|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko
5.5.2009 21:12:20   
mila1
z mojim sma povablena na poroko od soseda.Zanima me koliko e naj mu dama v kuverto, ker kupovati mu nima smisla nic, ker tako imajo vsega polni pa po vrhi imajo velik grunt.S tem da nisma mislila da bova povablena ker so se stari prej cele lete kregali za neko zemlo no saj mi se pozdravimo.Ampak tako je to zdaj.Zanima me kolkouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko
5.5.2009 21:17:42   
zband
50 eu mora biti zadosti,če pa imata več dajta 100 eu

(odgovor članu mila1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko
5.5.2009 21:37:41   
analucija
tako kot pravi zband 50 ali 100. al pa mogoče kakšno cifro vmes


(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko
5.5.2009 21:47:50   
urša28
tudi jaz mislim,da vsaj 50 ali 100eur,,saj veš,,da za nekatere to ni nič

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko
6.5.2009 9:35:36   
Maleal
nekje 80 e

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko
6.5.2009 10:06:02   
Nika v službi
No, jaz pa prav zaradi tega ne bi dajala denarja. No way. Če nimajo knjige odprte z željami, potem imam jaz svobodo izbrati darilo, kot jaz čutim in v vrednosti, kot se meni zdi primerno.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko
6.5.2009 11:02:51   
ajataja
bolje 20e v kuverto kot darilo za 40e,ki ga ne potrebujeta in bo ležalo nekje na podstrešju.

(odgovor članu mila1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko
6.5.2009 14:32:05   
NATAŠI
100 eur ... seveda če je v vanjinih zmožnostih

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko
9.5.2009 13:30:06   
botrca
50€ pa kako čestitko zraven bo čisto dovolj, saj se niti ne družite in prijateljujete. Simbolično darilo bo pa po mojem čisto dovolj.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko
10.5.2009 16:03:21   
.soncek.
po moje tolko da pokrijeta svoj strošek hrane oz. mi temu pravimo da pokriješ svoj stol.
odločitev je pa itak vaša koliko

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko
10.5.2009 23:57:30   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mila1

z mojim sma povablena na poroko od soseda.Zanima me koliko e naj mu dama v kuverto, ker kupovati mu nima smisla nic, ker tako imajo vsega polni pa po vrhi imajo velik grunt.S tem da nisma mislila da bova povablena ker so se stari prej cele lete kregali za neko zemlo no saj mi se pozdravimo.Ampak tako je to zdaj.Zanima me kolkouser posted image


če se vi samo pozdravite, ne vidim smisla, na tako poroko sploh itiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mila1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko
12.5.2009 11:59:12   
poli*
Se strinjam, da je treba dati "vsaj" toliko, da pokriješ stroške za večerjo (povprečno po 35 € na os).

Ne strinjam pa se s tem, da če nimata odprte knjige, (zanalašč) izberemo kar neko darilo, samo da ne bosta dobila denarja.
Potem se pa mladoporočencema nabere brezvezna šara, ki ni za nikamor. Daš tistih par evrov, pa pokrijeta stroške.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko
12.5.2009 14:51:21   
honey
Jaz ti bom svetovala iz lastnih izkušenj - sicer je bilo to 5 let nazaj, ampak vseeno. Mi2 sva izrecno želela, da dobiva denar, ker nisva želela nobenih dari, ampak sva rekla, da si bova pač sama kupila, kar bova še potrebovala (sva živela že prej 4 leta skupaj). Mislim, da je bil najmanjši znesek, ki sva ga dobila nekje okrog 60 EUR, drugače so pa dajali okrog 120 EUR (če preračunaš je bil najmanjše darilo 15.000,00 SIT, večina pa okrog 30.000,00 SIT). Ampak to so nama dajali prijatelji, ker znancev res nisva vabila. Zato mislim, da nekje okrog 60-80 EUR je povsem dovolj, glede na to, da ste "samo" sosedje. Če se jima gre pa zato, da nabirata denar oz. ljudi, da se bosta "hvalila", koliko sta imela ljudi na poroki, potem pa... user posted image  

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko
12.5.2009 19:53:46   
Bojana82
Jaz imam pa eno vprašanje, ga bom postavila kar tukaj da ne odpiram nove temeuser posted image .....namreč midva bova dala tudi denar, pa me zanima kaj ljudje še zraven dajo poleg kuverte? ( nevem mogoče rožico, plišasto igračko....) pojma nimam, sem čisto neizkušena na tem področjuuser posted image ....??!!

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko
12.5.2009 22:10:11   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Jaz imam pa eno vprašanje, ga bom postavila kar tukaj da ne odpiram nove temeuser posted image .....namreč midva bova dala tudi denar, pa me zanima kaj ljudje še zraven dajo poleg kuverte? ( nevem mogoče rožico, plišasto igračko....) pojma nimam, sem čisto neizkušena na tem področjuuser posted image ....??!!


Poleg kuverte lahko daš kak album, okvir za sliko. Lahko ti pa aranžirajo tako, da kupiš kako skrinjico in noter daš kuverto. Malo lepše zgleda kot pa sama kuverta.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko
13.5.2009 7:40:59   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Jaz imam pa eno vprašanje, ga bom postavila kar tukaj da ne odpiram nove temeuser posted image .....namreč midva bova dala tudi denar, pa me zanima kaj ljudje še zraven dajo poleg kuverte? ( nevem mogoče rožico, plišasto igračko....) pojma nimam, sem čisto neizkušena na tem področjuuser posted image ....??!!
midva sva zraven kovert dobivala:šopke,album,šprarovček(prašiček),en kipec,brisače-neki uglavnem da se da zaviti in da ni samo koverta

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko
13.5.2009 8:28:17   
poli*
Poleg kuverte naj bo še čestitka zraven... saj veš, vse kar jima želiš in spodaj tvoje ime.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko
13.5.2009 12:32:22   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Jaz imam pa eno vprašanje, ga bom postavila kar tukaj da ne odpiram nove temeuser posted image .....namreč midva bova dala tudi denar, pa me zanima kaj ljudje še zraven dajo poleg kuverte? ( nevem mogoče rožico, plišasto igračko....) pojma nimam, sem čisto neizkušena na tem področjuuser posted image ....??!!


midva sva dobivala denar v čestitki lepo aranžirane .... in šopek

< Sporočilo je popravil NATAŠI -- 13.5.2009 12:33:05 >

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: koliko
20.5.2009 16:07:34   
ajataja
Midva sva čist sveže poročena in manj kot 100e  nisva dobila v kuverti je pa res da so bili sami sorodniki in najboljši prijatelji in nisva vabila sosedov in takih podobnih.Kuverte so bile lepo aranžirane seveda vse s čestitko ponekod pa je bilo zraven še darilce od rožic  pa pogrinjki,vaza,stenska ura  bonboniere,.....sva po od vseh dobila denar ni nihče prinesel samo darila in mislim da je zdaj povečini tako.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?