovor članu Doll)
    Neposredna povezava do sporočila: 5
       RE: je to res? ali je hack? (skb.net)
    19.9.2012 9:37:40   
    enea
    marsikaj lahko "hekerji" napišejo, potem imaš pa piz****

    (odgovor članu Doll)
    Neposredna povezava do sporočila: 6
       RE: je to res? ali je hack? (skb.net)
    19.9.2012 10:17:29   
    mateyka
    to je res - poklič raj.

    (odgovor članu enea)
    Neposredna povezava do sporočila: 7
       RE: je to res? ali je hack? (skb.net)
    19.9.2012 10:26:08   
    mateyka
    V kolikor boste imeli pri prijavi težave, pokličite na SKB TEL (01) 471 55 55, izbira 9, vsak delovni dan med 8. in 20. uro ali ob sobotah med 8. in 12. uro.

    a je to res njihova cifra?

    btw, jaz bi bla previdna - sej so njihov sef tko izi oropal nekaj let nazaj, ne?

    (odgovor članu mateyka)
    Neposredna povezava do sporočila: 8
       RE: je to res? ali je hack? (skb.net)
    19.9.2012 11:44:24   
    Doll
    enea skb ima dobro varovano spletno banko,boljše kot nlb. pri skb se ti cifre ki jih vpišeš vsakič menjajo in so čist naključje in so samo za enkratno "rabo" ,tako da......

    < Sporočilo je popravil Doll -- 19.9.2012 11:45:50 >

    (odgovor članu mateyka)
    Neposredna povezava do sporočila: 9
       RE: je to res? ali je hack? (skb.net)
    19.9.2012 15:36:17   
    darja.mark
    Mislim da je zdaj ta novi način prijave in dvojne kode prav zaradi hekerjev, ki so nedolgo nazaj vdrli v njihov sistem, takrat vem da skb net ni deloval nekaj časa. Saj je blo v medijih. In od takrat naprej sem porajtala da se je treba pri vsaki prijavi 2x prijavit, oziroma 2x to kodo vnesti da sploh prideš na svoj račun. Mene je na začetku motilo, še bolj zamudno je predno sploh noter prideš, skos neke cifre. Zdaj sem se pa pač navadila in če bo to odvrnilo kako barabo da bi vdiral, naj tako pač bo. Čeprav mislim da so hekerji itak vedno v prednosti in bojo pogruntali še tako zagaman program in njihove kode. user posted image


    _____________________________

    Ustvarjanje je zakon :)

    https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

    (odgovor članu Doll)
    Neposredna povezava do sporočila: 10
       RE: je to res? ali je hack? (skb.net)
    19.9.2012 15:57:45   
    mateyka
    na švedski SEB banki je tako komplicirano že leta - še več 2x je generirano pri njih in 2x pri tebi, torej 4 generirane kode.
    men sam ni jasno kje LB živi - enkrat jih mora en pošteno okrast prek neta, da se bojo zbrihtal al kaj.. user posted image

    (odgovor članu darja.mark)
    Neposredna povezava do sporočila: 11
       RE: je to res? ali je hack? (skb.net)
    19.9.2012 19:14:35   
    liliana

    IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

    na švedski SEB banki je tako komplicirano že leta - še več 2x je generirano pri njih in 2x pri tebi, torej 4 generirane kode.
    men sam ni jasno kje LB živi - enkrat jih mora en pošteno okrast prek neta, da se bojo zbrihtal al kaj.. user posted image


    Če kje, je to lahko že dolgo časa na Švedskem.....Švedska je pač gledala dolgoročno in je ogromno denarja vložila v IT tehnologijo, v zaščito velikih sistemov....in v nekaj letih bodo vsi glavni serverji največjih svetovnih multinacionalk, bank itd. na Švedskem....

    (odgovor članu mateyka)
    Neposredna povezava do sporočila: 12
       RE: je to res? ali je hack? (skb.net)
    19.9.2012 20:26:51   
    mateyka
    pri nas v Luleå-ju gradijo ogromne facility farmo za vse FB serverje - sem enkrat dala fotko sem na RR, kako zgleda v gradbeni fazi user posted image

    (odgovor članu liliana)
    Neposredna povezava do sporočila: 13
    Stran:   [1]
    Stran: [1]
    Pojdi na:





    Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
    Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
    Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
    Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
    Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
    Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
    Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
    photo
    Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?