|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kartica je blokirana
30.10.2008 19:49:25   
* Mateja *
NO, tako mi je zdej napisalo na bankomatu in mi kartico vzelo. še pred tem, pa so mi jo zavrnili v Merkatrju. kaj naj to pomeni. Keš imam gori, tako da ne vem kaj naj si milsim, kot to, da sem doživela sramoto sred trgovine!

Hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kartica je blokirana
30.10.2008 19:55:49   
ZARA
Skoraj verjetno nekaj ni v redu. Ali imaš pa neverjetno smolo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kartica je blokirana
30.10.2008 20:01:19   
taya
Meni se je to zgodilo prejšnji mesec... Doma sem že imela novo, pa je nisem uporabljala.

V glavnem, potekla mi je, tebi pa verjetno tudi.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kartica je blokirana
30.10.2008 20:05:10   
N _ B
Pa ravno pred prazniki. user posted image  

Prijateljici se je to zgodilo. V banki so blokirali napačno kartico. Pri blokadi so se zmotili. Še na šalterju, ko je šla na banko vprašat, jo je uslužbenko prav nesramno, brez, da bi preverila, skušala odpravit "kaj se pa greste. saj sami veste, zakaj je blokirana." Je čist znorela. Skoraj en teden je čakala, da so ji uredili, za povrh so ji jo pa še "pomotoma" računali deblokado. user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kartica je blokirana
30.10.2008 20:28:00   
Daschi
Ja, to je za znoret.
Meni je že ene parkrat za Merkatorjevo kartico na blagajni napisalo: Čez dnevni limit! Mislem ... Pa nisem bila. Nikoli.
Sem bila pa fejst jezna, je zgedalo prav zoprno. K sreči imam s sabo vedno nekaj gotovine in druge kartice.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kartica je blokirana
30.10.2008 21:15:10   
Gina
Meni se je zgodilo, da ni potegnilo eurocada skozi. In to že večkrat, ob tem, da niti slučajno še nisem bila čez limit. Enkrat se mi je celo zgodilo, da sem natankala nafto, šla plačat, pa ni šlo. Pa glih takrat nisem imela nič drugega s sabo, ko mam drugače zmeraj. Jao, sem se mislila v zemljo ugreznit, pa nič kriva. No, hvala bogu da so razumeli, pa rekli, naj pustim en dokument in naj pridem naslednji dan plačat. Potem mi je rekla v pri nas v šparovem centru ena trgovka, da se to največkrat zgodi z dinersom, da ne potegne in da je z EC še kar majčkeno boljše. Očitno se to dogaja tudi s čist navadnimi bančnimi karticami. je pa res zoprna reč. user posted image

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kartica je blokirana
30.10.2008 21:16:57   
bodoča
Mateja, mi je žal, da se ti je to zgodilo, ker to res ni prijetno.

Mi pa ni všeč, ko naprimer nekomu v trgovini kartica ne "prime" oz. se izpiše, da je zavrnjeno; da je prekoračen limit;...
in pol se ta stranka ponavadi razburja tam nad prodajalko in nad terminalom.

Saj ne rečem, verjetno res kdaj pride do pomote in napake na sistemu, samo večinoma pa je dejansko stanje res tako, da na računu ni denarja. Sicer pa v nobenem primeru ni kriva za to prodajalka.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kartica je blokirana
30.10.2008 22:00:46   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča

Saj ne rečem, verjetno res kdaj pride do pomote in napake na sistemu, samo večinoma pa je dejansko stanje res tako, da na računu ni denarja. Sicer pa v nobenem primeru ni kriva za to prodajalka.


Kako pa si tako zelo zihr v to, da je v večini primerov stanje krivo? Kaj pa vem, jaz lahko rečem samo, da nimam pojma, kdo je kriv. Lahko je res minus na računu, lahko pa je banka. Dokler se mi ni to parkrat zgodilo, ob tem da ni bilo čez limit pri meni, lahko rečem samo, da nimam pojma. Ampak sem pa čist zihr, da ga tudi banke fejst lomijo včasih.

Prodajalka res ni kriva v nobenem primeru, je pa prav gotovo razumljiva jeza občanov, kadar ne gre za njihovo krivdo in logično je, da prodajalka tudi ne more biti odgovorna za terminal ali za banko in to bi najbrž vsaka prodajalka morala razumet in ne vzeti teh reči osebno, ker niso najbrž tako mišljene.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kartica je blokirana
30.10.2008 22:10:11   
Pia73
IZVIRNO SPOROČILO: taya

Meni se je to zgodilo prejšnji mesec... Doma sem že imela novo, pa je nisem uporabljala.

V glavnem, potekla mi je, tebi pa verjetno tudi.


Točno to se je zgodilo tudi meni, le da sem jaz imela novo s seboj. Preveri doma med pošto, ker meni so jo nazadnje kar z navadno pošto poslali, ne priporočeno,...



_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu taya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kartica je blokirana
30.10.2008 23:05:21   
MTFP
Pred časom so blokirali veliko kartic uporabnikom, ki so kupovali v trgovini, kjer je prišlo do kake zlorabe )saj se spomnite tistih romunov, itd..). Čisto preventivno. Problem je v tem ko so nas iz banke o tem obvestili pa šele 3 dni po blokadi.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kartica je blokirana
30.10.2008 23:10:27   
Mišni
V banki so blokirali napačno kartico. Pri blokadi so se zmotili.


Jaz sem zdajle najprej na to možnost pomislila.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kartica je blokirana
30.10.2008 23:39:39   
lojzika
Katera banka pa?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kartica je blokirana
31.10.2008 7:35:20   
Martina27
Pa da še jaz nekaj pripomnim...
delam namreč na banki in se s takimi stvarmi veliko ukvarjam..
Če ti je napisalo da je kartica blokirana potem sigurno nekaj ni v redu.. Najbrž te kje čaka nova (al jo že imaš doma) in po 60 dneh se te ta stare avtomatku ukinejo in potem so problemi....
Ne vem sicer na kateri banki si, da bi ti lažje povedala, ker če si na moji je potem zagotovo problem v novi kartici..

Pa velikokrat niso krive banke ampak avtomati, in banka nima nič pri tem.....

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kartica je blokirana
31.10.2008 8:24:56   
Hope2
Jaz sem imela pred 3 leti še bolj čuden primer. S kartico sem plačala v šparu, vse še ok, potem sem se še zapeljala do obija, hotela plačat, pa blokirana. Blagajničarka je 2 x probala, nato me pošlje na bankomat. Probam 1x in kartice ni več, jo je bankomat popapal.
Kličem na banko in pravijo, da je vse ok in da jim je čudno. Potem grem čez par dni iskat kartico in ker mi ni dalo miru, grem kar pri banki na bankomat, jo vstavim in mi napiše napačen pin. Letim nazaj in nikomur ni bilo jasno kako, od kje, kdo je spremenil pin. Jaz ga nisem, poleg tega sem pin vtipkala v šparu in je bil še ok, 30 min za tem pa je pin bil že napačenuser posted image . Kartico smo uničili in dobila sem novo.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kartica je blokirana
31.10.2008 9:30:46   
KimPossible
Včeraj je moji prijateljici konstantno zavračalo kartico. Pa ni vedela zakaj, stanje je imela.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kartica je blokirana
1.11.2008 23:24:49   
ninataja
Meni je v četrtek v Humanicu 2x zavrnilo kartico. Vztrajala sem da imam pozitivno stanje in da naj preverijo na sosednjem POS terminalu. In res, na sosednjem je transakcija uspela. Za mano je ena gospa plačala z Diners kartico in ji je tudi zavrnilo, poskusijo na drugem POS terminalu in transakcija je uspela. Ne vem kaj je bilo narobe tisti dan z njihovimi terminali, jaz sem se počutila bebasto že po prvi neuspeli transakciji. Zaradi takih stvari jaz raje imam gotovino s sabo, sploh če kupujem špecarijo.

< Sporočilo je popravil ninataja -- 1.11.2008 23:25:20 >


_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu KimPossible)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kartica je blokirana
1.11.2008 23:38:00   
Anonimen
Kaj pa vem, jaz lahko rečem samo, da nimam pojma, kdo je kriv


Vcasih so samo preobremenjene linije. Glede na gneco v trgovinah je to cisto mogoce.
Meni je v sredo potegnila ba tudi sele po par poskusih. Je slo pa za nekaj dnevnih € in se mi tako majhnin zneskov enostavno ne da z gotovino placevat in vedno potegnem ba. Pa ni bilo prvic pred prazniki, da se mi je to zgodilo. Tko da ni nihce kriv, samo masa, da prevec naenkrat vsi kupujemo.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kartica je blokirana
2.11.2008 8:11:30   
ta.nja
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča

Mateja, mi je žal, da se ti je to zgodilo, ker to res ni prijetno.

Mi pa ni všeč, ko naprimer nekomu v trgovini kartica ne "prime" oz. se izpiše, da je zavrnjeno; da je prekoračen limit;...
in pol se ta stranka ponavadi razburja tam nad prodajalko in nad terminalom.

Saj ne rečem, verjetno res kdaj pride do pomote in napake na sistemu, samo večinoma pa je dejansko stanje res tako, da na računu ni denarja. Sicer pa v nobenem primeru ni kriva za to prodajalka.


No pri meni se je prejšnji teden ravno to naredilo. Prišlo je do napake. Plačevala sem na pošti , ko mi uslužbenka pravi prekoračen limit. Denar pa gor. Me je blo tok sram. Sem ji rekla naj še enkrat proba in evo je potegnilo.

_____________________________

Anejko bejko

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kartica je blokirana
2.11.2008 8:40:21   
alička
Očitno imam srečo, že trkam na les. Skoraj vedno in vse plačujem s karticami, pa še nikoli nikjer nisem imela problema, razen tega, da so bile linije preobremenjene in je prodajalka prosila, če lahko plačam z gotovino (december).

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kartica je blokirana
2.11.2008 13:47:31   
tajtaja
Jaz pa grem običajno pred nakupom na bankomat, dvignem keš in tako plačam na blagajni, ali pa imam vsaj toliko v denarnici, koliko plačujem z kartico, za vsak slučaj...če bi mi zavrnilo.
Ker se mi je to že večkrat zgodilo, pa sem mela gor denar.
NPr., v Šparu na blagajni prekoračen dnevni limit, pa sem šla dva koraka vstran dvignit na bankomat, pa je bilo vse v redu!
So pa že za mano stegovali vrat in gledali, kaj se dogaja...hudo neprijetno!


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kartica je blokirana
2.11.2008 14:14:25   
Anonimen
So pa že za mano stegovali vrat in gledali, kaj se dogaja...hudo neprijetno


Zakaj bi mi bilo neprijetno user posted image . To pa res ni moja stvar, ce sistemi ne delajo ali so preobremenjeni.

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kartica je blokirana
2.11.2008 14:36:26   
kaya2007
no, z bančnini karticami sem do zdaj imela kar srečo, imam pa kar naprej s.ranje z zdravstvenimi user posted image  sem že ne vem kolikokrat stala potem v vrsti, da bi uredila zadevo in se vedno izkaže, da so oni kaj zmutili ali kaj jaz vem kdo. in kako je šele to zoprno, ko prideš k zdravniku in po čakanju na vrsto ugotoviš, da itak ne boš ničesar opravil!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?