|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 8:41:47   
Anonimen
Itak mladoporočenca (še) zbirata denar, tako, da bom nekaj stisnila v kuverto, ampak "samo" kuverta izgleda tako....kaj pa vem..."samo kuverta"..Rada bi kupila kakšno malenkostno darilo tam do 10-15 eur kateremu bi priložila kuverto, da bo vsaj izgledalo nekako "kulturno"user posted image

Zdaj, doma imata že čisto vse kar se opreme, pribora,....tiče. Mogoče bi prišla v poštev kakšna knjiga, ampak za ta denar bom težko kaj solidnega dobila. Mogoče kakšna manjša slika, ura, ...?user posted image Nimam idej, res ne!

Prosim pomoč!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 8:44:19   
malika
poročni foto album

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 8:44:27   
snake
lepo rožo

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 8:44:52   
kristinaj
kupi okvir za sliko, notr dej kuverto..... okvir bosta pa že sama zpolnila.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 8:50:32   
Seven*
Jaz sem na eni poroki videla šopek, ki ga je dobila za darilo, ki je med cvetjem imel zvitke evrov v papirju. Fuuuul lepo narejeno. Tako da je dala šopek v resnci pa dnar.


Al pa kupi en poceni kovček, kao poslovni, pa daj noter evre zamenjane po 10 centov. Pol pa naj šteje. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 8:51:08   
kovač
Ja okvir za sliko, zelo lepe imajo v Mullerju, pa daš noter kuverto, pol naj ti pa v cvetličarni zaranžirajo, pa kakšno lepo vijolico z belimi cvetki bi jaz dala še zravenuser posted image !

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 8:58:40   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: malika

poročni foto album


kje pa dobis porocni album za 15€ user posted image user posted image user posted image


ponavadi dajo zraven kuverte kaksno rozo in full lepo zavijejo.. je glih tam nekje - cenovno

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 9:00:15   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

kupi okvir za sliko, notr dej kuverto..... okvir bosta pa že sama zpolnila.....


ja al pa kr 200€ (npr) das direktno pod okvir user posted image  to sem tud ze vidla! tko kot tista opcija, ko jih obesis na sopek user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 9:01:17   
baguSka
aja caffe, pa obvezno moras prilozit zraven voscilnico z verzom oz posvetilom user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 9:07:03   
NevenkaP
Mogoče kakšno kuharsko knjigo? Samo za 10 - 15€ bo težka.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 9:07:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

aja caffe, pa obvezno moras prilozit zraven voscilnico z verzom oz posvetilom user posted image


ja, to sem pa že spisala user posted image



(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 9:11:46   
lemavrica
Midva sva dobila vsak svoje šparovček z imenom gori notri pa vsak po 50€ v kovancih od ene kolegice. Prašička je sama porisala in je bilo ful dobr.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 9:18:56   
Anonimen
http://www.vrazjizakonci.si/

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 9:28:44   
sani1
Jaz sem pa kolegici kupila takšno stekleno štirikotno vazo. Tudi ni bila več kot 20 E, not sem nasula suho cvetje tisto dišeče dala not tudi kuverto z denarjem (se sploh ni videla kuverta) Lepo aranžirala in je bilo... Recimo ena od idej...

_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 10:09:06   
Anonimen
Kaj pa kakšno lepo škatlico? Mami je dala sestrični eno škatlico,  v katero je bila vpletena čipka na žametni podlagi, zelo lepo, notri pa dinarčke. Samo verjetno je bila škatlica več kot 15€ user posted image

(odgovor članu sani1)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 10:12:39   
Nefretiti
Midva sva dobila lep bel okrasni polšter tak z rešiljejem. Po moje ne more biti kaj več kot kake 20€.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
30.4.2008 12:43:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nefretiti)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 13:29:31   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Men so pa to čisto bedne fore, to s kovanci in šparovčki, al pa škatla v škatli, meni osebno se to zdi poniževalno.


No, tukaj se pa popolnoma strinjam s tabo.

Kaj pa vem, a "samo" kakšna dobra bonboniera ne bi bila dovolj? Po moje bi, imajo pa res že zelo lepe, pa še pojedla jo bo in se ne bo prah nabiral kot na nekih vazah, okvirjih in ostalih praholovcih.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 13:35:04   
Eva*
Midva sva denar dobila v taki mini skrinjici.

_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 13:53:08   
ElaM
Jaz bi pa samo kuverto nesla aranžirat in je to to. Sem predkratkim podarila denar in je cvetličarka kuverto zavila v tak trši papir, pa gor nalimala suho cvetje, je prav fajn zgledalo.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 14:01:27   
KIKI****
Midva greva kolegu in kolegici na poroko v mesecu maju in jima bova dala denar v kuverto ker urejata stanovanje poleg kuverte bova pa kupila dve veliki kopalni brisači in ju dala aranžirat.

Tud midva sva dobila tako darilo za poroko in sem ga bila zelo vesela user posted image .

lp

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 14:05:33   
jolly123
Ne sekiraj se, če zbirata denar bosta vesela tudi kuverte. Notri voščilnico pa je. Midva sva tudi taka darila dobila.

Sva pa dobila tudi eno darilo, kjer je imela flaša notri medica obliko penisa, zraven pa kuverta user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 15:06:54   
Kinokija
Kolk pa se daje kaj za darilo zadnje čase, je moževa  sestrična? Tudi zbirata denar, ker bosta poroka sama plačala.

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 17:55:56   
ninataja
Midva s fantom sva bila do sedaj na dveh porokah in sva nesla darilo v vrednosti 250 evrov. Smo pa dobri prijatelji.

< Sporočilo je popravil ninataja -- 30.4.2008 17:56:46 >

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj kupit za poročno darilo?
30.4.2008 19:21:38   
uršika***
Midva sva pa dobila od večine samo denar v kuverti in moram priznati, da mi je kar malo žal, da ni vsak prinesel zraven kakšno malenkost- tako za spomin. Saj veste kako se porabi denar, ki ga dobiš- vse skupaj na kup daš in se ne vidi kdo je dal kaj. Zelo mi je bilo všeč, ko sva dobila kuverto aranžirano v mali košarici s suhim cvetjem, pa kovance za 200 eu v skrinjici polni školjk, posteljnino, pa zraven kuverto, album s kuverto, pa sliko s kuverto. To je bilo pa tudi vse. Itak, da je fino, da dobiš denar, je pa tudi lepo, da je zraven ena malenkost, ki te bo spominjala na poročni dan.
Šparovček pa tudi ni slaba ideja. Denar daš pa kar notri.
LP

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?