|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 10:50:04   
petrolejka
Živjo,

sin se je pred kratkim kar na hitro znebil plenic. Ima jih še za ponoči, pa še takrat se mi zdi, da je bolj kot ne suha. V glavnem, zanima me, kako ga dam na wc v gostilni ali kje drugje na javnem kraju? Na školjko, tudi če je obložena s papirjem ga ne bom posedala.

_____________________________

Se spomniš, čigave so b'le tiste krave?
Zjutraj so tebi pojedle klobuk...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 10:51:18   
Precious
Ti ga lahko daš kako hočeš. Jaz svojega držim,tako da napol sam sedi( držim ga pod pazduho). Ker sam ne more,saj bi padel noter

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 11:02:53   
petrolejka
IZVIRNO SPOROČILO: Precious

Ti ga lahko daš kako hočeš. Jaz svojega držim,tako da napol sam sedi( držim ga pod pazduho). Ker sam ne more,saj bi padel noter



Zelo prijazen odgovor, hvala.

_____________________________

Se spomniš, čigave so b'le tiste krave?
Zjutraj so tebi pojedle klobuk...

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 11:03:38   
kristinaj
v gostilni ta veliko držim nad školjko, in sicer jo primem pod koleni tako, da se ne dotika školjke, če smo pa zunaj kar v travo...

meni se tudi gabijo tiste školjke in če se le da jo raje peljem vn v travo kot pa na školjko v kakšnem lokalu... 

mali še ne lula sam ko pa bo in kako bo bom pa tle pobrala kakšen nasvet... je pa lažje fantka dat na javni wc kot punčko... če ne gre drugače, stopi na pokrov od školjke in se polula vanjo, verjetno!??!!?

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 11:09:30   
Janyna
Imam vedno s seboj mokre dezinfekcijske robčke, rob školjke obrišem najprej s papirjem potem pa s temi robčki, dam gor še papir in otroka posadim na školjko, 15 kil pač težko držim, da ne polula cele školjke pa še mene zraven. 

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 11:10:38   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

v gostilni ta veliko držim nad školjko, in sicer jo primem pod koleni tako, da se ne dotika školjke,
če smo pa zunaj kar v travo...

meni se tudi gabijo tiste školjke in če se le da jo raje peljem vn v travo kot pa na školjko v kakšnem lokalu..

mali še ne lula sam ko pa bo in kako bo bom pa tle pobrala kakšen nasvet... je pa lažje fantka dat na javni wc kot punčko... če ne gre drugače, stopi na pokrov od školjke in se polula vanjo, verjetno!??!!?

Jap...take sorte gostov  sem imela res fullll rada,ko sem delala v gostilni....so pustili res lepi wc za sabo...user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 11:34:20   
pety78
Prvo pravilo, vedno lulat in če gre tudi kakat, preden sploh gremo od doma.
Drugače pa obvezno obložim školjko s papirjem, ga posedem na školjko, drži se pa lahko samo mene.

Če pa samo lula, pa da se da lepo lulati stoje, pa tako naredimo.

Potem pa itak fajn roke umit. user posted image

_____________________________



(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 11:40:06   
kristinaj
sami0804 rada pridem v čist wc in se potrudim da takega tudi pustim.... sej se da ciljat in tudi zadetuser posted image

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 11:57:23   
K_a_t_i
Če gre fant kakat, je isto s****. Pa pri 2h letih je premajhen, da bi v navadno školjko stoje lulal. Mi smo našega dali stat na svoje čevlje, da je bil malo višji.
Nimaš druge - vlažilni robčki pa sčisti. Potem pa obloži s papirjem. Zdaj ga še lahko držiš, ko bo enkrat imel-a 6,7,8 let se bo pa isto vsedla... Tako da, poskusite naštudirat kakšno drugo tehniko kot držanje nad školjko.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 12:36:08   
Precious

[/quote]


Zelo prijazen odgovor, hvala.
[/quote]

ni za kaj

(odgovor članu petrolejka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 12:42:50   
kristinaj
ja kati, veš da bomo.. ampak saj veš kaki so ti mali ko vse pretaknejo in pretikajo in mi ni všeč, gabi se mi, ko pomislim, da bi z rokami po kakšnem pokrovu ošlatavala... je pa res, da po nekih zakotnih beznicah se lih ne potikamo :)))

bo treba res 80% alkohol s sabo nosit :=))))), da vse razkužim a kaj ko moraš par min počakat, da vse uniči he he he

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 12:43:24   
liliana
Jaz pa samo obložim školjko s papirjem.....nič ne dezinficiram prej z robčki ali škropili.....čeprav so mi sedaj nekateri odgovori, ko deca recimo stojijo na robu školjke, da lahko lulajo in ostanejo sami snažni, dali misliti.......user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 12:51:07   
mika
Ko je začela lulat na školjko, sem jo držala kontra od sebe in jo držala pod koleni. Spustila sem jo nizko, tako da ni nič teklo po robu.

Sedaj ko pa je večja,  obložim školjko s papirjem.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 12:59:15   
Sa.Ka
Če se le da, itak lulamo že doma. če res ni mogoče, da zdrži ,ji pomagam na način, da jo jaz držim nad školjko. Pa tudi pred tem razkužim desko, čeprav se je ne dotika.user posted image Če smo pa pri kolegih, znancih, desko razkužim in se lepo vsede, s tem da se deske ne drži, se drži mene. 

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 13:00:35   
nananaja
Če je wc že polulan, takrat tudi jaz dvignem otroka, sicer pa navadno najprej obrišem, potem obložim s papirjem in posedem. Ker pa male včasih primejo školko kot doma, pa dobro speremo in obrišemo roke, ko odhajamo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 13:19:33   
K_a_t_i
Še tole...
Wc školjka je po vseh raziskavah bolj čista od kljuk. Vem, tudi meni se gabi user posted image , ko pomislim, da se bo dete gor vsedlo, ampak to je dejstvo.
Ja, z rokami pa itak prime tok na hit, da nimaš časa posredovat user posted image . Tko da - obvezno pranje "after".


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 16.2.2011 13:20:31 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 13:35:26   
janapan
mi smo en čaas nosili v avtu nastavek za školjko....smešno....ampak uporabno ;)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 14:15:20   
liliana
Wc školjka je po vseh raziskavah bolj čista od kljuk


Pa od ročaja nakupovalnega vozička.....kjer še posebno mali otrok veselo drži ročice naslednji hip pa štofiri po nosu ali ustih......

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 15:31:00   
Lantea
Nikoli nisem posebne pažnje dajala na razkuževanje školjke.user posted image Če je "umazana" jo obrišem s papirjem. Včasih se sama usede in polula, včasih jo pa še malo držim. Če je pa res umazan wc, jo pa držim tako, da se ne usede na desko.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 15:37:36   
barni
Ko je ravno nehala lulat v plenice sem imela kar problem. Bila je sicer lažja in sem jo držala nad školjko, samo to je bilo potem vse polulano okoli in še jaz in ona zraven. Sem potem to opustila.

Če je WC kolikor toliko ok, potem ga obloćim s papirjem in jo posadim gor. Če pa je res kriza, pa jo nesem ven za kak vogal.


(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
16.2.2011 17:06:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
16.2.2011 17:08:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 17:09:47   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

v gostilni ta veliko držim nad školjko, in sicer jo primem pod koleni tako, da se ne dotika školjke,
če smo pa zunaj kar v travo...

meni se tudi gabijo tiste školjke in če se le da jo raje peljem vn v travo kot pa na školjko v kakšnem lokalu..

mali še ne lula sam ko pa bo in kako bo bom pa tle pobrala kakšen nasvet... je pa lažje fantka dat na javni wc kot punčko... če ne gre drugače, stopi na pokrov od školjke in se polula vanjo, verjetno!??!!?

Jap...take sorte gostov  sem imela res fullll rada,ko sem delala v gostilni....so pustili res lepi wc za sabo...user posted image

Tudi po mojih izkušnjah najbolj usran wc ta najbolj "fini" pustijo.

Jaz dam naše takole na wc: hlače dol, lulat/kakat, hlače gor in roke umituser posted image ... Na ful umazan wc pa res ne gremo.. Nič ne kompliciram, še v življenju nisem slišala, da bi kdo kaj hujšega na wcju fasal.user posted image .. Mislim, eni še v šoli ne pustijo otroka potrebe opravljat, revčki potem pa s sabo cel dan nosijo..

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 17:19:49   
ksenija12
V tujini (manj pa pri nas-zaenkrat) je precej v uporabi prenosna kahlica, ki se po potrebi spremeni tudi v zelo praktičen nastavek za wc školjko. Mi smo jo precej uporabljali (na morju jo še zmeraj), tudi kadar smo jo imeli kot nastavek.


_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako dati otroka na wc na javnem kraju
16.2.2011 18:25:34   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: Putka
Tudi po mojih izkušnjah najbolj usran wc ta najbolj "fini" pustijo.



Se strinjam popolnoma in imam za to tudi dokaze in taka fina se kopa v parfumu, ker jo na en kilometer zavohaš, ampak rok si pa ne umiva.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?