|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamp Veli Jože - Savudrija
8.9.2008 10:52:29   
ticika
Zdravo,

verjetno bomo imeli drugo leto prikolico v kampu Veli Jože. Pa me zanima, če katera ve oz. tisti, ki imate tam prikolico, koliko oseb je pisanih na pavšal? In koliko je treba doplačat, če v tvojo prikolico pride nekdo drug?
za vse informacije hvala!


_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
14.9.2008 20:33:08   
Nea_teja_
Mi imamo v tem campu prikolico no vsaj imeli smo jo do sedaj ,ker durgo leto greva z dragim na svoje prej smo imeli z taščo skupaj.Na pavšalu je lahko 6 oseb.Če pride kdo drug samo na obisk ni trba nič doplačevat ,ker se da dovolj švercatiuser posted image  .Tudi če pride za kak dan ni kake grozne panike.Drugače pa če misliš da bi jo oddajala pa plača normalno kot gost campa točno ceno pa nevem ,ker nismo to nikoli počeli.Mi je pa camp zelo všeč ker ni tako strogega režima edina njegova slabost so wc -ji. Meni bo kr malo huo po njemu.Midva sva gledala sedaj enga blizu Premantureuser posted image user posted image  bova vidla sam v Veli Jož sigurno ne na mojo žalostuser posted image user posted image

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
12.11.2008 7:57:26   
mala zirafa
Meni se pa plaža ne dopade.Je vsa skalnata.Sploh se ne more primerjat  z Vrsarjem ali kakšnim podobnim kampom.

(odgovor članu ticika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
16.11.2008 19:27:59   
Nea_teja_
Evo mi smo prišli do spremembe.Sva se odločila da ostaneva v temu kampu user posted image user posted image user posted image user posted image .Ravno dans sva bla v kampu

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
1.2.2009 12:51:20   
lumpa6
mi smo tudi v tem kampu in bi rada spoznala več sosedou, smo večja družina, no še katerauser posted image user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
14.2.2009 13:54:42   
svaba
kje pa imate prikolico, v katerem delu kampa? Mi jo imamo v žuti coni, itaq nas vsi poznajo! :)

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2009 11:57:03   
Nea_teja_
O punce super še nekaj vas je ,ki ste v temu kampu.Tud mi smo velika družina in smo do sedaj imeli prikolo v rdeči zoni čisto na koncu.Sedaj sva se pa odločila da greva na svoje jo bova imela pa na rumeni ob ograji (cesti) .Kje ste pa druge?

(odgovor članu svaba)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2009 13:14:52   
lumpa6
mi smo v zeleni, imamo 5 otrok, tukaj bomo  leto, prikolico smo pustili na mestu
user posted image

sigurno nas poznate

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2009 13:21:10   
Nea_teja_
Daj malo mi pomagaj zelena  je to tm pr marketu user posted image  Slike naše prikole (bivse ) sem nalepila v album poglej mogoče ti je kej znana

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2009 13:34:07   
lumpa6
ja je mi znana, pa pes tut pa motor pa tisti poba k drži psa, če ni on tvoj fantuser posted image , no mi smo družina s 5 mulci in mulami , naša prikola stoji nasproti prvih wc no malo nižje, smo sosedje mareta in brigite ter olge in braneta, tudi otroci vejo kje vaša prikola stoji, no mi se kopamo tam kjer je miuka


< Sporočilo je popravil lumpa6 -- 18.2.2009 13:35:31 >

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2009 13:38:31   
lumpa6
user posted image

to je naša ulica, no če dobro pogledaš, na levi strani beu kombi višje ob cesti


< Sporočilo je popravil lumpa6 -- 18.2.2009 13:39:54 >

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2009 13:45:11   
Nea_teja_
No sej se mi je zdelo kje je to pol k sm mal bolj pogledala pod vami spodaj na ovinku sra  meta in vojko iz rakeka imata seat ibizo.Malo viši pa Žargi če se ne motim.Če mislim na pravo sliko je tisto sin  k drži psa.A pogodbo ste že dobili.Mi se letos selimo na rumeno no samo midva tavelik in tašča pa ostaneta na parceli ki je na sliki.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2009 13:53:08   
lumpa6
joj oprosti, pol si tista z rdečimi lasmi, pa objemaš dve pupi in moža

< Sporočilo je popravil lumpa6 -- 18.2.2009 13:54:06 >

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2009 13:58:40   
lumpa6
ne pogodbe še nismo dobili, pa vi, a se je kaj podražilo, saj midva sva tut razmišljala o selitvi pa sva se premislila sedaj ko ni potrebno podreti, pa še primerne parcele nisva našla, pa tudi gor višje ob cesti je večkrat ponoči glasna glasba, jaz imam pa enoletnika, in ga dajem spat in bi ga sigurno zbujalao

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2009 14:07:14   
Nea_teja_
Za rumeno je paušal 1570€ brez popusta.Pogodbe naj bi bile že v začetku  feb sam jo tud mi še nismo dobil.Grem pa verjetno dol dones da premerim parcelo zaradi ograje in lahko vržem uč tudi do tvoje prkole če je vse ok če želiš.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2009 14:12:21   
lumpa6
ok če ti ni odveč bi bila zelo vesela, mal se je pa podražilo ane

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2009 14:18:14   
Nea_teja_
malenkost pa

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2009 14:20:17   
lumpa6
hvala

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2009 15:58:37   
lumpa6
ravnokar sem prejela pogodbo, ja ful se je podražilouser posted image user posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
18.2.2009 19:34:29   
Nea_teja_
lumpa imaš ZS

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 6:37:07   
svaba
A da se je podražilo?!?!?  :( Mi še nismo dobili pogodbe, tako da še ne vemo!  Za katero vrsto v rumeni pa imate pavšal 1570? žuta cona-ostalo?  Torej se je za 100 eur podražilo??? 

Lp

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 6:57:57   
lumpa6
ja za 100 do 150

(odgovor članu svaba)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 7:01:28   
lumpa6
ja ta cona naj bi bla 1575 brez popusta s popustom pa 5 procenou manj, pogodbo sem pa jaz včeraj dobila

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 8:06:38   
lumpa6
nea_teja_  hotla sem te vprašat, kok je pa za psa za doplačat, mi smo pozimi dobili zlato prinašalko pa bi jo s seboj vzeliuser posted image

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kamp Veli Jože - Savudrija
19.2.2009 9:02:44   
ticika
Zdravo punce,

slučajno sem neki brskala in vidim celo debato o kampu. Mi smo dobil pogodbo včeri, bomo pa letos privič kampirali. Lani septembra smo kupil prikolo na parceli v prvi vrsti. Ne znam vama točno povedat številko, smo pa postavljeni tko, da u bistvu vidimo tisto malo marino in eno gostilno, ki ima teraso nad morjem, če veste kaj mislim.
Jaz imam dva mala mulčka in definitivno se bomo kje našli na morju, če ne drugje na toboganih user posted image . Naša cena je 1890 s popustom.
Imam pa eno vprašanje, na pogodbi piše, da se odpre 1.5. A se kdaj zgodi, da se prej odpre kamp?

Komaj čakam da uidemo na morje....


_____________________________

Imam dva prekrasna sončka, ki mi sijeta in polepšata vsak dan.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?