|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kapljice proti krčem
5.7.2006 17:43:52   
monika30
Med vašimi odgovori sem brala, da obstajajo kapljice, ki blažijo krče in napenjanje (koroške lekarne). Se jih dobi brez recepta ali z receptom.
Kako se jim pa reče?
Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kapljice proti krčem
5.7.2006 17:50:20   
DEJANA
Teh kapljic je na tržišču ogromno. Dobijo se brez recepta. Mi smo imeli vetrovne kapljice koroških lekarn in pa baby gas kapljice. Tisti trenutek ko jih poliže z dudike malo zaležejo, je pa učinek zelo kratkotrajen. Mi imamo pri treh mesecih še vedno močne krčke.

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kapljice proti krčem
5.7.2006 18:38:59   
natalia
vetrovne kapljice brez recepta, samo nam niso pomagale, samo čas je pomagal.

srečno!

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu DEJANA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kapljice proti krčem
5.7.2006 20:51:19   
bobek05
mi smo sprobali vse kapljice, kaj obstajajo na našem trgu, tudi avstrijske lefaxin in babynos - pomagal nam je SAMO babynos (in to kar precej)

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kapljice proti krčem
6.7.2006 10:34:17   
geagaia
Kapljice Koroških lekarn ali pa kakšnih drugih, ki jih delajo za pediatrično kliniko ali pa za porodnišnice dobiš preko vez, ker jih v prosti prodaji ni. Pomagajo pa bolj kot vse kapljice, ki jih dobiš v prosti prodaji. Če pa si doma kje blizu meje (vem za Italijo), pojdi tja do lekarne in tam dobiš Homeopatske granule, ki jih italjianska medicina priznava in jih tudi dobiš drez recepta. So pa še boljše kot kakršnekoli kapljice. Te granule dobiš na Občinah v zeliščni lekarni. Če te pa še kaj zanima, pa vprašaj in ti bom z veseljem pomagala.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kapljice proti krčem
6.7.2006 10:48:49   
KODA
Jaz sem uporabljala Sab simplex,pa ni bilo nič kaj posebnega učinka.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu geagaia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kapljice proti krčem
6.7.2006 11:35:30   
benika
Nam so tudi pomagale samo babynos kapljice in nič drugega.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kapljice proti krčem
6.7.2006 12:04:44   
ČebelicaMaja
Mi smo imeli vse sorte od čajev in različnih kapljic- pomagale so pa samp Sab simplex- da je bilo vsaj znosno in da se je user posted image  vsaj malce spočila. Sicer smo pa te kapljice- iz Kor.lek. in iz Tržiča naročili kar po telefonu in so nam jih poslali po pošti- plačali smo pa po povzetju, tako, da ti svetujem, da jih kar pokliči...

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kapljice proti krčem
6.7.2006 17:56:18   
zmajči25
Nam so (in nam še vedno kljub temu da smo stari 4 mesece) ful pomagale italijanske kapljice proti krčem Mylicon gocce, ki se jih dobi v it. lekarnah brez recepta. Smo pa vse živo sprobali od koroških kapljic, celjskega mazila, gas bimbi gocce, homeopatskih kapljic, sab-simplex, lefaxin, babynos, plantex čaj, čaj od kumine in janeža (sem mogoče še kaj spustila?) in na koncu po nasvetu prijateljice probala še Mylicon in nam je zelo pomagal.
So pa otroci različni in ne pomaga vsakemu ista stvar, mi smo iskali in na srečo našli nekaj da nam pomaga... Smo pa imeli en mesec res krizo, je bil user posted image , ko jo je skozi zvijalo in šraufalo.
Srečno!

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kapljice proti krčem
7.7.2006 15:32:06   
sonchica
moj malček je mel krče vedno ko se je nahrano ker men je šlo mleko po 10 dneh user posted image potem sem mo začela dajt hip-ovo in je mel tako močne krče da ni blo za zdržat ni bil dober v rokah ne na trebuščku nič mu ni pasalo... sedaj je mleko millumil ,mažem ga z kremico za krče (kupla pa sen jo v avstrijski lekarni) , in je čist oky... ma še občasno krče sam to je skoraj nič proti tistemu ko je je 3 ure skup jokouser posted image user posted image user posted image mam pa tudi kaplice sab simplex ampak sem ji uporablala kake 3 dni ... ker malček skoro več nima krčev...user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kapljice proti krčem
10.7.2007 19:29:56   
smile666
pozdravljeni!Zanima me kako ste otroku dajali Mylicon kapljice-pred ali med dojenjem, same ali pomešane na žlički in po kolikem času so pomagale?
Ne vem če ima še kateri izmed staršev še tak problem-začelo se je po 1mesecu, ko smo v posvetovalnici dobili AD3 kapljice-krči so bili tako močni in punčka se je tako penila, kot da bi milnico pojedla..potem jih nisem več dajala...zdaj pa se je spet začelo...traja uro in pol zvečer..hčerka se mi slini, peni in kot da bi se ji slina lepila....prosim za nasvet hvalauser posted image

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kapljice proti krčem
10.7.2007 20:43:58   
darja.mrak
Za krče svetujem ščepec kumine, isto kamilice, janeža in kopra. Pri nas je minilo v enem dnevu. Upam, da sem komu pomagala. Lp.

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kapljice proti krčem
10.7.2007 23:47:57   
Bubacka
Proti krcam najbol pomaga semena kopra, 1 zlicko zalijes z vrelo vodo 2 dl., pokrijes za 15-20 min... precedis... das 1 zlicko tekocine pred usakim dojenjem... bos vidla da je magicno...

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kapljice proti krčem
11.7.2007 10:50:12   
lilka
Kapljice koroških lekarn se dobijo brez recepta, treba jih je dajat kot piše, 10 na čaj ali vodo pred obrokom ne pa na dudo, samo nam niso pomagale, nam je pomagala Antiflat iz Avstrije.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kapljice proti krčem
11.7.2007 11:12:52   
felicia
OJ
Kot vidiš je pri vsakem dojenčku drugače in vsakemu pomaga nekaj drugega, kar pomeni, da boš morala sama poiskati tisto kar paše tvojemu otroku. Svetujem pa ti da prebereš en članek na med.over.net o krčih od enega pediatra.


LP

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kapljice proti krčem
11.7.2007 13:22:48   
smile666
halllooo!Zanima me kje na Opčinah je zeliščna lekarna.Ali če imaš mogoče telefon te lekarne?
lep pozdrav,
                       user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu geagaia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kapljice proti krčem
11.7.2007 13:54:04   
malička
nam so pomagale edino lefaxin kapljice imeli smo tudi vse mogoče od sab simpleks do kapljice koroških lekarn menjali mnogo čajev, brinjevo mazilo pa so zalegle samo lefaxin, je pa res da je mela tudi naša krče komaj po drugem mescu in so trajali nekje do 3,5 mescev sedaj pa se je umirilo, tako da pomoje so lefaxin zelo dobre kapljice

(odgovor članu smile666)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?