|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako ste povedala staršem?
29.3.2005 18:20:17   
mauri
Pozdravljene srečke :nosecka:!

Kako ste povedale staršem o veselem dogodku? Jaz sem razmišljala o tem, da bi jih, oboje seveda, v soboto po pregledu povabila na kosilo in jim na prazne krožnike naštimala male :darilo: v katerih bi bili copatki. Kupila bi dva para (moder in roza) in jih skombinirala, tako da bi vsaka babi in dedi dobila en pisan par. Pa naj se čudijo. Me prav zanima kako hitro jim bo potegnilo.

Ima katera še kakšen drug predlog morda?

Lep večer in vsaki enega :angel:,!

Mauri :rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako ste povedala staršem?
29.3.2005 18:22:29   
Teni_
Meni je tvoj predlog všeč. Mi smo kar tako povedali. No, zdaj drugič še njegovi ne vedo in bomo počakali do pregleda.

lP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kako ste povedala staršem?
29.3.2005 18:25:21   
total
Dober predlog,ali pa dudice naštimaš,jaz sem jim tudi ob kosilu povedala vesel dogodek in so na hrano kar pozabili:)

Lp:sloncek:

(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kako ste povedala staršem?
29.3.2005 18:41:51   
KMALU
Jaz sicer se nisem noseca ( upam, da bom cim prej ), ampak jim bom povedal po telefonu - zivljenje v tujini ti drugih moznosti ne da... :)-;)

(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kako ste povedala staršem?
29.3.2005 18:47:27   
wawa
Ful dober predlog.....:bravo::bravo::bravo:

Midva sva pa mislila slikico iz UZ skenirat, pa 2x barvno sprintat na fotografski papir, pol pa dat vsakmu od staršev eno, z besedami da jima podarjava prvo slikico njihovega vnučka.....

kaj pravite na to?:zmeden:

(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kako ste povedala staršem?
29.3.2005 19:13:04   
NENAJANI
IIIIIIIIIII, kaka lepa ideja!!!!!!:bravo::bravo::bravo:
Če ti uspe tolk dolgo čakat, je super!!!! Midva sva še isti dan, ko sva zagledala :modri: vsem povedala. Ker pač nisva znala obdržati novice za sebe cel mesec!!!!!
Bilo je pa tako; MOJA STARŠA: Moja sestra je bila takrat tudi še noseča, pa sem samo rekla, da bosta dvakrat v istem letu babica in dedi!!!!!! Full veselje v bajti!!!!9nebesa
NJEGOVA STARŠA: Bolj zakomplicirano!:zmeden: Njegova mama je itak že preden sva delala test rekla, da sem noseča, čeprav nisva planirala (Full vesela)! Njegov oče je pa malo bolj :grrr: človek in je izvedel šele takrat, ko sva prinesla slikico prvega UZ-ja domov in jo postavila pred njega in rekla : Dedi, to je pa tvoj nov vnuček!!!!!!(sprejel malo bolj :zmeden2:)

(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kako ste povedala staršem?
29.3.2005 19:46:20   
Rozalija
Nama se ni dal komplicirat.... ko sem bila kakšnih 10t noseča sva šla k njemu na obisk, pa so naju slučajno vprašal kaj je novga.. pa sva rekla dedi boš. Pri meni je mami neki cvrla, pa sem ji rekla da grem ven, ker mi je slabo.. pa me je čudn pogledala .... pa sem ji rekla ja noseča sem.

Nisem za taka kosilca, pa glede na to da jih nikoli ne vabiva skupaj za kosilo... bi se jim čudno zdelo.

(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kako ste povedala staršem?
30.3.2005 7:08:48   
muriel
ej, super! s tem se je jaz zadnje case zelo ukvarjam in tudi ne vem kako bom; sigurno jih bom spravla vse skupaj, ampak verjetno sploh ne bom kuhala, čeprav bo vabilo veljalo za to; saj sem 100% da bo hrana ostala nedotaknjena! ker vem, da bodo presrečni.

verjetno bom samo povedala; sem razmišljala o kakšnih takšnih prijemih, a ker se pri mojem dragu ni obneslo niti to, da sem mu test pokazala (ker ni vedel, kaj pomenijo dve črtici in kaj ena, je začel navodila brat in je vse postalo preveč zakoplicirano in ga je totalno zmedlo)

kupovati pa še vedno nočem nič, ker sem še mal vraževerna. počakala pa bom še kakšne dva tedna, tako, da bom tam okrog 11T, kar mislim, da je že varno!

(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kako ste povedala staršem?
30.3.2005 11:32:27   
Tricia
Midva sva sicer kar naravnost povedala, a če bi hotela povedat na poseben način in ker sem malo umetniški tip, bi to naredila tako. Kupila bi 4 čist navadne bele krožnike in barvo za porcelan in na krožnike napisala nekako tako ˝Naj babica˝ oz ˝Naj dedek˝ in jim kosilo servirala na te krožnike. Verjetno bi kopčali,a?
Ja malo bolj zakomplicirano je kot tvoja zamisel, a jaz bi naredila kaj takega.

(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kako ste povedala staršem?
30.3.2005 18:14:55   
ninocka
Midva sva po prvem UZ (ko sva mela slikco) šla do mojih in sva rekla, da sva šla danes pa novega družinskega člana pogledat. Moji so čist ven padli, če sva nora, kaj bova še z enim mačkom ;)
Pa sva rekla, da naj najprej slikco pogledata, pol pa nej poveta a čmo ga met al ne :)
Ko so slikco vidli, pa v jok...

pri njegovih je bil način isti...

LP, :rozica:

(odgovor članu mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?