|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj vam ni bilo všeč...
30.4.2009 16:08:01   
ursi
... na porokah drugih, ki ste se jih udeležili?

Pa ne mislim sedaj npr. kraj, kjer se je dogajalo, ali kater bend je špilal, ali..... Vsak si pač po svojem okusu naredi poroko.

Ampak zelo me je pa zmotilo, da sem šla s poroke lačna. user posted image  Pa ne to, da ni bilo dobro, hrana je bila dobra, ampak absolutno premalo. PA ni bilo to zato, ker bi se folk prenažiral. Se mi zdi, da če bi že delala ohcet, da hrane pa ja ne sme zmanjkati. user posted image

Upam, da razumete, kaj me zanima. Mogoče bom nekoč tudi sama nevesta in bilo bi mi v plus, da pazim, na katere stvari moram biti pozorna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
30.4.2009 16:26:21   
blak


Ni mi všeč, da se poroke začnejo ob 11ih-12ih in pol trajajo cel dan. Najprej k njemu, pol k njej, pol nekam na civilno poroko, pol se gresta mladoporočenca slikat in ti jih čakaš uro ali več, pol še v cerkev (seveda na drugi konec Sovenije), in končno ob 19ih na večerjo.user posted image

Odpadejo ti noge! Se mi je zgodilo, da na eni poroki nisem prišla na vrsto za hrano do večerje, in takrat sem mislila, da bom umrla od lakote.
Pa itak mi preveč množične poroke niso všeč.
Pa še nekaj mi je fuluser posted image : da se mladoporočenec napije do amena. Ok dobre volje, ampak da niti zase ne ve...

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
30.4.2009 16:44:17   
ursi
blak....tudi jaz osebno bi raje imela civilno poroko kar v sredo, ostalo pa v soboto. No, ampak to je pač izbira mladoporočencev.

No, še nekaj mi na eni ni blo všeč - da je na civilni poroki zmanjkalo penečega vina za nazdravit (drugega itak niso imeli).

< Sporočilo je popravil ursi -- 30.4.2009 16:45:47 >

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
30.4.2009 17:27:45   
Kliki
No pa še jast povem kaj me moti na porokah drugih. Ko sem se odeležila poroke moje kolegice me je zmotilo to da je imela civilno poroko od 14uri, potem pa je bilo samo eno uro časa da smo prišli na crkveno poroko.user posted image Vožnje je bilo pa za 45min.user posted image
Super če bi bila kaka nesreča ali pa kolona. Potem je ta cerkvena poroka trajala kaki 2uri v cerkvi je bilo mraz za popiz...user posted image Seveda smo vsi računali na to da bo toplo glede na to da se je ženila 3.maja. Nisem bila malo oblečena pa me je še zeblo. Potem pa smo imeli spet vožnjo kakih 20min do gostilne. Bili smo vsi sestradani in smo še čakali 1uro da smo dobili za jest predjed.user posted image Po tem  pa še kake pol ure za glavno jed, ki je bila samopostrežna in že vsa mrzla. Torto je imela grozno zanič, pa sploh ni imela bele kot se za poroko spodobi.
Bila sem razočarana na celi črti. Da o bendu Nagel, ki sta si ga najela ne govorim da ni znal narediti nobenega vzdušja, zdelo se je tako kot da bi prišli samo pokasirat denar in bi najrajši šli domov.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
30.4.2009 19:40:09   
gita10
Nekaj nasvetov, ki bi jih svetovala bodočim mladoporočencem

Najbolj važni so muzikantje in če je to zanič potem je vse skupaj zanič- muzikantje morajo biti ves čas z vami pa čeprav samo en harmonikaš. 
Hrana in pijača - vsega naj bo dovolj in čim več hodov. Jaz ko ljudje pridejo k meni naročiti poroko vsem odsvetujem tipično slovenske plošče. Saj to je super in za gostinca in za plačnika ampak naj ne bo plošča z 4 vrstami mesa in potem se to poje in konec.  Organizirajte si poroko kjer imate hladno predjet,juho in potem še 2 glavni jedi, prigrizek, glavna jed, torta, kisla juha ali obara. Važno je da natakarji ves čas nekaj nosijo.Ker je to ljudem všeč ne pa da ti cel večer na mizi stoji ena in ista hrana.
Šampanjca skoraj ne verjamem, da zmanjka saj ga gostinec, ki streže na matičnem uradu rad deli dvakrat preveč kot je po potrebno ( 3 x sem bila priča, 3 plačevala šampanjec tako, da iz izkušenj vem). 
Kar se ceramonije tiče - vsi se radi fotografiramo- ko smo lepi in načičkani ampak to fotografiranje in čakanje mladoporočencev gre vsim malo na živče - saj pa ne potrebuješ dvesto slik- par poz in to je to. Nekaj časa hodiš s tistimi albumi okrog potem pa sa na njih itak nabira prah.Včasih so bolj zanimive fotografije svatov z zabave kot pa tiste "umetne " fotografije.
Če je možno za tiste, ki imate in civilno in cerkveno naredite tako, da civilno speljete že v sredo. Te vožnje ubijajo.
Torta -naj muzikanti opazujejo kdaj je najprimernejši trenutek za torto. V naših koncih je to navada ob polnoči ampak npr, jaz sem presodila na svoji ob 10 in smo naredili ob 10 zvečer.



 

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
30.4.2009 19:50:50   
naja17
Meni je pa mimo, da šparaš pri pijači, v smislu, da je vino, voda in morda pivo na račun mladoporočencev, ostalo pa si plačuješ sam user posted image  Sori, jaz, če bi delala poroko, bi jo delala tako, da ljudem ponudim vse, ne da na njih šparam, al kakor koli si to razlagate.

Pri hrani ne bi dajala neke eksotike, ker so ljudje navajeni klasike, tako da bi jo samo malce lepše postregla.

Nikakor ne bi šparala pri fotografu! Niti pri muzkontarjih...

V primeru crkvene poroke, ne bi dala nikoli doooolgeee maše...

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
30.4.2009 20:00:46   
ursi
gita10.... se zelo strinjam s predlogi.

Ampak čisto resnično, ni bilo šampanjca za vse. Civilna poroka pa tudi ni bila na matičnem uradu, ampak v neki drugi "dvorani".

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
30.4.2009 20:35:39   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: ursi

gita10.... se zelo strinjam s predlogi.

Ampak čisto resnično, ni bilo šampanjca za vse. Civilna poroka pa tudi ni bila na matičnem uradu, ampak v neki drugi "dvorani".


Upam, da ne bo zvenelo kot reklama , ker ne dalm to prefesionalno vendar če katera želi imam sedaj že toliko izkušenj da lahko pomagam z nasveti.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
1.5.2009 17:28:27   
Poka
Niso mi všeč poroke v stilu veselic kjer igrajo narodnozabavno glasbo... Niso mi všeč te cerkvene zadeve, oziroma, mi je bolj všeč, če je poroka na prostem.

Kar se tiče hrane in pijače - evo, razlog,zakaj se jaz še nočem poročit. Ponavadi dajo ogromno denarja, izpade pa na koncu katastrofalno oziroma vsaj svatje niso zadovoljni.

Najbolj mi je pravzaprav pomembno vzdušje, glasba. To mi veliko pomeni, ker je glasba moj hobi in bi verjetno tako za tist uradni del najela kak godalni kvartet, da bi igral koračnico, pol pa kakega res dobrega glasbenika. Pa niso mi všeč tisti skeči in te neumnosti...

Sploh bi jaz ful komplicirala zato se raje ne spuščam v to in mi je na poroki drugih pomembno vzdušje, da so ljudje dobre volje, komunikativni... Ostalo, ma samo da je ženinu in nevesti lepo.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
3.5.2009 22:18:53   
komarka
Menepa najbolj zmoti če sta zenin in nevesta samo lutki an proki, ki komaj čakata da bo vse skupaj mimo.

In da skušata ustreči svatom-ej oni so tam zarad njiju ne onadva zaradi njih!!! Tko da vse kar svate moti, je njihov problem, proka je pa njuna.

Ja preverni vici in neke opolzke fore... to pa bruham oz takoj spokam domov.

Ne razumem pa ljudi ki jim je 2 uri v cerkvi preveč, cela noč v gostilni pa premalo.... user posted image

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
3.5.2009 22:53:51   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

No pa še jast povem kaj me moti na porokah drugih. Ko sem se odeležila poroke moje kolegice me je zmotilo to da je imela civilno poroko od 14uri, potem pa je bilo samo eno uro časa da smo prišli na crkveno poroko.user posted image Vožnje je bilo pa za 45min.user posted image
Super če bi bila kaka nesreča ali pa kolona. Potem je ta cerkvena poroka trajala kaki 2uri v cerkvi je bilo mraz za popiz...user posted image Seveda smo vsi računali na to da bo toplo glede na to da se je ženila 3.maja. Nisem bila malo oblečena pa me je še zeblo. Potem pa smo imeli spet vožnjo kakih 20min do gostilne. Bili smo vsi sestradani in smo še čakali 1uro da smo dobili za jest predjed.user posted image Po tem  pa še kake pol ure za glavno jed, ki je bila samopostrežna in že vsa mrzla. Torto je imela grozno zanič, pa sploh ni imela bele kot se za poroko spodobi.
Bila sem razočarana na celi črti. Da o bendu Nagel, ki sta si ga najela ne govorim da ni znal narediti nobenega vzdušja, zdelo se je tako kot da bi prišli samo pokasirat denar in bi najrajši šli domov.


Kliki a si ti poročena?

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
3.5.2009 23:01:13   
Pupsika
Midva se poročiva čez 27 dniuser posted image  in se prekleto zavedam, da nikoli ne moreš vsem gostom ustreči.
Eni nimajo radi take muzke, drug ne mara te hrane, tretji pa spet nekaj drugega...
C'est la vie, ****t gauser posted image

Midva imava samo civilno poroko na prostem in to ob 18 uri, ob 20h je večerja.
Razdalja med civilno poroko in gostiščem je 15 min pooočasne vožnje.
Nimava nobenih običajev , ki kao sodijo k poroki kot , šranga, kraja neveste, prodaja šopka...
Tako, da bo v bistvu cel dan fraj.
Hrana v gostilni je nama super, malo drugačna ampak še zmeraj za vsakega...
In prov vseen mi je če komu to ne bo všeč...

V bistvu imava idealno porokouser posted image user posted image ...za naju in to je pomembno.

Do zdej sem bila 1x na poroki in mi je blo super, se najde kaka stvar, ki ti ni kul in bi ti naredil drugače...ampak to je stvar posameznika in okusa...

< Sporočilo je popravil Pupsika -- 3.5.2009 23:04:20 >


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
4.5.2009 11:00:32   
FLASK_A
Najbolj na živce so mi šle brezvezne šrange, ki so jih zavlačevali na vročini in soncu... Potem smo pa še skoraj na poroko zamudili, ker mladoporočencev šrangarji toliko časa niso izpustiliuser posted image

Ful je tudi smotano, da poroka traja cel dan in vmes ne dobiš nič za jestuser posted image Potem pa sestradan v gostilni napadeš kekse in potice, ki so seveda na mizi kot dobrodošlicauser posted image

Zaenkrat se kot svat na drugih porokah tega spomnemuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
6.5.2009 9:43:24   
Lenck
Hehe, meni pa je najbolj zanimivo, kako pravite, a) kaj vam kot svatom ni bilo všeč, in b) kaj bi kot neveste naredile, da bi bilo za svate super... ampak, hej, a ni poroka za mladoporočenca, njun dogodek, njun dan? Ne pa dan svatov? A ni bolj pomembno, da je njima všeč in prijetno in to, kar si želita, pa čeprav se to morda ne sklada z idejami vseh svatov (kar vsekakor pomeni, da se z nekaterimi sklada, z nekaterimi ne, vsem ni nikoli prav)?
Ali pa sem pač jaz tako egoistična, da delam, kot meni paše - drugi naj imajo svojo poroko po svojem okusu user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
10.5.2009 22:48:06   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Najbolj važni so muzikantje in če je to zanič potem je vse skupaj zanič- muzikantje morajo biti ves čas z vami pa čeprav samo en harmonikaš.



Na vseh porokah (ohcetih) sem strašno trpela - razen na eni - zaradi glasbe. Groza, ko začnejo vlečt harmoniko in kar ne nehajo. Ampak to je stvar osebnega okusa in se zavedam, da se ne da vsem ustreči. Mi gre pa na živce to, da nikjer ne gre brez narodnozabavne glasbe. No, edina poroka, na kateri sem pa uživala v nulo, je bila pa poroka moje najboljše prijateljice, kateri sem bila tudi priča - glasba se je vrtela izključno na cd-jih (ohcet je bila zunaj na travniku)  in to samo rock user posted image - ja, almost heaven for meuser posted image . Trpim tudi na cerkvenih porokah. Grdo, se zavedam, ampak ponavadi gremo po 10 minutah ven, ker enostavno ne zdržim.
Ah ja, pa tiste fensi šmensi obleke mi ne sedejo. Sploh, če so zapovedane, ker sem pač človek, ki nikoli v življenju ne da kaj drugega na rit kot kavbojke.


< Sporočilo je popravil Nikita*** -- 10.5.2009 22:50:22 >


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
10.5.2009 23:14:02   
Marogica
Meni pa gredo na živce nezadovoljni svatje. Poroka je pač stvar mladoporočencev. Malo ali dosti hrane, taka ali drugačna glasba, kdaj se kaj prične....vse skupaj je brezveze, saj bi se naj prišlo na poroko zaradi tistih, ki se poročata, ne pa zaradi in samo zaradi lastnega zadovoljstva. Več je svatov, težje jim je ustreči.

Zato mene v osnovi na porokah ne moti NIČ. Če pa me že kaj, pa pač greva prej domov ali pa si narediva tako, da nama paše. Jemljem pa poroko pač takšno, kot je.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
10.5.2009 23:17:29   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Meni pa gredo na živce nezadovoljni svatje. Poroka je pač stvar mladoporočencev. Malo ali dosti hrane, taka ali drugačna glasba, kdaj se kaj prične....vse skupaj je brezveze, saj bi se naj prišlo na poroko zaradi tistih, ki se poročata, ne pa zaradi in samo zaradi lastnega zadovoljstva. Več je svatov, težje jim je ustreči.

Zato mene v osnovi na porokah ne moti NIČ. Če pa me že kaj, pa pač greva prej domov ali pa si narediva tako, da nama paše. Jemljem pa poroko pač takšno, kot je.


itak.

zato pa jaz na svoji nočem nobenega dosadnega svatauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
10.5.2009 23:53:00   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Meni pa gredo na živce nezadovoljni svatje. Poroka je pač stvar mladoporočencev. Malo ali dosti hrane, taka ali drugačna glasba, kdaj se kaj prične....vse skupaj je brezveze, saj bi se naj prišlo na poroko zaradi tistih, ki se poročata, ne pa zaradi in samo zaradi lastnega zadovoljstva. Več je svatov, težje jim je ustreči.

Zato mene v osnovi na porokah ne moti NIČ. Če pa me že kaj, pa pač greva prej domov ali pa si narediva tako, da nama paše. Jemljem pa poroko pač takšno, kot je.


Ja, to je res, ampak po drugi strani so pa svatje v bistvu gostje in do gostov naj bi bil gostitelj čim bolj prijazen in naj bi poskrbel za njihovo dobro počutje.

Mene osebno na porokah ne moti nič, kar se hrane in pijače tiče, niti me ne motijo taki in drugačni poročni običaji, ne moti me niti glasbeni repertuar ... meni je vse fajn in lušno, če ne drugače, si lušno naredim po svojeuser posted image

Mi je šlo pa na eni poroki res "do živega" to, o čemer je ena že prej pisala - razvlečenost čez cel dan, 101 postanek, vožnja sem ter tja ... nikoli konca. Vedeti je treba, da je skoraj na vsaki poroki tudi kakšen otrok in če ne za druge, je vsaj za njih tako celodnevno jaganje živa muka. Še meni je bilo. Najprej k nevesti domov že dopoldan, čakanje ženina, nato šranganje, nato cca 20 km do kraja civilne poroke (do sem vse ok), nato nazaj v kraj mladoporočencev, torej cca 20 km do domače cerkve na cerkeveno poroko, tam malo sladkarij in vina, predvsem pa neznosni dve uri "čakanja", da smo se spet odpravili v cca 40 km oddaljeno gostilno (seveda mimo kraja cicilne poroke), vmes še enourni postanek za slikanje mladoporočence, medtem ko smo ostali čakali pri avtih ... pa spet v avto do gostilne ...
Jaz sem bila tako sesuta, da ne znam povedati.

Midva sva se raje eno sredo v ožjem družinskem krogu poročila civilno, nato pa čez 14 dni popoldan povabila folk na cerkveno poroko in direkt žret in žurat.
Jaz sem imela tako kar dva svoja dneva, svatje so bili pa na ohceti vsi fino spočiti in ne preveč lačniuser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
12.5.2009 18:48:07   
muška
mene moti pobiranje denarja za 1000 in 1 šit, vsemu ostalemu se prilagodim!

Lačna in žejna še nisem bila nikjer , tudi  naplesala sem se povsod. Stvar vzamem takšno kot je, ker dobro  dobro vem, da so dali ogromno truda in časa v organizacijo in menim, da je tudi to potrebno spoštovat!  

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
13.5.2009 8:50:21   
poli*
Sicer ne vem, koliko ste vajeni v vaših koncih jesti, ampak pri nas nismo neki veliki jedci. Se mi zdi brez veze rihtat neke nenormalno ogromne količine hrane za čez dan, ker 3/4 ostane. Pač, jaz imam tako izkušnjo iz ene poroke. Pretiravanje, da se ni videlo konca.

Čakanje je ubitačno (sploh pa po cerkveni poroki, ko komaj čakaš, da nekaj poješ v gostilni).
Aja, pa šopek je treba obvezno metati user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
13.5.2009 19:59:04   
urska25
Zanimiva tema.  Jaz sem bila do zdaj na dveh porokah, svoji in od prijateljice. Moja je bila itak najboljša, ker je bila moja. user posted image
Sem sama imela tradicionalno poroko. Nevestini svati so se zbrali pri meni, ženinovi pri možu in pol je on prišel po mene,pa je dobil nepravo nevesto,...pol skupaj do civilne poroke in od tam do cerkvene in v gostilno. To je bilo vse en za drugem, je šlo sicer bolj počas,ker smo bili s kočijami ampak noben ni čako. Pri obema doma je bila pogostitev, prav tako pred civilno in pred cerkvijo. v gostišču smo imeli predjed,glavno jed(servirano na krožnikih) in malo kasneje še drugo glavno jed na ploščah. Na mizi skoz pecivo in sadje. Ob polnoči torta. Mogoče komu ni bilo všeč, sam veste kak je to tisti ki imajo največ pripomb doma ponavadi iz "korita" jejo.  Ena je rekla kje so še vidli da servirajo riž na porokiuser posted image  Pa ko se za to ne sekiram je tak vseen kaj je rekla.  Pa še to, na vabilo je bilo jasno napisan kako in kdaj bo kaj, tako da tisti,ki mu ni bilo da bi hodil zraven okol je lahko prišel samo na pogostitev. Eni so se odločli tako in nisem bila niti malo jezna.

No druga poroka na kateri sem bila je pa bila drugačna od moje. Sta pa imela tako splaniran da sta šla po cerkeveni se slikat in ju ni bilo nazaj 2 ure, pa še pol ko naj bi prišla ju ni bilo,ker so šli s pričami nekam, po civilni se je spet čakal, onadva sta spet šla nekam, tak da smo šli smi v gostilno. Glede na to da sem bila na koncu noseča sem bila tist trenutek cela penasta. Na drugem koncu slovenije pa sem cel dan po gostilnah preždela. Ampak nimam pa imet kaj pripomb,ker tak sta se ona dva odločla, njima je bilo najlepše. Pa tudi meni je bilo lepo ko sem se fajn najedla in so se nosečniški hormončki umiriliuser posted image .

Hočem povedat da moramo biti kot svati malo strpni, tisti ki ste se poročili veste koliko je priprav in skrbi, pa konec koncev je poroka dan ženina in neveste.

Pa še ena je napisala da sploh ni bila bela torta,kot se za poroko spodobi. Kje pa to piše da se spodobi bela torta. To sploh ni res. Jaz sem sicer imela belo posuto z marjetkami in vrtnicami,ker sem imela to cvetje na poroki(šopek,aranžmaji)ampak ta moja kolegica je pa imela oranžno shemo in je imela oranžno torto, pa je bila veseen ful lepa. Lepo je da je vse povezano, ne pa kr neki sam da je.

_____________________________

Sem ponosna mamica dveh princesk

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj vam ni bilo všeč...
19.5.2009 14:57:06   
ronja
Ampak zelo me je pa zmotilo, da sem šla s poroke lačna.

Ja, to je tudi naju, pa ne samo 1x. Bit toalno sestradan cel dan, dokler ne prideš domov, pa ipak ni fajn...

Sicer pa mi niso najbolj pri srcu cerkvene poroke, ker je to tak vesel dan, tam pa non stop z nekimi grehi in kaznimi in kaj vse se lahko zgodi, strašijo... Ko da onadva to takrat tako zavestno poslušata, ja, res, če bo pa to pa to, bom pa to pa to... Vsa pod adrenalinom, da ne bi preslišala tistega ali vzameš...user posted image Meni so se maše vedno zdele predolge, vendar kot ateistka tu "nemam prava glasanja".

Ni mi bilo všeč, ko je župnik razlagal o otrocih, ki so naše največje bogastvo, hkrati so pa ljudje to naše največje bogastvo grdo gledali in kregali, ker se je zviralo po stolih v cerkvi (niso bili moji otroci, da ne bo pomote). Se mi je zdelo tako zlagano vse skup, da se mi je prav zamerilo...

Ni mi všeč nekje vmes čakat par ur - med eno in drugo poroko, pa potem da nimajo nobene pametne ideje, kaj ta čas počet in recimo rečejo: pejmo se mal vozit, da čas hitreje mineuser posted image . MIslim, če ti je že na poroki dolgčasuser posted image ...

Ni mi všeč, da ponujajo samo vino - ker včasih kdo ne pije ali ne sme pit in takrat je fajn, da lahko zgrabi kak sok ali vodo... Ne da te vsi grdo gledajo, zakaj ne nazdravljaš ali sprašujejo, zakaj zaboga pa ti ne piješ...

Meni tudi niso všeč harmonikarji, ki so non stop zraven, ampak to je stvar okusa. meni deluje potem vse skup ko ena gasilska veselica, poroka naj bi bila pa bolj elegantna...

Najbolj všeč mi je bila ena civilna poroka, kjer je matičar res napisal besedilo posebej za tisti par in je bilo res lepo in romantično, še vreme je bilo pravo, poroka pa na prostem. Župniki sicer tudi baje napišejo prav za tisti par, vendar pa sem jaz videla ogromno razliko med njihovim "individualiziranjem" besedila in matičarjevim...

Tudi jaz mislim, da je boljše torto postrešt pred polnočjo, ker so takrat ljudje dostikrat že utrujeni ali pa morajo zaradi teh ali drugih razlogov domov.

Všeč so mi civilne poroke na prostem, pa ne narodnozabavni bandi, ki nimajo raznih preveč glupih for... Tisto mi malo ceneno deluje, ampak se mi zdi, da je pa večini očitno všeč...

Všeč so mi razne fore ala "ukrast nevesto" ipd.

Ne razumem pa ljudi ki jim je 2 uri v cerkvi preveč, cela noč v gostilni pa premalo

Hehe, smo različni. Meni je v cerkvi dolgčas, plesala bi pa lahko 2 dni skup, če je dobra glasbauser posted image .

lenck, seveda je poroka njun dan - ampak svate povabita zato, ker jih imata rada, ne? Torej valjda si želita, da bi se vsi, ki so se zbrali, imeli lepo... Vsaj jaz bi si - še za rd si, če se že odločim ga praznovat.

se podpišem pod nikito.

pa saj to, da ti pač nekaj ne paše na poroki, ne pomeni, da boš zato težil. Če pa nekdo vpraša, kaj vam ni bilo všeč, pač poveš.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?