|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako fajn darilo za 5-letnika?
24.11.2008 23:16:51   
*lenc@*
Prosim idejo. Sama imam punčko in za fante nimam pojma. mi je pa najlažje bon kupit, vendar mi je tud mal neosebno, čeprav bolj kot pa da zgrešiš.

čaw in hvala za ideje!!


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako fajn darilo za 5-letnika?
25.11.2008 4:22:40   
TRIŠ
lego kocke,nimaš kaj falituser posted image

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako fajn darilo za 5-letnika?
25.11.2008 7:31:13   
urška
jaz sem mojemu recimo kupila knjigo Zmaji - Priročnik za vzrejo in vzgojo. Všeč mu bi bilo tudi karkoli od dinozavrov ali od vulkanov.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako fajn darilo za 5-letnika?
25.11.2008 7:44:57   
NATAŠI
jaz tud mislim da z lego kockami ne moreš zgrešiti ... pa še kaj za ustvarjanje

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako fajn darilo za 5-letnika?
25.11.2008 7:52:51   
aluš
Pa razni traktorji, bagerji, viličarji. Od. f. Bruder so res kvalitetni in podobni originalom.

Naš skoraj pet-letnik se veliko igra z njimi, pa z blagajno, kuhinjo (ja tud na ženska opravila se je treba mal navadit).

Za Miklavža si je zaželel eno cesto, ne znam napisat točno, ker je še nismo kupili. Nekak sestaviš cesto iz majhnih delčkov, potem je pa kakor neka pištola, da avto izstreliš. Videl je v Pikapolonici, cena 20 eur.

Pa kakšna cesta, ki jo zgradi v nadstropja, al pa železnica (lansko leto smo kupili v Lidlu leseno, letos sem spet videla da jo imajo).

Tudi s ta malimi avtomobilčki se rad igra.

Od bolj "poučnih" zaDEV PA: barve za risanje na steklo, knjiga, plakat (mi mamo še od prvega enega od medevedak, o lepem vedenju, pa ga z malim velikokrat  prečekirava).

To so igrače, s katerimi se naš otrok res kar nekaj preigra.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako fajn darilo za 5-letnika?
25.11.2008 7:54:57   
Volga
Dobro bi bilo, če bi vsaj vedela ali je "kocka, dinozaver, vitez" tip ali "avto" tip. kadar je mojemu sinu kdo prinesel avto, ga je gledal točno dve minuti in nikoli več. Z zmaji, dinoti, vitezi, kockami pa se je ogromno preigral.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako fajn darilo za 5-letnika?
25.11.2008 8:21:02   
muška
pri nas zdaj palijo Spidermani. Sva bila v H&M, in je skoraj znorel, med vsemi tistimi majčkami user posted image  . Si je potem eno izbral in jo nosi že 3 dni user posted image

Drugače pa ima moj sin rad igralne sete, npr. reševalna postaja, policijska postaja, gasilska postaja, letališče,....
Tudli lepi in barva zelo rad.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako fajn darilo za 5-letnika?
25.11.2008 11:48:25   
t5t6
Lego kocke iz katerih sestaviš dinozavre so mojemu 5 letniku sedaj zakon. Pri nas pridejo v poštev vse lego kocke, kaj za ustvarjat (prstne barve, barve za steklo), puzli, tudi knigice ima zelo rad, predvsem tiste o dinozavrih in planetih. Vsa plastika v stilu avtomobilčkov in podobno se mu zdi ful fanj, ampak natanko par minut. Tako, da je res odvisno od otroka.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako fajn darilo za 5-letnika?
25.11.2008 13:27:44   
Lenny
user posted image

To je bilo pri nas za začetek ljubezni do dinozavrov. Se še nadaljuje user posted image
Drugače pa je naš ta večji pri 5.letih oboževal Lego v x variantah, Strelo McQuin iz risanke Avtomobili, zdaj je aktualen Wally-e (če se stvar tako napiše user posted image  ), puzzli so super, pa en igralni set z magnetki je dobil in sta bila nekaj časa neločljiva.

< Sporočilo je popravil Lenny -- 25.11.2008 13:41:22 >

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako fajn darilo za 5-letnika?
25.11.2008 14:00:47   
blaža
jaz sem mojemu recimo kupila knjigo Zmaji - Priročnik za vzrejo in vzgojo. Všeč mu bi bilo tudi karkoli od dinozavrov ali od vulkanov.



Našemu petletniku smo za Dm, kupli knjigo o vulkanih in moj prvi atlas( obstaja čudovita knjiga moja prva slikovna enciklopedija-oboje je od Učila). Drugače so še eni kompleti , za ustvarit vulkan, pa kosti od dinozavrov,... Za 15e, je tudi komplet 3d sonce, luna, zemlja in vsi ostali planrti, ki se svetijo v temi in jih obesiš ,...

Pri nas so zdej v glavnem dinozavri, vulkani, mumije, slikovne enciklopedije,...

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako fajn darilo za 5-letnika?
26.11.2008 14:30:10   
*lenc@*
Vidim, da legice in dinozavri rulajouser posted image user posted image user posted image

hvala vsem za mnenja!


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako fajn darilo za 5-letnika?
27.11.2008 10:01:24   
komarka
js sem letos nečaku kupila knjigo "moje čudovito telo" od tehnične založbev dm-u) in je bil cist navduše, k je vidu kaj ma kakec veze s tem kar poje, kako dojenček raste in se in se... pol smo se na podlagi tega ful pogovarjal.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako fajn darilo za 5-letnika?
27.11.2008 10:04:48   
komarka
Midva za nečake vedno izbereva kej takega, da lahko dela sam al pa skupaj s strasi(oz odraslim).
sam se malkrat zgodi, da bi si vzeli čas in se skupaj "igrali".
Pol pa kadar prideva naju cist okupirajo, ker vejo, da so nama pomebni in se jim bova posvetila, se pogovarjala...

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?