|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 12:05:53   
2ursae
ok, pa smo tam - trenutni sesalec bo zdaj zdaj konec vzel.

Pa me zanima, kakšen sesalec imate pri vas in kaj vse zna. Potrebujem takega, ki je dober za laminat, bi pa rada kaj boljšega kot čisto običajnega, ki zna samo prah zaugat. Tepihov nimamo, je pa res, da sesam tudi sedežno.

Nazadnje sem sesalec kupovala pred petimi leti, pa še to takšnega poceni, tako da sploh ne vem, kaj zdaj ponujajo na tržišču .

Hvala za vaše nasvete , lahko pa zraven dodate še, kje ste ga kupile in kolikšen strošek je predstavljal.

pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 12:08:46   
Anonimen
mi mamo čist enga običnga boschovga k je bil 20 jurjov par let nazaj. un taukrogu tamau k zna sam preh zaugat. ker mam tut js laminat pa sam en tepih mi zadostuje. ne sesam pa nč druzga z njim

v novi hiši si bom pa umislna unga ta pokončnga k ma tut vrtlivo krtačo spodi. ker bom vrjetn mela itisone v zgornjem štuku.

lp, lara

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 12:09:57   
CatJa
Nic posebnega. Vazno, da mocno vlece, sam skoda, da se se sam ne sprehodi kdaj po stanovanju
Po celem stanovanju je parket in ploscice, sedezna je usnjena, jogi bomo pac vsakih nekaj let zamenjali, pa bo.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 12:20:56   
Lu
Mi imamo od Worverka. Smo zelo zelo zadovoljni. Ker imamo psa sesamo tudi 2-krat na dan. Je pimeren tudi za sedežne. Prej smo imeli od Batagela Compact suho-vodni sesalec. Je bil tudi v redu, samo glede na to da moramo tako pogosto sesati za nas ni prišel v upoštev. Preveč dela za vsak dan. Ker moraš tisto posodo po vsaku uporabi oprati.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 12:23:07   
Anonimen
Bosh, 20 tisoč sitov pred ... kaj pa vem, recimo petimi leti. Zna pa sesati, če ga porivaš sem in tja.

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 12:30:12   
Baldi
V zadnji številki ZPS, je test

kopiram
Objavljamo tri mednarodne primerjalne teste. „Kakšne so lastnosti cenejših sesalnikov?“ je tokrat zanimalo strokovnjake. Rezultati za tiste, ki ne nameravajo seči pregloboko v žep niso najbolj razveseljivi. S cenejšim sesalnikom imamo prav toliko dela kot z dobrim, morda celo več, vendar kot se je izkazalo, pravega rezultata ni. Adaptirana mleka za dojenčke, ki so jih preizkusili, so bila primerne kakovosti, a starši so pri nekaterih imeli kar nekaj težav pri odmerjanju primerne količine za pripravo mešanice. So res t.i. dolgoobstojni laki za nohte še po nekaj dneh prav takšni kot prvi dan? Več kot polovica jih na testu te obljube ni izpolnila.

Če te zanima, ti lahko zvečer sporočim rezultate testa Jaz se ne bi hecal s ceneno robo

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 12:32:51   
Baldi
...šele po oddaji posta sem opazil, da sem skopiral tudi uvodnik oz. napovednik (al kako se že reče), za adaptirano mleko in lake za nohte

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 12:34:34   
Tejči
Mi smo imeli speedija-je bil full fajn za itison, za laminat pa niti ne, zato imamo zaj kr enega čist navadnega, je stal tud okrog 20.000. Mi pa gre full na živce, ko se mi kabel skozi okrog nog zamota, pa ona mala kišta Že razmišljam o nakupu kakšnega brezžičnega..samo ne vem kako se obnesejo takšni, pa kolk so kaj močni

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 12:38:53   
MarijaPo
Midva imava novega Cyclon od Siemensa in je zelo v redu. Je pokoncen, ima globinsko krtaco, poleg tega pa se teleskopsko palico za pajcevine in manj dostopne dele. Je pa res, da je izjemno drag, stal je 70 jurijev, vendar imava celo stanovanje (razen kopalnice in WCja) v itisonu in sva hotela mocen sesalec. Aja, pa 1800 wattov ima, kar je za stojece sesalce zelo veliko.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 12:50:46   
ZARA
Igea gisowatt - vodno suhi sesalec, star cca 6.5 let!!
Zakaj a si ga boš sposodla ??

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 13:10:20   
Baldi
Zara, a ga rentaš...kolk pa računaš

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 13:37:32   
lex
Jaz sem kupla v Merkurju Gorenjkega z 1800 Watov, ki je brez filter vrečke in ima zbirno posodo za prah - samo vstran vržeš, malo oplakneš in je - ti ni potrebno kupovat vrečk. Bil je znižan iz 40 jurjev na 20 - pred nekaj meseci. Po stanovanju imam samo laminate in ploščice in je čist OK (aja sedežno pa usnjeno)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 13:43:57   
2ursae
ja zara, zdaj, ko sem še enkrat prebrala svoj post res izgleda, kot da iščem najboljšega ponudnika za rentat .

Hvala vsem za nasvete , upam, da bom hitro kaj našla - ma, ni se mogel pokvariti ob bolj neprimernem trenutku .

pozdravček

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 15:02:22   
kofetek2010
mi imamo eno veliko kravo, ki je tud vodna, a kr imamo povsod (razen v kopalnici in WCju) parket, mi ne pride več v poštev, pa še težek je za vlačit sem ter tja - star je enih 6 let in je bil takrat kr svinjsko drag ene pol leta pa imamo Hooverja stoječega 1600W in ta je čist OK pa še poceni je bil, tam nekje 20 jurjev

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 15:33:19   
tejča
Vorwerk. In je zakon. V moji družini ga imamo vsi! Je dražji, ampak je super, ker ga ne vlečeš za sabo in ne odbijaš robov!

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 16:41:24   
bskrle
Mi smo bili v Merkurju v Lj v BTC, tam je ena fina prodajalka, nam je vse razlozila, mi smo se odlocili za AEG viva control. Je bil okoli 40.000.
Smo zadovoljni.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   kakšen sesalec imate?
12.9.2005 19:46:55   
Jančika_
Glavni sesalec je pri nas Igea Compact (vodni filter), ki sesa super, ni pa, da bi ga človek ven vlačil za vsako dlako. V ta namen (in za razna razsutja sladkorja itd) imamo tako malo mašinco za 8 jurjev (Progress, svetovno znana firma, hehehe), ki ima bombažno vrečko.

Tudi Vorwerk je zakon (imajo ga moji straši in tast), ampak drag. Meni so se pri njem zamerile vrečke, zato sem kupila sesalec z vodnim filtrom. Je pa Vorwerk izredno praktičen in dobro sesa. Aja, sem že omenila, da je svinjsko drag?

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   kakšen sesalec imate?
13.9.2005 18:24:54   
Maxica
Meni je tašča podarila svoj Vorwerk, ko je ona zase kupila novejši model. Sem zadovoljna z njim, seveda, vendar pa vse bolj razmišljam o kakšnem z vodnim filtrom (enega prodajajo na Top shop-ima kdo izkušnje z njim)?!

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   kakšen sesalec imate?
16.9.2005 16:25:54   
ZARA
2ursae je napisal/a:

ja zara, zdaj, ko sem še enkrat prebrala svoj post res izgleda, kot da iščem najboljšega ponudnika za rentat .

Hvala vsem za nasvete , upam, da bom hitro kaj našla - ma, ni se mogel pokvariti ob bolj neprimernem trenutku .

pozdravček


Za prvič za probat je zastonj, vsaka nadaljna uporaba je pa seveda plačljiva! Tko da, ne se zezat...sploh pa ti Baldo!

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   kakšen sesalec imate?
16.9.2005 16:32:24   
soncece24
siemens smilie al nekaj takega menda, dobila od svakinje, ker si je kupla novega, dela čisto vredu, s tem da mamo povsod parket, nič itisonov ali pa tepihov.

Moja mami pa ma Vorwerka. Saj je fajn, samo malo je tečno to veliko mašino za vsak drek iz shrambe vlačit...

jaz bi na tvojem mestu kupila enga brez vrečk, je na dolgi rok ceneje.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?