|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam voziti otroka
26.11.2014 18:00:56   
mojca92
Pozdravljene!
Z bivšim sva že dobri 2 leti narazen. kakšno leto že ima punco in živi pri njej cca 80km dlje kot prej.
On meni trdi da je tam prijavljen začasno, a po pogovoru z njegovimi prijatelji in uslužbenko na csd to ni res. Ves ta čas jo hodim iskat na naslov kjer živi, čeprav je prijavljen drugje. on trdi da sem mu dolžna voziti tja in če je nebom mi nebo plačeval preživnine! Na csd pravijo naj se zmeniva sama in nevem več kaj narediti.
Prosim pomagajtee
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam voziti otroka
27.11.2014 16:07:28   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mojca92

Pozdravljene!
Z bivšim sva že dobri 2 leti narazen. kakšno leto že ima punco in živi pri njej cca 80km dlje kot prej.
On meni trdi da je tam prijavljen začasno, a po pogovoru z njegovimi prijatelji in uslužbenko na csd to ni res. Ves ta čas jo hodim iskat na naslov kjer živi, čeprav je prijavljen drugje. on trdi da sem mu dolžna voziti tja in če je nebom mi nebo plačeval preživnine! Na csd pravijo naj se zmeniva sama in nevem več kaj narediti.
Prosim pomagajtee


Ce hoce videti otroka naj dvigne rit in se vozi - pride jo iskat domov in jo vrne domov. Prezivnino mora nakazovati - ni nobenega vzroka s katerim lahko opravici prenehanje placevanja prezivnine.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mojca92)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam voziti otroka
27.11.2014 16:13:52   
mojca92
to se tut meni zdi pravično ja. glede na to da sem prvo leto skos jaz vozila in hodila iskat ker je na sodišču rekla naj se reveža usmilim k nima ispita. samo zdaj se je preselil 80 km stran in si nemorem privoščit tega da se vozim 2h v eno smer, potem bi pa še manjaš preživnino.
samo tega nemorem nobenemu dopovedat! na csd pravi da mi tukaj nemora noben pomagat da je stvar pogovora.
če on pride iskat ma pa izgovore ko je treba nazaj pripeljat

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam voziti otroka
27.11.2014 16:17:24   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mojca92

to se tut meni zdi pravično ja. glede na to da sem prvo leto skos jaz vozila in hodila iskat ker je na sodišču rekla naj se reveža usmilim k nima ispita. samo zdaj se je preselil 80 km stran in si nemorem privoščit tega da se vozim 2h v eno smer, potem bi pa še manjaš preživnino.
samo tega nemorem nobenemu dopovedat! na csd pravi da mi tukaj nemora noben pomagat da je stvar pogovora.
če on pride iskat ma pa izgovore ko je treba nazaj pripeljat


Ce jo ne pripelje ob doloceni uri poklices policijo in prijavis izsiljevanje in ugrabitev otroka.

Sem prebrala se sosedno temo, ki si jo odprla. Zdi se mi, da se ti vse to dogaja ker nepretrgoma popuscas in vse te je strah , pa te skrbi.... Zberi "jajca" in se odoci, da ker dogovora ni - ni niti stikov. /0 eur tudi ce ne placa, upam, da ne bo vplivalo na prezivetje.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mojca92)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam voziti otroka
27.11.2014 16:21:56   
mojca92
preživnina ne upliva kaj doosti, itak je tok majhna da..
to je verjetno res problem :(

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam voziti otroka
28.11.2014 10:20:06   
3jeMi
veš kaj... prosim, daj se ti najprej sama s sabo dol vsed in se pomeni sama s sabo, ker imaš en malo zmedo sama pri sebi... pa ne jemlji to kot napad, ampak kot dobronamerni nasvet...

po vseh tvojih temah sodeče sploh ne veš kaj bi naredila v svojem lajfu... vsedi se, vzemi list papirja in piši, pluse minuse, kaj je OK, kaj moraš popravit, potem boš pa imela red...

dobila si kar precej dobrih, predvsem dobronamernih nasvetov in jih zdaj lepo skupaj zloži, razmisli, naredi plan in stoj za njim... predvsem pa samo sebe prepričaj, da moraš biti bolj odločna in da začneš postavljati meje (bivšemu decu, zdejšnjemu decu, otroku jih boš pa tako ali tako celo življenje user posted image )...

user posted image

(odgovor članu mojca92)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam voziti otroka
1.12.2014 12:14:44   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: mojca92

Pozdravljene!
Z bivšim sva že dobri 2 leti narazen. kakšno leto že ima punco in živi pri njej cca 80km dlje kot prej.
On meni trdi da je tam prijavljen začasno, a po pogovoru z njegovimi prijatelji in uslužbenko na csd to ni res. Ves ta čas jo hodim iskat na naslov kjer živi, čeprav je prijavljen drugje. on trdi da sem mu dolžna voziti tja in če je nebom mi nebo plačeval preživnine! Na csd pravijo naj se zmeniva sama in nevem več kaj narediti.
Prosim pomagajtee

Berem tele tvoje teme in me tišči dobesedno nekam, ker sem pa otrok ločenih staršev pa še posebno. Zmenita se kot dve odrasli osebi, ne pa kot dva zmešana najstnika. V kolikor želi videt otroka, naj ga pride iskat sam in ob določeni uri naj ti ga pripelje nazaj, ker je on to dolžan in preživnino ti je dolžan plačevat brezpogojno. To mu daj jasno in glasno vedet in ne popuščaj na teh stvareh. Če nima izpita, vozi vlak, avtobus, ni da ni možnosti.

Še vedno imam tak neprijeten občutek, da vidva obojestransko pereta umazano žehto na račun otroka.

(odgovor članu mojca92)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?