|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kajenje
17.1.2008 10:30:31   
Anonimen
Lp
Septembra sem zvedla da sm noseča do takrat sm kadila pa potem se kaksen teden potem so se začele slabosti in me je čist minil kadit.Zdaj sem pa v 6 mesecu in me ma ful da bi kadila, moj kadi in  kadar greva na kavo ma tud mene da bi kakšenga pržgala ampak se po en stran bojim, ker nočem da bi blo kej narobe zuser posted image .
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kajenje
17.1.2008 10:32:18   
čbela
ojla,
jaz kadim 3-4 na dan...sm v 20t

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kajenje
17.1.2008 10:33:56   
Anonimen
Poskusi, da nikoli ne prižgeš več, sedaj imaš priložnost. Tvoj pa te naj pri tem podpira in se včasih mogoče malo zadrži, ko si zraven, kajti pasivno kajenje je še bolj škodljivo kot aktivno.
Mene grozno moti, ker pri nas vsi kadijo, razen mene in mojega dragega, vendar ko smo skupaj in se družimo me zelo moti biti v takem čist zakajenem prostoru. Groza!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kajenje
17.1.2008 10:34:41   
Ninica
Jaz sem pa na takšen način nehalauser posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu čbela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kajenje
17.1.2008 10:36:21   
Anonimen
ja sej vem zdej imam priložnost nehat,kar se mojga tiče ga moram pohvalit ne kadi pred mano edin če greva v lokal pa da lahko zunaj sediva če je pa mrzlo gre pa z mano not tko da nisva zunaj zarad njega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kajenje
17.1.2008 10:50:00   
Anonimen
Sem v 20 tednu in še vedno občasno kadim. Kakšen dan 5 cigaret, kakšen dan 10, kakšen dan 3...sigurno pa ne pokadim tolko kot sem pred user posted image . Me pa počasi mineva....zelo počasi.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kajenje
17.1.2008 10:53:52   
Zofy
Jaz si v takem primeru privoščim enega. Ampak to je kakih 4x na mesec, ne več. Seveda je boljše 0 in zdaj je res prilika, da neham. Sej ne vem zakaj ga pripalim, ker če nihče ne kadi okoli mene, me sploh ne vleče več. Itak bojo počasi vsi nehali, ko bojo čiki 4€ i še več in se kadilcem ne bo dalo več zunaj na mrazu in vlagi sedeti... takrat bom pa tudi jaz 100% popolnoma opustial to drago, smrdečo in nezdravo razvado.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kajenje
17.1.2008 10:56:25   
samantha_ce
Jaz sem v 16. tednu, pa žal še kr kadim. Sem mislila, da mi ne bo več pasalo, da se bom lahko po zelo dolgem obdobju končno odvadila, ampak ne gre. Sicer sem zmanjšala iz 20 cigaret/dan na 10, ampak je to vseeno preveč. Sicer sem pri prejšnji nosečnosti tudi kadila in sicer kar do 6.meseca, pa je bilo na srečo vse ok, ampak vseeno se hočem odvadit, ker vem, da je vsekakor škodljivo. Tudi svojemu ginekologu sem povedala, da kadim, pa je samo rekel, da če se le da, naj opustim kajenje za ta čas, ali pa vsaj še malo zmanjšam...

_____________________________

*06.07.2008 - naši družinici se je pridružil sonček ALEX*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kajenje
17.1.2008 11:15:17   
malecka
jaz ti bom tako povedala, to ti je idealna prilika za opustitev kajenja. samo če te pa fuuul zagrabi, če imaš res močno željo po ciareti ga pa prižgi, ker sem mnenja da tudi take  stvari škodijo otroku, saj je to neke vrste stres. pa nisem kadilkauser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu samantha_ce)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kajenje
17.1.2008 11:21:59   
Naja30
Jaz sem tud na tak način nehala. Še preden sem naredila test, mi je bilo zelo slabo po cigaretih in kavi, tako da od takrat ne kadim več. Res pa je, da me kasneje tudi zagrabilo, da bi prižgala. Tudi ko sem rodila ne.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kajenje
17.1.2008 11:26:48   
TinKiCa1
Se čisto strinjam z vami! Sicer, dokler nism ve dla da sm noseča (skoraj 2meseca), sm prov velik kadila, ker mi je full pasal, pa nism vedla zakaj! No potem sem zvedla, da sm noseča, sm omejila stvari! Ampak pasalo skoz! user posted image Potem sem pa nekje novembra ubistvu čist nehala! Morm rečt, da je blo luštn..pol je pa tuki tale stresn december! Kadila nism nekje 3tedne! Delam pa v takem podjetju, da je december prtkrat na glavo obrnjen! In tok živcov k gre za šiht, rajš pržgem, da vsaj mal zadiham umes! In kje smo zdej? Kadimo! user posted image Ampak kaj čem! Moja mami ni pri meni kadila, ker ji je blo slabo! Ko bi bilo vsaj men! Men paše! Sicer ginekologinji sem povedala, pa je rekla, če se da kr nehat, drgač pa ni sploh vedla da kadim! Zdej sm v 30 t..pa kaže da bom še naprej,..upam samo, da bo vse vredu! zaenkrat vse tako kaže! Same se morte odločt! user posted image

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kajenje
17.1.2008 11:38:10   
Anonimen
Jaz tudi kadim in me je prov sram tega početja. Ampak kaj si morem če pa mi paše. Sem v 11-tem  tednu, do zdaj je še vse OK. Upam da bo z user posted image  tudi.

(odgovor članu TinKiCa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kajenje
17.1.2008 11:39:30   
Anonimen
In kaj bi bilo narobe???
če se ti puši,onda puši,sam ne glih škatlo na da  a ne

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kajenje
17.1.2008 11:41:51   
TinKiCa1
Jah res ni lepo, ampak kaj čmo! Men tud zlo paše! Nimam kej! Pa mam namen nehat, sam kaj k paše! user posted image Upam, da me bo tud že kej kmal miniluser posted image

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kajenje
17.1.2008 11:57:39   
cofk
jst tud kadim trenutno (nism še noseča) ampak sm rekla da ko bom user posted image , bom pa prow to priložnost izkoristla zato da neham.
moja teta je kadila celo nosečnost, sicer v zmanjšanem obsegu, je pa pol rodila čist lepo zdravo punčko.

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
17.1.2008 12:00:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kajenje
17.1.2008 12:10:53   
Hanna M.
bravo! Če si zdržala do sedaj, zdrži še teh par mesecev.
Jaz sem odločno proti kajenju, v času nosečnosti PA SPLOH!!!

_____________________________

Bog, daj mi pogum, da spremenim stvari, ki jih lahko, daj mi moč, da sprejmem stvari, ki jih ne morem spremeniti in modrost, da ločim to dvoje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kajenje
17.1.2008 12:20:47   
Anonimen
Jaz sem kadila pred nosečnostjo, ko sem zvedla da sem noseča me je minilo vse skupaj počasi sem prenehal. Tam nekje v 5 - 6 mesecev nosečnosti mi je full zaadišalo da bi enga povlekla, ker so kolegice kadile.
Ampak moja trma je rekla NE! No in še danes mi ne pride napamet da bi kerga pržgala, čeprav mim zadiši.
Poskušaj morda ti bo uspelo reči NE!

(odgovor članu cofk)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kajenje
17.1.2008 13:43:11   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Ninica

Jaz sem pa na takšen način nehalauser posted image


Js tud.

V "kriznih" trenutkih raje pomisli na svojega prihajajočega user posted image in mu daj prednost pred cigareti...

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kajenje
17.1.2008 13:54:19   
*sweety*
draga anonimna
meni se je zgodilo enako, ko sem zanossila so mi cigareti nahali pasati, potem pa kar naenkrat v petem ali šestem mesecu so se mi spet zaluštali. In prav to kar pišeš ti se mi je dogajalo, ko sva šla z dragim na kavo, se mi je nenormalno luštalo, tako da sem ob kavi potem  vedno prižgala in sem kadila do konca nosečnosti do 4 cigarete na dan. pred kratkim sem rodila zdravo punčko 3600g težko in 52 cm veliko. In zdej na žalost spet kadim.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kajenje
17.1.2008 14:09:22   
Anonimen
Halllo punce, dejte se mal zamislit. Hallo a potem svojemu otroku v trebuhu rečete, no zdaj te bom pa mal zakadila!!! Jaz sem bila tudi pred user posted image strasna kadilka, zdaj pa mi  niti na misel ne pade!!

Brez zamere ampak mislim, da se tukaj že kaže materinski čut.

lp

(odgovor članu *sweety*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kajenje
17.1.2008 14:25:50   
Zofy
Brez zamere ampak mislim, da se tukaj že kaže materinski čut.


...in to meniš ti, ki si diplomirala, magistrirala ali doktorirala iz česa? A si strokovnjak področja, da tako sodiš? To je zgolj tvoje obsojajoče mnenje! Zdej pa nimajo materinskega čuta tiste, ki se ne morejo upreti cigaretom??? Bejž, bejž...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kajenje
17.1.2008 14:32:18   
Anonimen
Če že sebe nimate rade, ker se zakajate ne bom nikoli razumela, kako ste lahko tako egoistične, sebične  in zastrupljate bitje v vas, ki ne more reči jaz pa nočem kaditi. Vidim, da je za vas št. 1 cigareta, šele na 2. mestu pa otrok. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kajenje
17.1.2008 14:59:18   
maja24
In spet se najde ena ANONIMNA ki obsoja druge in ki vse ve.Sm že mislna evo končno da ne obsojajo kadilk in ne spet se najde nekdo,sam škoda k je anonimen in nima jajc da se odkrije in pa pove svoje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kajenje
17.1.2008 15:03:32   
samantha_ce
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

In spet se najde ena ANONIMNA ki obsoja druge in ki vse ve.Sm že mislna evo končno da ne obsojajo kadilk in ne spet se najde nekdo,sam škoda k je anonimen in nima jajc da se odkrije in pa pove svoje mnenje.

Bravo, maja24! Se podpišem pod to sporočilo!

_____________________________

*06.07.2008 - naši družinici se je pridružil sonček ALEX*

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?