|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kater avtosedež primeren za hipotončka
13.10.2007 17:34:09   
Natali07
Zanima me katere avtosedeže ste kupile svojim hipotončkom.
Meni je fizoterapevtka priporočila Concord trimax, ampak ne vem se mi zdi da glava ni kaj posebej zaščitena. Sem pa gledala Maxi cosi Tobi, kjer se mi pa zdi da mu bo vroče, ker zelo rad švica.
Sedaj imajo pa v akciji Maxi cosi priori sps - a katera ve kako je ta kaj ocenjen po testih?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kater avtosedež primeren za hipotončka
13.10.2007 21:20:37   
marsovcek
Na soncek.si imaš ocene avtosedežev (amzs, adac).

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kater avtosedež primeren za hipotončka
15.10.2007 8:19:31   
TinaM
Mi smo imeli Maxi Cosi Priori. Itak sem ga po navodilih fizioterapevtke "podložila" (pod koleni, ...).  Originalna prevleka je očitno zelo vroča, ker mu je bilo grozno vroče, sem pa potem kupila kao poletno prevleko (frotirasta) in je bilo veliko boljše.

(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kater avtosedež primeren za hipotončka
15.10.2007 8:23:52   
Strawberrie Cherrie
Mi imamo oba. Sicer nimam hipotončka, ampak ti lahko dam primerjavo avtosedežev. Tobija smo kupili taprvo. Je super sedež, 1A. Potem smo, da ne bi skoz prestavljali sedežev iz enega v drug avtomobil, dokupili še Priorija. In če bi vedela, da je tako MINIMALNA razlika med obema, bi obakrat kupila Priorija, sem dala zanj 140€ v Toysu, kar je kar nekaj € manj kot pa stane Tobi. Je pa po testih, tujih, Priori bolje ocenjen od Tobija user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TinaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kater avtosedež primeren za hipotončka
15.10.2007 9:42:21   
maja1488
mi imamo Tobija in nam je super. Je bla pa kar dolgo v lupinici. Skoraj do 10 meseca.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kater avtosedež primeren za hipotončka
15.10.2007 10:12:19   
emaa
Mi imamo dva hipotončka, imamo pa Romer King TS Plus. 

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kater avtosedež primeren za hipotončka
18.10.2007 11:26:17   
ally1
mi imamo ravnotako hipotončka in imamo avtosedež Concord ultimax, ker se lahko obrne ravno tako kot lupinca in potem se obrne v smeri vožnje. Nam je OK. Še predno sem pa rodila sva pa kupila Concord Trimax, vendar je malo preveč pokončen in se ne da dobro v ležečo pozo, tako da bo ta sedež za kasneje.

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?