|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako izgleda nuhalna pri dvojčkih?
1.6.2007 11:07:06   
soncek.djukelica
pozdravljene,

sej vem,da je morda neumno vprašanje ampak to je moja prva user posted image  in vse je zame novo! user posted image

Pregled imam šele naslednji teden, vendar me je že prej nekaj špikalo v levem jajčniku in sem raje pohitela do zdravnika,ki je ugotovil vse cool! user posted image
Nuhalno imam 18.6 v lj. porodnišnici, pa me zanima kako izgleda ta pregled? A za spol že lahko vprašam?Takrat bom že v 13 tednu!
Kaj se bo pa po tem dogajalo? Kakšne preglede naj bi še opravila?
Hvala vam! user posted image

< Sporočilo je popravil soncek.djukelica -- 1.6.2007 11:08:56 >


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako izgleda nuhalna pri dvojčkih?
1.6.2007 11:56:58   
zirafa76
pozdravcek..user posted image
NS je cisto enaka kot pri enojckih...
premerijo oba, ugotovijo tveganje pri obeh ter lahko poslusas oba srcka..ter seveda vidis oba dva, ki se ze konkretno obracata in brcata...user posted image user posted image  res dozivetje....
spol pa se ni siguren, ker se veckrat pokrivata ali pa imata prekrizane noge..meni ga je moj g. povedal dva tedna kasneje..user posted image  user posted image ... drugace pa te se pol kasneje caka morfologija in vse ostalo, ko pogledajo organe in tam vidijo tudi spol...

pogumno in nikar te naj ne skrbi..pravi uzitek je.............

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako izgleda nuhalna pri dvojčkih?
1.6.2007 12:05:09   
bianka
najprej ti čestitam.
Nuhalna pri dvojčkih izgleda isto kot če nosiš enega.Gin izmeri in pregleda vsakega posebej,če sta enako velika (vsaj približno),izmeri NS in ti izračuna tveganje 1:?.Pregled traja dlje,pri meni je trajalokar eno uro.

Kako pogosto boš imela preglede je tudi odvisno kakšne dvojčke nosiš.Če nosiš biamniate-bihoriate(to so dvojajčni)je malo manj rizično,če pa nosiš monohoriate in povrhu še monoamniote (to so enojajčni s skupno posteljico in votlino)pa bojo pregledi verjetno pogostejši ker je taka nosečnost bolj rizična.Jaz sem za spol vprašala na NS in mi je uganila pravilno.

Če te še kaj zanima kar vprašaj in preberi si še malo poste nazaj,saj nas je tukaj kar nekaj s takimi in drugačnimi izkušnjami.
A že veš ali nosiš eno ali dvo jajčne?

Poročaj kako bo,pa srečno

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako izgleda nuhalna pri dvojčkih?
1.6.2007 12:11:50   
soncek.djukelica
hvala vama za odgovore,

nosim dvojajčna dvojčka!zanosila sem v postopku OBMP, in zdravnica je rekla, da so teh primerih v večini dvojajčni,razen če po partnerjevi strani že od prej ni kakšnih dvojčkov!kar jih tudi ni!user posted image

aja, pa še to! Na zadnjem UZ je en plod za 1 dan manjši, vendar me je zdravnica pomirila,da to ne predstavlja težave!

< Sporočilo je popravil soncek.djukelica -- 1.6.2007 12:13:33 >


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako izgleda nuhalna pri dvojčkih?
1.6.2007 12:45:37   
TONČI.
aja, pa še to! Na zadnjem UZ je en plod za 1 dan manjši, vendar me je zdravnica pomirila,da to ne predstavlja težave!


Na koncu bo pa ravno ta večji. Otroci rastejo eni hitreje, drugi počasneje. Ko ju boš rodila, ne bosta enako velika in težka. To je povsem normalno. Tud v otroštvu bo tako.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako izgleda nuhalna pri dvojčkih?
1.6.2007 14:19:37   
guppy
kot so povedale punce, nuhalna zgleda popolnoma enako kot pri enojčkih, le da dlje traja in da za vsak plodek natačno izmerijo vse, kar je treba in ti izračunajo tveganje za kromosomske napake za vsakega posebej.

Pri nas se je dalo "zvohat" spol (takrat se baje spolni organi ne vidijo, ampak se po nekih drugih znakih sklepa o spolu) in do danes (konec 27. tedna) je spol ostal enak user posted image . Ne se preveč zanašat na spol na NS, lahko pa seveda vprašaš.

papa

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako izgleda nuhalna pri dvojčkih?
2.6.2007 9:46:13   
Afnica
Glede nuhalne lahko dodam samo še to:
 
BODI POZORNA NA CENO!! Ker meni je ta, ki sem se pri njemu naročila, ko sem prišla k njemu komaj povedal, da se plača duplo. Ampak se ne plačuje duplo pri vseh. No, seveda sem jaz vseeno opravila nuhalno pri njemu, ker sem bila že tam in bi drugje morala spet čakat s tem bi pa tudi primeren čas zamudila. Je pa razlika, če plačaš 50 ali pa 100 eur. Za tistih 50 eur greš raje malima nekaj kupit!

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako izgleda nuhalna pri dvojčkih?
4.6.2007 17:37:31   
soncek.djukelica
ojla,

hvala punce za vse te informacije!Ker pa sem stara čez 35 let,mi ne bo treba plačat nuhalne in sem v ta namen dobila tudi napotnico! Imaš pa prav, afnica za 50 € bi se že marsikaj dalo dobiti! 

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?