|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako se začnete urejati??
16.2.2007 7:43:16   
Anonimen
ker se sama dejansko nikoli ne "namažem" oz. uporabljam samo maskaro, me sploh zanima vrstni red.. npr. najprej krema, puder, ... ker res ne vem..user posted image

Danes je pa priložnost, da malo eksperimentiram.. zato z nasveti na dan..user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 8:00:38   
soncece24
Jutranje zaporedje: Wc, zobki, obraz (čistilni gel, tonik, krema), tuširanje, mazanje z vlažilnim losjonom, oblačenje, vmes deodorant nanesem, ko sem oblečena pa še leče, puder in maskaro, na koncu še frizuro (beri, se počešem user posted image ). To je to.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 8:12:17   
Anonimen
najprej obraz umiješ, tomik, krema, potem puder, senčila, barvice za oči, maskara, šminka za usta. na koncu frizura :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 8:59:41   
total
WC
umit obraz,zobke
kava jutajna
krema
puder
senčilo
maskara
svinčnik
mal za lička
frizura
in oblečt

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 9:21:37   
Anonimen
- Gel, tonik, krema
- puder
- barvica za oči in senčilo
- mascara

In to je touser posted image . kar se obraza tiče.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 9:54:46   
srki
Jaz se najprej oblečem, grem na WC, umijem obraz, zobe, se namažen s kremo, pudrom, maskaro, labelo, počešem. To je to.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 10:38:16   
Felicity
Vlažilna krema
Puder zmešan z malo kreme
suh puder
senčilo
svinčnik (oči)
maskara
črtalo za ustnice
šminka
glos
rdečilo za lička

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 10:56:07   
Anonimen
ok.. to s tonikom naredim zvečer..

zjutraj si obraz umijem le z milom za obraz, nanesem maskaro, se počešem  in ... KONEC!!!

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 11:14:35   
Taula
zjutraj si obraz umijem le z milom za obraz, nanesem maskaro, se počešem in ... KONEC!!!


Tudi zjutraj si je priporočljivo očistiti obraz.

Moje zaporedje:

- očistim obraz
- krema
- umijem si zobe
- zakrijem podočnjake
- svinčnik (oči)
- maskara
- senčilo
- še malo pudra
- frizura
- šminka

Še malo popravimo frizuro ker mi vse po svoje štrli, pol mi pa še časa zmanjka in letim v službo.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 11:28:26   
ledenka
- milo (za obraz)
- tonik
- dnevna krema
- tekoči puder
- korektor
- puder v prahu
- senčilo
- maskara
- šminka (tik predno grem ven)

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 11:46:01   
muška
Jaz pa sploh ne kompliciram user posted image

Obraz si namažem, če se spomnim( si ga pa namažen obvezno in vedno zvečer) , potem nanesem senčilo na veke, maskaro, šminka in adijo. Pudram se zelo redko, in če se, se naprej napudram, potem pa vse v že napisanem vrstnem redu. Frizure si ne rabim delat, ker imam natur srečo s kodri, mogoče si samo kak šopek las kje spnem in to je to user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 12:06:43   
Magi*
umivanje, tonik, krema, malo pudra v kamnu, maskara, vazelin na ustnice in gasaaaa. aja, pa po navadi naredim še čop.

ustnice si nikoli ne občrtam, so mi lepše bolj naravne, puder res zelo redko, senčilo za oči tudi za posebne priložnosti. sem si bolj naravna kar bolj všeč.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 12:08:33   
Anonimen
uf madonca kok ve se mažete..al kj na kasneje gledate....gube pa to...jz sploh tolk ne kompliciram....maskara....vazelin...včasih lip gloss....to je patud vse.....ja pa včasih puder....zdj mi ga je zmanjkal pa s mi ga ne da kupit?!user posted image user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 12:40:36   
tanaja*
wc
zobi
umijem obraz
namažem z dnevno kremo
napudram s tekočim pudrom
popravim s pudrom v prahu
maskara
senčilo
barvica
oblečem
frizura
glos


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 15:24:59   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Jutranje zaporedje: Wc, zobki, obraz (čistilni gel, tonik, krema), tuširanje, mazanje z vlažilnim losjonom, oblačenje, vmes deodorant nanesem, ko sem oblečena pa še leče, puder in maskaro, na koncu še frizuro (beri, se počešem user posted image ). To je to.

user posted image  user posted image  user posted image  tud jaz tako

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 15:42:41   
filipinka
Ja, jaz tudi lulam, se umijem, očistim obraz, nikoli pa pod puder ne nanesem kreme. Ugotovila sem namreč, da je puder obstojnejši, če ga nanesem samo na očiščen obraz brez kreme. Potem senčilo na oči, obrobe, maskara, rdečilo na lica in na koncu še lipgloss. Sklep-frizura in mazanje rok.
Ličim se že kakih 10 let in povem vam, da vaja dela mojstra. Pravijo, da imam dar in zato ličim tudi druge za kakšne posebne priložnosti (zdaj so akltualni maturantski)!
Čao!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako se začnete urejati??
16.2.2007 19:56:59   
Anonimen
wc če me tišči drugače neuser posted image user posted image user posted image
umijem obraz namažem z kremo malo podočnjake črna barvica zakon vse ostalo od maskare pudra in šminke pa včasih.ja udi zobe operem drugače ne morem niti kave pit.

(odgovor članu filipinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako se začnete urejati??
17.2.2007 15:20:11   
suzy007
Moj vrstni red je pa sledeči (WC, tuširanje... bom spustila, ker te verjetno zanima ličenje?!):
1. Najprej hidratantna krema za obraz (nanesem si jo z vlažnimi rokami ali pa na vlažno kožo). Nato počakaš vsaj 5 minut, da se krema dobro vpije v kožo - tako se tudi make up lepše nanaša. 2. Po celem obrazu si nanesem tekoči puder v barvi moje kože (tudi po vekah in ustnicah). 3. Čez tekoči puder si dam še prosojni puder v prahu (ne v kamnu!). Reče se prosojni (tudi na njem tako piše), vendar je rahlo obarvan. S tem utrdiš vse, kar naneseš pod njim. 4. Maskara - včasih sem uporabljala eye-linerv tušu, ki sem ga nanesla s čopičem. Se mi ne da več, je hitreje samo maskara. Tukaj lahko naneseš še senčilo za veke. 5. S svinčnikom si obrobim ustnice in nanesem šminko, včasih čez še gloss. 6. Z debelim čopičem nansem še senčilo oz. rdečilo za lička.
!!Pomembno se mi zdi, da daš tudi pod šminko tekoči puder, čez puder v prahu in šele nato obrobiš s svinčnikom in naneseš šminko. Tako je šminka obstojnejša in veliko lepše zgleda. !!
!!!Še bolj pomembno pa je, da si vsak večer skrbno očistiš ves make up!!!!
Za vse skupaj rabiš 10 - 15 minut (če šteješ še 5 minutno čakanje od kreme do pudra),

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako se začnete urejati??
17.2.2007 17:15:02   
dory
no glede na to,da tebe zanima,kako se namazes, ne bom pisarila o tem,kaj vse storim prej ali potemuser posted image user posted image

Torej,veliko premalo se jih zaveda,da je uporaba cistilnega mleka in tonika izrednega pomena...v danasnjih cajtih, sej sto let nazaj je bla dobra sam voda, pa koza je bla se dolg lepa in brez gub :)

torej cistilno mleko + tonik...krema...puder, sencila za oci, crtalo, maskara, potem mal poudarim se lica in sminka...

(odgovor članu suzy007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako se začnete urejati??
17.2.2007 18:20:31   
Anonimen
zobje + umijem obraz z vodo + namazem se s klimicinom .. in that's it user posted image  

Kadra pa se mazem - obarvana krema (nikoli puder), barvica za oci, maskara, sencilo. Lipglosov in smink ne mara, ce ze, potem labella.

LP, Ribica

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako se začnete urejati??
17.2.2007 18:53:22   
Strawberrie Cherrie
wc, tuširanje blablabla...
Kot osnova se zmeraj po celem telesu namažem z dorbo in hranilno kremouser posted image , ki prijetno diši. Sedaj (ravno od včeraj) imam neko fenomenalno olje čajevca.
Umijem obraz z gelom, nato tonik, potem krema -> oz zdaj uporabljam obarvano kremo, nepravilnosti popravim s korektorjem, nato preverim če so vse dlačice na obrveh v enako smer in če raste kje katera odveč, namažem si trepalnice, včasih tudi veke, mogoče uporabim kakšno barvico, nato lipgloss. Frizuro si uredim v petih minutah, kakšen lak ali gel, malo razmršim, si popravim lase in to je touser posted image
Ne maram pa okrušenega laka za nohte, zato zmeraj preverim če je lak OK.
To je to.
Tako je tudi bilo prej, ko sem hodila na faks, ko sem bila noseča in sedaj ko imam user posted image . No big deal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako se začnete urejati??
17.2.2007 21:12:39   
eya
Zvečer si s čistilnim mlekom in tonikom očistim kožo, zjutraj pa samo z vodo, ko si operem zobe. nato sledi krema, tekoči in puder v prahu, rdečilo za lica, maskara. Nato se oblečem in še frizura.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako se začnete urejati??
17.2.2007 21:24:35   
Anonimen
Jaz se sicer samo s kremo in maskaro namažem, ampak če bi se še z ostalim, bi bila pr meni najprej maskara, potem pa razna senčila in pudri. Razlog? Ker si še po dobrih 10 letih, kar se mažem, ne znam namazat trepalnic tako, da se ne bi popolnoma napacala še okrog oči z maskaro in moram potem to pucat z vatirano palčko.user posted image  Enostavno mi ne znese. Tako da jaz bi najprej to, potem pa zelo pazljivo puder in senčilo.
Sicer pa je pri meni umivanje z gelom za obraz, pa zobki, potem krema za obraz in maskara, pa pucanje črnine okrog oči in sem fertik.

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako se začnete urejati??
23.2.2007 0:07:07   
Anonimen
Kadar se mi mudi:
mrzla voda u faco, obrisat u brisačo, krtačenje las med umivanjem zob. user posted image

Kadar se mi ne da:
obležim u postelji. user posted image

Ko se mi da in se mi ne mudi:
čistilno mleko, čistilni tonik, kapsule C vitamina, vlažilna krema, tekoči puder, eye-liner, barvica za oči, senčilo za veke, maskara, Labella, barvica za ustnice, šminka, lip-gloss, puder v prahu (ali v kamnu), krtačenje las, urejanje frizure (krema za konice, sprej za ravnanje las, sprej za lesk las, lak za lase), parfum. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako se začnete urejati??
23.2.2007 9:30:58   
TaisTa
Obraz si je treba zjutraj pred ličenjem nujno nežno očistit in oskrbet. Nežen čistilni gel in nato po potrebi tonik in kremo. Nato si je najbolje nanesti puder, na koncu so pa na vrsti še oči in ustnice ter seveda frizura.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?