|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 19:46:48   
buča
.....iz faking mamniga fantka?????Mislim,vsak dan mi dvigne pokrov,zdej mam pa dost jebenti!!!rabm enga desca,ki ve,kaj je to sesauc,pa pomivauka,k zna za sabo drobtine iz mize pospravt,k ne pušča smrdljive štumfe z izgovorom,da sploh ne smrdijo,pa da jih bo še jutr gor meu,pa k ne pušča zvečer 2 in 1 pulover vržen čez kauč,pa k skoz ne bul al v kompjuter,al pa v faking the best tač skrin telefon na ceumu svetu,pa k ve,kva je to gosenca pr matematiki,k jo rabjo za računat v šoli,pa k ve,kva bo jedu za večerjo,ne pa,da on rata lačn,ko sem jest že v mižulah,pa enga,k mu zjutraj ne zvoni glih 20 krat budilka na tistmu d best tač skrin telefonu,preden dvigne rit.....poj pa se spomne 10 minut predn kam gremo,da si more še lase umit,pa najbolj bi blo,če bi se še obriu,aja,pa ne pozabmo,da mu pa glih takrt nohti zrastejo,pa so za postrižtuser posted image user posted image user posted image ....jebenti,prou štekam,da en enga skineuser posted image user posted image ....poj mu pa vse to nardim,bi ga rad pa še namoču!!!!!!?????faking no way, grem raj peglat.....jest pa ne,nism z lune padla,al pa 1000 let za cajtom-vsi morjo vse delat...vseeee...kva mu nuca vsa šola,če pa ne zna praln stroj zalaufat,k da filter u vodo za čaj,k  že pou vode vn zvre???????tok decov je na svet,pa glih jest sm mogla tazga narajmat.....user posted image user posted image



_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 19:50:51   
Klemy82
user posted image đizs, teb je pa dvignilo pokrov. Jah, kaj ti naj rečem... deca iz mevže je težko narest, nekih izkušenj nimam, no, bo katera druga kaj več napisala. user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 19:52:46   
hubi
Ga ne. Žal. Mami ga je pacala in zapacala, ti se lahko greš misijo nemogoče. Lahko delaš na tem, da tvoji otroci ne bodo taki.  Pa brez zamere, pišeš verjetno v afektu, kakšna pika in velika začetnica bi bili dobrodošli.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 19:56:48   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: buča

.....iz faking mamniga fantka?????Mislim,vsak dan mi dvigne pokrov,zdej mam pa dost jebenti!!!rabm enga desca,ki ve,kaj je to sesauc,pa pomivauka,k zna za sabo drobtine iz mize pospravt,k ne pušča smrdljive štumfe z izgovorom,da sploh ne smrdijo,pa da jih bo še jutr gor meu,pa k ne pušča zvečer 2 in 1 pulover vržen čez kauč,pa k skoz ne bul al v kompjuter,al pa v faking the best tač skrin telefon na ceumu svetu,pa k ve,kva je to gosenca pr matematiki,k jo rabjo za računat v šoli,pa k ve,kva bo jedu za večerjo,ne pa,da on rata lačn,ko sem jest že v mižulah,pa enga,k mu zjutraj ne zvoni glih 20 krat budilka na tistmu d best tač skrin telefonu,preden dvigne rit.....poj pa se spomne 10 minut predn kam gremo,da si more še lase umit,pa najbolj bi blo,če bi se še obriu,aja,pa ne pozabmo,da mu pa glih takrt nohti zrastejo,pa so za postrižtuser posted image user posted image user posted image ....jebenti,prou štekam,da en enga skineuser posted image user posted image ....poj mu pa vse to nardim,bi ga rad pa še namoču!!!!!!?????faking no way, grem raj peglat.....jest pa ne,nism z lune padla,al pa 1000 let za cajtom-vsi morjo vse delat...vseeee...kva mu nuca vsa šola,če pa ne zna praln stroj zalaufat,k da filter u vodo za čaj,k  že pou vode vn zvre???????tok decov je na svet,pa glih jest sm mogla tazga narajmat.....user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tole lohk pošleš kakšnmu režiserju, k je odličen skirpt za scenarij - tak realističen modern in zabaven. user posted image user posted image  Teb najbrž ni ane, ampak spremenit....hmmm....mogoče če ga z valarjem po glavi treščišuser posted image

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 20:00:33   
eva1
user posted image user posted image user posted image user posted image sori ampak res sem se nasmejalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 20:05:16   
Anonimen


.....iz faking mamniga fantka?????
najprej nehaš delat vsa gospodinjska dela. evo, kako:

kaj je to sesauc,
predstaviš mu sesalec: dragi, to je sesalec. namenjen je sesanju prahu, drobtin ...user posted image

pa pomivauka
posode ne pomiješ toliko časa, da nima več kam postavit posodeuser posted image

k zna za sabo drobtine iz mize pospravt,
njegove drobtine pustiš na mizi. slej ko prej mu bo zmanjkalo prostorauser posted image

k ne pušča smrdljive štumfe z izgovorom,da sploh ne smrdijo,pa da jih bo še jutr gor meu
pospraviš mu jih na njegov vzglavnikuser posted image

pa k ne pušča zvečer 2 in 1 pulover vržen čez kauč,
vsedeš se na vse te puloverje, al pa tamalo naštimaš, da se po nesreči obriše vanjeuser posted image

pa k skoz ne bul al v kompjuter,al pa v faking the best tač skrin telefon na ceumu svetu,
po nesreči iztakneš kabel ali dvauser posted image

pa k ve,kva je to gosenca pr matematiki,k jo rabjo za računat v šoli,
kva je to gosenica?user posted image

pa k ve,kva bo jedu za večerjo,ne pa,da on rata lačn,ko sem jest že v mižulah,
ja in? naj si naredi za jest, kaj imaš ti tu zravenuser posted image

pa enga,k mu zjutraj ne zvoni glih 20 krat budilka na tistmu d best tač skrin telefonu,preden dvigne rit.....
tle ti pa ne morem pomagat. moj je isti in zdaj je navadil še mene user posted image

poj pa se spomne 10 minut predn kam gremo,da si more še lase umit,pa najbolj bi blo,če bi se še obriu,aja,pa ne pozabmo,da mu pa glih takrt nohti zrastejo,pa so za postrižt
greš sama ven, pa naj pride za tabouser posted image


user posted image user posted image user posted image ....jebenti,prou štekam,da en enga skineuser posted image user posted image ....poj mu pa vse to nardim,bi ga rad pa še namoču!!!!!!?????faking no way, grem raj peglat.....jest pa ne,nism z lune padla,al pa 1000 let za cajtom-vsi morjo vse delat...vseeee...kva mu nuca vsa šola,če pa ne zna praln stroj zalaufat,k da filter u vodo za čaj,k  že pou vode vn zvre???????tok decov je na svet,pa glih jest sm mogla tazga narajmat.....user posted image user posted image

dihaj, dihaj. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buča)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 20:06:42   
Anonimen
Mizantrop, ne dajaj ji še dodatnega dela z izobraževanjem user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 20:09:13   
Andromeda
Jaz mislim, da niti ni toliko mamin fantek, ampak da nima razvitih osnovnih delovnih in tudi higienskih (umazane štumfe bi nosil 2 dni al kako) navad. In težko spremeniš takega človeka. Po moje bo raje žival v svinjaku, kot pa dvignil krpo in metlo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 20:09:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Mizantrop, ne dajaj ji še dodatnega dela z izobraževanjem user posted image .


imaš prav. lahko bi samo kratko in jedrnato napisala, da od danes dalje vsak pospravi samo za seboj in pika. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 20:10:24   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop



.....iz faking mamniga fantka?????
najprej nehaš delat vsa gospodinjska dela. evo, kako:

kaj je to sesauc,
predstaviš mu sesalec: dragi, to je sesalec. namenjen je sesanju prahu, drobtin ...user posted image

pa pomivauka
posode ne pomiješ toliko časa, da nima več kam postavit posodeuser posted image

k zna za sabo drobtine iz mize pospravt,
njegove drobtine pustiš na mizi. slej ko prej mu bo zmanjkalo prostorauser posted image

k ne pušča smrdljive štumfe z izgovorom,da sploh ne smrdijo,pa da jih bo še jutr gor meu
pospraviš mu jih na njegov vzglavnikuser posted image

pa k ne pušča zvečer 2 in 1 pulover vržen čez kauč,
vsedeš se na vse te puloverje, al pa tamalo naštimaš, da se po nesreči obriše vanjeuser posted image

pa k skoz ne bul al v kompjuter,al pa v faking the best tač skrin telefon na ceumu svetu,
po nesreči iztakneš kabel ali dvauser posted image

pa k ve,kva je to gosenca pr matematiki,k jo rabjo za računat v šoli,
kva je to gosenica?user posted image

pa k ve,kva bo jedu za večerjo,ne pa,da on rata lačn,ko sem jest že v mižulah,
ja in? naj si naredi za jest, kaj imaš ti tu zravenuser posted image

pa enga,k mu zjutraj ne zvoni glih 20 krat budilka na tistmu d best tač skrin telefonu,preden dvigne rit.....
tle ti pa ne morem pomagat. moj je isti in zdaj je navadil še mene user posted image

poj pa se spomne 10 minut predn kam gremo,da si more še lase umit,pa najbolj bi blo,če bi se še obriu,aja,pa ne pozabmo,da mu pa glih takrt nohti zrastejo,pa so za postrižt
greš sama ven, pa naj pride za tabouser posted image


user posted image user posted image user posted image ....jebenti,prou štekam,da en enga skineuser posted image user posted image ....poj mu pa vse to nardim,bi ga rad pa še namoču!!!!!!?????faking no way, grem raj peglat.....jest pa ne,nism z lune padla,al pa 1000 let za cajtom-vsi morjo vse delat...vseeee...kva mu nuca vsa šola,če pa ne zna praln stroj zalaufat,k da filter u vodo za čaj,k  že pou vode vn zvre???????tok decov je na svet,pa glih jest sm mogla tazga narajmat.....user posted image user posted image

dihaj, dihaj. user posted image user posted image user posted image


user posted image Dobri napotki!


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 20:12:05   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Jaz mislim, da niti ni toliko mamin fantek, ampak da nima razvitih osnovnih delovnih in tudi higienskih (umazane štumfe bi nosil 2 dni al kako) navad. In težko spremeniš takega človeka. Po moje bo raje žival v svinjaku, kot pa dvignil krpo in metlo.


Ni nujno. Eni so pa taki, da svinjarije ne registrirajo, dokler jo nekdo drug puca, kakor pa gre snažilka Fata na dopust, ga začne pa vse blazno motit.user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 20:14:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Mizantrop, ne dajaj ji še dodatnega dela z izobraževanjem user posted image .


imaš prav. lahko bi samo kratko in jedrnato napisala, da od danes dalje vsak pospravi samo za seboj in pika. user posted image


Pol stvari reši gospodinjska pomočnica.
Če je lepa, pa še zadnjo polovico user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 20:19:31   
buča
ok,Fata gre na Karibeuser posted image

_____________________________

Moj najsvetlejši sonček Pika-25.5.2003
že 6 let čakamo bratca ali sestrico...zdej že 8..

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 20:25:15   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: buča

ok,Fata gre na Karibeuser posted image


Pošlji kartico!user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 20:29:39   
m_o_i
naslovni post spintaj (no, malo ga le dodelaj user posted image ) in ga skupaj s fantkom poslji k njegovi mami za x dni...


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 20:31:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop



.....iz faking mamniga fantka?????
najprej nehaš delat vsa gospodinjska dela. evo, kako:

kaj je to sesauc,
predstaviš mu sesalec: dragi, to je sesalec. namenjen je sesanju prahu, drobtin ...user posted image

pa pomivauka
posode ne pomiješ toliko časa, da nima več kam postavit posodeuser posted image

k zna za sabo drobtine iz mize pospravt,
njegove drobtine pustiš na mizi. slej ko prej mu bo zmanjkalo prostorauser posted image

k ne pušča smrdljive štumfe z izgovorom,da sploh ne smrdijo,pa da jih bo še jutr gor meu
pospraviš mu jih na njegov vzglavnikuser posted image

pa k ne pušča zvečer 2 in 1 pulover vržen čez kauč,
vsedeš se na vse te puloverje, al pa tamalo naštimaš, da se po nesreči obriše vanjeuser posted image

pa k skoz ne bul al v kompjuter,al pa v faking the best tač skrin telefon na ceumu svetu,
po nesreči iztakneš kabel ali dvauser posted image

pa k ve,kva je to gosenca pr matematiki,k jo rabjo za računat v šoli,
kva je to gosenica?user posted image

pa k ve,kva bo jedu za večerjo,ne pa,da on rata lačn,ko sem jest že v mižulah,
ja in? naj si naredi za jest, kaj imaš ti tu zravenuser posted image

pa enga,k mu zjutraj ne zvoni glih 20 krat budilka na tistmu d best tač skrin telefonu,preden dvigne rit.....
tle ti pa ne morem pomagat. moj je isti in zdaj je navadil še mene user posted image

poj pa se spomne 10 minut predn kam gremo,da si more še lase umit,pa najbolj bi blo,če bi se še obriu,aja,pa ne pozabmo,da mu pa glih takrt nohti zrastejo,pa so za postrižt
greš sama ven, pa naj pride za tabouser posted image


user posted image user posted image user posted image ....jebenti,prou štekam,da en enga skineuser posted image user posted image ....poj mu pa vse to nardim,bi ga rad pa še namoču!!!!!!?????faking no way, grem raj peglat.....jest pa ne,nism z lune padla,al pa 1000 let za cajtom-vsi morjo vse delat...vseeee...kva mu nuca vsa šola,če pa ne zna praln stroj zalaufat,k da filter u vodo za čaj,k  že pou vode vn zvre???????tok decov je na svet,pa glih jest sm mogla tazga narajmat.....user posted image user posted image

dihaj, dihaj. user posted image user posted image user posted image


user posted image Dobri napotki!



jaz to čisto resno user posted image

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 20:32:49   
pelin
user posted image user posted image user posted image tole je pa tko za dol padit fajn za prebrat....sori vem, da se pod humorjem skriva resnica, samo način kako si jo predstavla je pa res user posted image

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 21:00:19   
kajajaka
A na začetku vajine zveze je pa pomival, pospravljal, sesal user posted image  
Najbrž ne, torej imaš kar si si izbrala...
Verjamem in razumem, da te moti, ampak dedca se najde že na začetku, ne prevzgoji iz maminega sinka...
Žal, vlak zamujen... sedaj je le sprijazni se ali pojdi, če je prehudo.
Dvomim tudi, da bodo ukrepi kot "ne pomivaj več posode" delovali, ker očitno ga to ne moti...

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
4.11.2010 22:12:39   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: buča
....poj mu pa vse to nardim




Zakaj neki bi bilo treba potem njemu ???
Jasno mu povej kaj pričakuješ od njega,razdelita si delo...in potem pusti beri -daj mu dovolj časa user posted image ),da ON svoje naredi.
Sem velikrat svojo mami poslušala kako ati nič ne naredi,samo čaka, blablabla,... v resnic je pa prov uživala da ga je -ga še zmer od spredaj in zadaj streže. Men se je zlo hitro posvetilo,da je ona kriva.
Kako je pri tebi ne vem ,Ampak moj tudi nebi nič delal,če bi jaz vse pred njim naredila. Včasih je 2 dni kasneje posesano kot bi jaz ampak j.. ga en kompromis je treba sklenit user posted image .
Kjer je volja je tudi pot!!!

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
5.11.2010 7:46:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu buča)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 7:49:30   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čili)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 8:01:28   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: buča

vsi morjo vse delat...vseeee...



A znaš ti zamenjat zavorne ploščice na avtomobilu?

Drugač pa zelo zabavno user posted image  premal si ga spoznala, predno si šla v ta projekt.

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 8:42:58   
Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: buča

pa k ve,kva bo jedu za večerjo,ne pa,da on rata lačn,ko sem jest že v mižulah



Zelo verjetno pa mu ti zdaj igraš mamico, ker zakaj bi sicer bil problem, če rata lačen, ko si ti že v postli? user posted image

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 8:54:54   
K_a_t_i
Krasno. Edino naslov je napačen - bolj primeren bi bil, kako spremeniš moškega v partnerja. Ker vse kar naštevaš je domena moških, ki ne vejo kaj pomeni biti partner user posted image .

Sicer pa - poskusi delati enako kot on. Mogoče mu bo uštekalo. Moj ima tudi navado nogavice zabrisat na tla dnevne (sej naslednji dan jih da med umazano perilo, ampak men grejo na jetra že tekoči dan). Pa sem enkrat pred spanjem direkt na sredo dnevne zabrisala usrane gate in štumfe - in ne boš verjela - je pršu za mano: "ti, ene gate in štumfe so sred dnevne". A REEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pol je pa dojel.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako spremeniš partnerja v moškega
5.11.2010 8:56:23   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Spontan
IZVIRNO SPOROČILO: buča

pa k ve,kva bo jedu za večerjo,ne pa,da on rata lačn,ko sem jest že v mižulah


Zelo verjetno pa mu ti zdaj igraš mamico, ker zakaj bi sicer bil problem, če rata lačen, ko si ti že v postli? user posted image


verjetno je nekaj takega, ker kako bi sicer sploh vedela, da je lačen, če ona že spi? verjetno jo gre budit user posted image

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?